Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

26 minutes ago, Sector said:

 

Solidni ali daleko od timčine i onog što su imali prethodnih sezona. 

 

Slažem se da je na papiru slabiji tim od prošlogodišnjeg, ali "daleko" slabiji je preterano. 

To kako će Zenit igrati više zavisi od toga koliko će Xavi uspeti da nametne željeni sistem igre, nego što bi mogli da kažemo da su npr. Ertel, Homsli i Tompkins "daleko" slabiji igrači od Berona, Lojda i Pojtresa. A prilično sam siguran da se niko ovde nije baš "nagledao" ove trojice amerikanaca što su doveli. U svakom slučaju prilično ozbiljan sastav u odnosu na to šta igraju ove sezone i u odnosu na rostere ostalih ruskih timova.

Edited by Klipan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Btw, Trifa ne igra uopste toliko lose i redovno mu fali jedna trojka pa da bi se ucinak mogao smatrati pristojnim, ali tu jednu trojku vec 2 sezone ne moze da kupi da mu zivot od toga zavisi.

On svoje defanzivne zadatke izvrsava na pristojnom nivou, juce je u napadu imao par rezonskih dodavanja, cini mi se 2 asistencije i poene iz skoka u napadu.

Ali na kraju samo 4 poena...

Vec smo pricali o tome ali mislim da je njemu ova sezona do or die i da ce tu razliku praviti procenat suta. (Stvarno se osecam kao Peja sa Djekicem, samo sto ce Trifa, za razliku od Djekica, da uspe da se nametne 🙂 )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alex_Serbia said:

Nije uspeo pored Radeta i Dange. Srecno mu bilo u ovoj konkurenciji....

 

Ja zelim da uspe, da se razumemo. Samo sumnjam da ce mu sut magicno proraditi.

 

I ako moze da izbaci sve tragove dziberluka. To je napredak po sebi.

 

Sa količinom utakmica u EL i ABA, jednostavno će morati da ima minute u igri i to ne malo, bez obzira na konkurenciju, inače će ista konkurencija da lipše do Nove godine. Da li će te minute da iskoristi, e za to nisam Milan Tarot. 

Link to comment
Share on other sites

Lep pocetak, sem standardnog dopustanja ofanzivnih skokova.

Imamo gomilu akcija za sut za 3, a ove sezone imamo i igrace koji mogu da ga pogode.

 

P.S. I izgubljene lopte. Al i sa tim cemo se izgleda morati pomiriti.

 

P.P.S. Nakon ulaska Pantera i Lesora, potpun raspad sistema. Od 14:4 do 17:20. Trifunovic nije vredan komentara. Svaki njegov minut na parketu je zlocin prema kosarci.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...