Jump to content

Smesna strana tenisa


Boxy

Recommended Posts

8 hours ago, alcesta said:

Verovali ili ne, ima ljudi koji ne prate tenis i baš ništa ne znaju o njemu :classic_biggrin:

 

Kad su bile OI u Pekingu, ja sam se poslovno zatekao u jednom banjskom lečilištu. Ide neki tenis, nije više ni bitno ko je igrao. Gledam ja taj tenis u TV sali, par mesta od mene neki dedica gleda, ne trepće. Dolazi mu neki drugar i zove ga da idu u šetnju. Ovaj neće, ovaj drugi uporan "Ajde bolan, šta će ti te gluposti". Neda se čičica "Neću, idi bez mene, ovo mnogo zanimljivo, samo nikako da provalim kako se broji"  

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, We lose every week said:

 

Kad su bile OI u Pekingu, ja sam se poslovno zatekao u jednom banjskom lečilištu. Ide neki tenis, nije više ni bitno ko je igrao. Gledam ja taj tenis u TV sali, par mesta od mene neki dedica gleda, ne trepće. Dolazi mu neki drugar i zove ga da idu u šetnju. Ovaj neće, ovaj drugi uporan "Ajde bolan, šta će ti te gluposti". Neda se čičica "Neću, idi bez mene, ovo mnogo zanimljivo, samo nikako da provalim kako se broji"  

 

Možda je gledao Gonzalez-Blake :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

ovo moram ovde da stavim, logika je neverovatna:

 

Novak je mogao lagano da dobije mec u 3 seta, ali je resio da izmisli povredu, da "sacuva energiju" i zeza Fritza (da ovaj pomisli da moze da ga pobedi), a sve da bi ga onda na kraju mentalno unistio! :roflmao:

I tako radi sve od 2010.

:roflmao::roflmao:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

„Dok si pričao, iza mene se obrušilo nekoliko kamena, shvatio sam to kao skidanje slojeva, osetio sam da su ljudi kroz meditaciju u tunelima mogli da se mnogo brže konektuju sa tim kosmičkim dimenzijama i silama koje su im služile za mnogo štošta, ali u tom kontekstu kada si unutra, em si imao kapiju portal, em si imao čišćenje, em si mogao da transenduješ u neke delove koje su nama i dalje nepoznati.“

 

Nemamo temu za fiju stranu tenisa, pa ce morati ovde :s_w:

 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...