Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

4 hours ago, Mairosu said:


poslednji put kad sam sa upaljenim kamerama pričao sa ovim čovekom jebali ste mi mater na ovom ovde forumu (dobro, onom starom) ni krivom ni dužnom. 

 

Obrazlozi. I koji to mi, posto ja nisam.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa brate, sednemo lepo Curry i ja, malo EL, malo ovo, malo Zvezda, i na kraju on i oh by the way imam informaciju da Đorđević neće biti selektor posle ovog leta...cue moja "wtf" faca i reakcija, a ovaj se smeje i kao eto, bacio vam malo bombu, aj ćozdra...neki su se ne baš pohvalno poneli prema mom liku i delu ovde, ne pamtim sad ko :D U fazonu "vidi ga ovaj navlači ga na nečastive informacije".

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mairosu said:

Šesta lična sutra selektor, onaj tamo petak darko rajaković. sad kafana. živeli. 

 

Au, pa ne ide tim redom 😉

 

Ako stvarno hoćeš da budeš legenda sportskog novinarstva sa prostora bivše Juge poput Vladanka, Nikite, Sušeca, Mutića, Hadžijahića, Popovskog moraš da naučiš redosled: prvo kafana pa tek onda intervju (pa opet kafana) 😃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Au, pa ne ide tim redom 😉

 

Ako stvarno hoćeš da budeš legenda sportskog novinarstva sa prostora bivše Juge poput Vladanka, Nikite, Sušeca, Mutića, Hadžijahića, Popovskog moraš da naučiš redosled: prvo kafana pa tek onda intervju (pa opet kafana) 😃

Milojko bi ceo intervju odradio u kafani.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Dosta dobro. Nije konfekcijski. Pametno priča. Ima malo i o Virtusu. Aktuelno je.

Ja sam zadovoljan. Kada smo prvi put razgovarali bilo je dosta konfrontacijski prvih pola sata, ali shvatio sam da je to bio test. Sad nije bilo testa, krenuli smo "iz egala". Ne mogu reći da ga ne razumem, čak je bilo i zabavno ući u sparing onomad. Svakako je to bio dobar trening.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTripleDouble said:

Mora se primetiti da imate istog sponzora. 😄


Bitno je i da naznačim ovde da podcast nije skorovan preko "sponzorske veze". Barem meni bi bilo totalno bulja da preko puta sebe imam čoveka koji je tu zbog sponzorskih obaveza, stoga taj ugao nismo ni istraživali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:


Bitno je i da naznačim ovde da podcast nije skorovan preko "sponzorske veze". Barem meni bi bilo totalno bulja da preko puta sebe imam čoveka koji je tu zbog sponzorskih obaveza, stoga taj ugao nismo ni istraživali.

Ma opusteno, nisam ja ni aludirao na to. 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...