Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 hours ago, uvrnuto said:


Voleo bi jačeg protivnika? U smislu na papiru već izgubljenu tekmu.

 

Da, Barsa u gostima, tako nešto 😄

 

 

1 hour ago, jedibojan said:

Tesko njesra

Boss sad il nilkad

 

Gos nije bio u sastavu za kup, čak su u 12 bila 2 juniora koji nisu zaigravala. Očigledno su ga otpisali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam Goss je van trenažnog pa ima 4 meseca.. mislim da je zglob sjebao.

Sumnjam da ćemo njega vijati.

I dalje sam mišljenja da nam je neophodnija petica pre pleja.

Imamo sasvim dovoljno kreacije i sa trojke gde su JN i JP, čak mi ne deluje da imamo problem sa protokom lopte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma malo je plej, mora i jos jedan centar ... kakva razmazenost, ja iskreno ne kontam sta nam se desilo kao navijacima,

 

Nikad skuplji i nikada jaci tim nismo imali, ovde se narice kao da imamo 6 Vrabaca i 6 Djumica u prvih dvanaest. 

Mozda je do mene, ne bjezim od odgovornosti 🙂 ali imam sve manje volje da citam upise na topiku.

Edited by Ne sam Safete
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ma malo je plej, mora i jos jedan centar ... kakva razmazenost, ja iskreno ne kontam sta nam se desilo kao navijacima,

 

Nikad skuplji i nikada jaci tim nismo imali, ovde se narice kao da imamo 6 Vrabaca i 6 Djumica u prvih dvanaest. 

Mozda je do mene, ne bjezim od odgovornosti 🙂 ali imam sve manje volje da citam upise na topiku.

 

Pa vidi, niko to nije spominjao dok se nije pojavio ovaj info. A znamo sa koje strane je došao.

Ako oni znaju da ne mogu očekivati Aleksu u punom ritmu do polovine, ili kraja januara recimo, onda je jasna logika.

 

Ne bunim se naravno da ostane ova ekipa, ali da nije srećno sklopljena u odnosu na uloženo, jednostavno nije.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druga su vremena Safete, nije (na žalost) Duletovo vrijeme, sad se igra skoro duplo više utakmica u sezoni nego prije desetak godina. Većina ekipa u Evroligi ima petnaestak igrača u rosteru, što je i normalno s obzirom na napore. Najgore što možemo uraditi je da izraubujemo nekog bitnog igrača i da se povrijedi u ključnom dijelu sezone pa da prospemo sve niz vodu. 
 

Stoga da, volio bih da dođe još jedan plej i jedan centar jer mislim da ima mjesta za sve njih i da će svi dobiti pristojnu šansu i minutažu u sezoni pred nama. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:

Druga su vremena Safete, nije (na žalost) Duletovo vrijeme, sad se igra skoro duplo više utakmica u sezoni nego prije desetak godina. Većina ekipa u Evroligi ima petnaestak igrača u rosteru, što je i normalno s obzirom na napore. Najgore što možemo uraditi je da izraubujemo nekog bitnog igrača i da se povrijedi u ključnom dijelu sezone pa da prospemo sve niz vodu. 
 

Stoga da, volio bih da dođe još jedan plej i jedan centar jer mislim da ima mjesta za sve njih i da će svi dobiti pristojnu šansu i minutažu u sezoni pred nama. 

Imamo i mi, niko nema 15 Nanelija u ekipi. 

Neka 'skupe redove' mjesec dana, jesmo li partizani ili nismo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ne sam Safete said:

Imamo i mi, niko nema 15 Nanelija u ekipi. 

Neka 'skupe redove' mjesec dana, jesmo li partizani ili nismo.

 

Već skupljamo redove na 4-5 gde smo bez Smajlija celu prvu polovinu Evrolige.

Da je to mesec dana, pa i da kažeš, ovde se očigledno radi o dosta dužem periodu.

 

Kako god, šta god da urade, neće biti najsrećnije rešenje, bar mi se tako čini sada. Ovako, ocene o našem sklapanju ekipe će se svesti na ocenu Egzuma na pleju i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ni mi sami ne znamo sta je najbolje za ovaj tim. Da li da zbije redove ili se dodatno pojaca. Problem je sto je tim najskuplji ikada, trener najbolji ikada, a ovo ne lici ni na sta, za sada.

 

I lane smo mislili da ce se sve posloziti kad bude bitno, drzali se vere u Zeljkovu genijalnost...i na kraju ultra razocarenje i tek mali pomaci u igri, koji su bili sve samo ne konstantni. Kod Duleta je to bilo od "ne lici ni na sta" do "armija koja vise ne gleda iza sebe".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kod duleta je bila drugacija konkurencija, gde ste u regionu uglavnom bili suri favoriti.

 

u euroleague je bilo i sjajno i ocajno ali slabo se secam nekih ludih performansa tokom cele sezone, mozda gresim.

 

sto se zeljka tice, moje misljenje je da je poslozio stvari, prekasno za eurocup ali taman na vreme za aba finalnu seriju.

 

nije neko veliko dostignuce, samo dodajem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

sto se zeljka tice, moje misljenje je da je poslozio stvari, prekasno za eurocup ali taman na vreme za aba finalnu seriju.

 

nije neko veliko dostignuce, samo dodajem.

 

Ja nekako nemam utisak da smo izgledali posloženo u toj finalnoj seriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mfmilan said:

 

Ja nekako nemam utisak da smo izgledali posloženo u toj finalnoj seriji.

 

po meni ste tokom cele sezone, od tekmi koje sam video a znace, ubedljivo najbolje izgledali u finalu aba.

dozvoljavam da ti smatras kako je plafon bio veci ali meni je ono bio dobar basket.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...