Jump to content

Ženska košarka


serbianhoops

Recommended Posts

Sonja je odavno kosarkaški car ali ova Nevena Jovanović je neverovatna, uvek je tu gde je lopta, skače, bije,prenosi loptu pogađa kad treba. Svaka čast Nevena. Naravno čestitke svakoj devojci nije lako dobiti u Španiji domaćina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Anderson je malo nekontrolisana, a polaganja su joj ispodprosecna i za zenski basket. Ipak, bez nje ne bismo dobili, najvaznija danas uz Nevenu Jovanovic. Naravno nakon boginje kosarke Sonje Petrovic.

 

Ana je kao burence, jedva se krece.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Del Piero said:

Ana je kao burence, jedva se krece.

 

Da, baš sam iznenađen koliko je pala igrački, a naročito fizički. Prošlu titulu nam je skoro sama donela, uz Sonju naravno, a sad skoro da i ne igra. Počne, pa je Marina i ne vraća više... Bilo bi mnogo lakše da je i ona na nivou...

Link to comment
Share on other sites

Cestitke devojkama i Marini na sjajnoj pobedi.

Posebno bravo i cestitke za Sonju i Nevenu, sa ofanzivne tacke gledišta same su dobile ovu utakmicu.

 

A samo smo mi u stanju da naturalizujemo stranca na poziciji beka koji ima kamene ruke i baca cigle. Koliko utakmica sam odgledao Anderson i uvek ista priča, utisak da smo je uzeli eto samo koliko opet da imamo Amerikanku. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2021 at 11:06 PM, Perkos2 said:

Sonja je odavno kosarkaški car ali ova Nevena Jovanović je neverovatna, uvek je tu gde je lopta, skače, bije,prenosi loptu pogađa kad treba. Svaka čast Nevena. Naravno čestitke svakoj devojci nije lako dobiti u Španiji domaćina. 

Imala je dabl dabl protiv Španije... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...