Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

nadam se da traje dva sata, bill simmons seronja style ( :


Pa sad.

 

Revelation dana doduše je da je Adrian Wojnarowski kućni prijatelj sa porodicom Baron. Brat Bili prvi dobija informacije sa izvora.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kako ništa kume, ima soundcloud za vas lingvistički obdarene.

 

 

Ovi što slabije divane engleski i ujedno žele da vide koju majcu nosim danas neka sačekaju YT, kojem treba malo vremena jer titlovi.

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Miloše! Nisam te video 100 godina 😄 Javiću ti se ovih dana. Ne želim da iskompromitujem svoju forumsku anonimnost 😄 Ne pratim nešto sport u poslednje vreme, ali svaka čast za intervju 👍

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SunZero said:

nisi pitao Bilija koji mu je omiljeni album Zeppelina

a ni Sretenovica koji mu je omiljeni track sa Paverslava (znam koji sigurno nije, flash of the blade)


Možda bi to bilo novo pitanje za ubuduće.


Zamisli siromaha kome dopadne Obituary npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam moze li se to nazvati fetisom,nekom posebnom zeljom kad pobedis komsiju,ali priznajem da sam sve pobede sto reprezentacije sto klupske duele protiv Hrvata obavezno posle i gledao sa njihovim komentatorima i valjao se od smeha.

Legendarni Slavko Cvitkovic i njegovi vapaji i lapsusi su poezija za moje usi...

"A nemojte nam to raditi...Je je,Rasic ce zabit...

S ne mozemo nista uradit za sekundu ,to mogu samo ,ovaj,Srbi.

Ili kad je na SK prenosio mec Srbija Rusija napravio je

zanimljiv lapsus oko Miloša Teodosića.

„Nema Kalinića, oprostio se Marković, Jokić odustao, Bjelica je tu, Simonović bi, ne bi, ne može, Teodosić odlazi u JNA“, rekao je Cvitković.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


Za sada bez titla, titl za par dana koliko mi javljaju. Ali šta je to za vas drugari.

Bez treptaja odgledao.

 

Od sutra krecem sa trolovanjem NCa kao ona Novakovicka Av na twiteru.

 

Dobro vece @Nebojsa Covic

 

Kada ce Billy potpisati novi ugovor ?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

nisi pitao Bilija koji mu je omiljeni album Zeppelina

 

sledeci put da mu pusti clip i belezi tacne odgovore - ko je ko i kako se zove pesma

 

 

 

 

ako bas klinacki fula, onda treba da predje na ista pitanja, a da mu pusti ovaj clip... piece of cake, ispod 80% accuracy - ne se prizna

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Fantastična epizoda. Nekako čenim Billya još više posle ovoga, zaista me prijatno iznenadio rezonima i elokventnošću, pravi profesionalac od glave do pete, al si ga lepo otkravio da se dosta otvori. Bravo. 

 

To je najlakše sa Amerikancima. Oni se sami rasplinu kad čuju kako neko govori "bolji-od-petog-razreda" engleski i ne složi teleću facu na više od tri američka toponima. Njima zaista znači čašica razgovora u tuđini. Iz ličnog iskustva mnogo je teže ostvariti hemiju u studiju sa domaćim sagovornikom, jer oni često imaju negativna medijska iskustva i rezervisani su po defaultu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Super je ovo bilo, svaka cast, pravo je osvezenje videti razgovor sa stranim basketasem koji nije ogranicen na to koliko mu se svidjaju sarma ili cevapi i koliko su ludi navijaci. 

 

Svakako je pomoglo sto je Bili zahvalan sagovornik, stvarno kul lik... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...