Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Na citavoj planeti ljudi navijaju za svoju zemlju, aj batalite sa tom demagogijom kako su Srbi i forumasi zatucani zbog toga. 

 

Cak bih rekao da je ta privrzenost nacionalnom timu u nekim ozbiljnijim drzavama i mnogo veca nego kod nas, sto je i logicno s' obzirom na stanje u drzavi.

 

I naravno da nema dodirnih tacaka sa klubastvom.

Edited by Sector
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim ja nista, nego citaju ove bisere na zadnje 2 strane ispade da su ljudi koji navijaju za svoju zemlju zatucani. Normalno da cu da navijam za Srbiju, zabolje me za druge drzave prema kojima ne gajim apsolutno nista. 

 

Mislim nemam ja nista protiv i da navijate za Zimbabwe sto se mene tice, ne radi se o tome ali jednostavno navijanje za klub i reprezentaciju nema dodirnih tacaka jedno sa drugim.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Koliko se stizao nivo komunikacije na ovom forumu... Te drogirani Ameri, indijanci, međusobno napušavanje forumaša itd. Treba imati mišljenje, ali čemu služi ovakvo pisanje, nije mi jasno. 

 

U celom srBskom etru je takav diskurs bahatost, bezobraznost i sve nešto tog tipa, da bi se stvorila što veća buka i što veća kakofonija, da bi ljudi koji imaju šta da odustali sa nadgalsavanjem, a isto važi i a slušaoce/čitaoce koji od kakofoonije i buke odustaju od čitanja/slušanja i ta 2-3 Prinstona, Del Pjera, Haosa,... koja imaju šta da kažu i koja se trude da nam približe ovu magičnu igru jednostavno posle.sve te borbe sa kakofonijom, se umaraju i odustaju. Što je i normalno i razumljivo, jer kakofonija je ogroma, neki stariji forumaši svesno/nesvesno prešli na kakofonsku stranu jer je lakše priključiti se nego borbu voditi. Na primer ja ne idem više na portale maltene nikakve, tek komentare ne otvaram ko da se ne valja. Jednostavno nemam snage više. Muka mi i od borbe ovde, a kamo li na portalima i sa botovima.

 

Kako se boriti protiv kakofonije? Banovima? Jeste najlakše, ali tu ulazimo na teren severne koreje, a ja koji sam borac za slobodan govor i pravo na slobodno iskazivanje mišljenja i stava, da se nađem u ulozi cenzora, a mod tim da bude neka komisija za verbalni delikt... neće da može, jer onda meni daješ moć da budem Alfa Seljačina koja "pušta kišu", a ceo forum da zavisi od dobre volje nekoliko "puštača kiše" kao što sad u životu zavisimo od dobre volje jednog čoveka... ne ide.

 

Borba protiv kakofonije i borba za pristojan život/forum je borba svih nas i moderacije i forumaša koji ovde pišu. Tako da ako izostanu kvalitetni upisi forumaša, koji će moderaciji da daju podstrek da se bore, da vide da borba za iole pristojan forum nije uzaludna jer stvarno ne vidim poentu u moderisamju virtuelnog prostora koji najblaže rečeno potseća na skupštinu "Republike" Srbije.

 

I da se konačno vratim na tvoj orginalni upis: ovi upisi služe da bi se bilo kakva konstruktivna diskusija ubila i skrenula tema sa suštine na neke preiferne stvari, umesto da se bavimo igrama našeg tima, taktikom naşeg selektora i sveukupno svetskiim prvenstvom, mi se bavimo forumom i forumašima.

 

Definitivno znak, da se svi mi ovde zapitamo, kako i zašto smo, prvo mi iz moderacije, kao "premium" forumaši, zatim matora dugogodišnja preiskusna ekipa i na kraju svi ostali na forumu dozvolili i dali sebi za pravo da se u zemlji košarke, na praznik košarke, bavimo bilo čime drugim do samom magičnom igrom pod obručima, zašto nismo maleni napor napravili da se na ovaj Sveti Mesec koji se jednom u 4 godine dešava izdignemo iznad mulja i septičke jame u koje se naše, srpsko, društvo pretvorilo.

 

Svi, dobro da se zapitamo, šta želimo i kakav forum želimo, želimo li buku, kakofoniju i toksičnu atmosferu ili ćemo SVI da uložimo minimalan napor, da se malo upristojimo i da ponašanje uličarsko i skupštinsko ostavimo za ulicu i skupštinu, a ovde da se ponašamo kao prava gospoda i da od malobrojnih Dama na sportskom delu VOX92 foruma naučimo modele lepog ponašanja i civilizovane diskusije, sa primesama poštovanja sagovornika i uvažavanjem različitosti misljenja i stavova.

 

Oduži se, a Gospođa dobar vozač, pa i stigosmo na odredište... suštinski nemoj da se nađeš nešto posebno prozvan ti @Green23, jer sam tebe citirao, ovo je namenjeno SVIMA NAMA, tvoj upis mi je poslužio kao inicijalna kapisla i hvala ti na tome.👍

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Forum bez Taliesina, Dravota, Mede, Obradovića.. Uini odlepio, Arsenije se izmakao.. Imam osećaj da se forum pretvara u metastazu najgoreg dela fb92. Sve vreme imam taj osećaj i dobrovoljno smanjujem broj tema koje pratim da pobegnem od tog osećaja. Objasnilo je nekoliko forumasa već to pa da ne budem patetičan i da ne budem kao Andjus- vidimo se nikad a čujemo još manje, prelazim na fabrički mod, pratiću još par tema bez pisanja..

Nikakav big dil samo kao kad završim basket pa uzmem da se ispišem pre polaska kući :) Pozz dobrim ljudima.

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, delgado said:

 

 Potrazicu kad budem imao vremena, ali eto veruj mi na rec a i @BattleBorn moze da bude svedok kad se pojavi na forumu jer dobro pamti situaciju

Ne secam se da li je bilo vredjanja, ali se secam da je Beo potencirao da Bjelica igra na 4. Ne secam se kad je to tacno bilo.

 

u svakom slucaju, sto je sad to bitno?

 

I sam sam vise puta promenio stav o tome kako je najbolje da se koristi...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BattleBorn said:

Ne secam se da li je bilo vredjanja, ali se secam da je Beo potencirao da Bjelica igra na 4. Ne secam se kad je to tacno bilo.

 

u svakom slucaju, sto je sad to bitno?

 

I sam sam vise puta promenio stav o tome kako je najbolje da se koristi...

Naravno da se ne možeš sjećati vrijeđanja kada vrijeđanja nije ni bilo. 

Link to comment
Share on other sites

Koštunica mode on....šta sam propustio, tj. zašto Meda, Arsenije i Dravot više ne pišu? To pod jedan a pod dva, ja mislio Abraham na nekoj dužoj banovini, kad ono trajni :classic_sad: Jebo ga otac, najbolji skribomanijak ovog foruma sa najdužom jezičinom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mister-no said:

Forum bez Taliesina, Dravota, Mede, Obradovića.. Uini odlepio, Arsenije se izmakao.. Imam osećaj da se forum pretvara u metastazu najgoreg dela fb92. Sve vreme imam taj osećaj i dobrovoljno smanjujem broj tema koje pratim da pobegnem od tog osećaja. Objasnilo je nekoliko forumasa već to pa da ne budem patetičan i da ne budem kao Andjus- vidimo se nikad a čujemo još manje, prelazim na fabrički mod, pratiću još par tema bez pisanja..

Nikakav big dil samo kao kad završim basket pa uzmem da se ispišem pre polaska kući :) Pozz dobrim ljudima.

 

 

Potpisujem, bio je obećavajući onaj period ''medenog meseca'', za vreme SP je atmosfera dodatno otišla do vraga, a neke teme poput naše zvezdaške na fudbalu su odavno postale suvoparne i nečitljive, naravno uz izuzetke. Nadam se da će ljudi malo spustiti loptu i da poradimo i na sebi i na forumu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Koštunica mode on....šta sam propustio, tj. zašto Meda, Arsenije i Dravot više ne pišu? To pod jedan a pod dva, ja mislio Abraham na nekoj dužoj banovini, kad ono trajni :classic_sad: Jebo ga otac, najbolji skribomanijak ovog foruma sa najdužom jezičinom.

 

 

 

Meda je nezadovoljan stanjem na forumu i da ne želi da piše na ovakvom mestu, napisao je post o tome pre prvenstva i još jedan o reprezentaciji nakon ispadanja i to je to. Arsenije genearlno ređe piše na novom forumu, Dravota ne znam zašto nema.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...