Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

31 minutes ago, Zvezdinho said:

To im je jedino i ostalo, ako to izgube niko ziv to nece gledati.

Samo što su Premijer liga, Primera i F1 ubedljivo najgledaniji sport van Zvezda/Partizan utakmica na svim kanalima 😁

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plavsic je sinoc posle meca imao jedan dobar botovski momenat. Nabraja poene igrace - Perper 18, ovaj 10, onaj 8, stize do Covica i kaze Covic 6 poena i 3 asistencije. Samo njemu je dodao asistencije/skokove, i to kao da ih je imao 13, a ne citave 3, pa je jednostavno morao da pomene.

 

Sto se Kuzmanovica tice, treba napraviti klip gde se on u trenutku dok Covic u II poluvremenu sutira trojku iz desnog kornera jedva suzdrzava da se ne prodere IDEEEE. Umesto toga je izgovorio to nekim isprekidanim glasom punim nade dok, kako se meni ucinilo, usplahireno skace sa stolice. Nazalost, mislim da bi taj klip sa sve videom i audiom bio krsenje autorskih prava, ali bilo bi lepo sacuvati barem audio snimak tog jadnog botovskog prizvuka.

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

hahahah jeste jeste

 

imao je i one izjave dok jr baca lopte u bunar kako treba da batali to i nastavi da šutira za tri, pošto je dao čak dve

 

onda kada šutne neku pogibiju jer mu je lik prišao na šut, kaže aa ne ne, to treba da radi sa one leve strane, ne može sa desne 😀

 

 

kuzma baš podiže lestvicu botovanja

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Del Piero said:

I kao takav je dobio prostor na SKu kao da je vrhunski analiticar. Pre i posle svake utakmice Zvezde i Partizana po sat vremena neke njegove satro analize. Ozbiljno blamiranje Sport Kluba sa njim.

 

Pola min do kraja, sudije idu da gledaju za koga je aut, on pita Plavsica da li sme to da se radi i komentar kako im je eto tako cisto dunulo da to provere :ajme:

 

On bese bio nesto za mladje selekcije?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako mene pitate Plavsic je sinoc bio veci problem, Kuzmanovic je standardno posvadjan sa razumom ali Plavsic je zvucao kao Covicev placenik, pripremanje terena za silbovanje Derika Brauna. Ko zna koliko puta je rekao kako je ovaj mekan, stavise u prvom napadu Makabija je stigao da zakuka. Braun nije skroz snadjen u situaciji, postoje problemi ali previse je paralo usi da bi bilo slucajno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Premalo ga je puta pomenuo. Nemam nista protiv tebe, ali mi je smijesna insinuacija da se preko SK mora spremati teren za otpustanje. 

A o cemu je rijec? Covjek je bijedno neodgovoran odbrambeni igrac, a doveden da bude glavni. Iz utakmice u utakmicu ne uspjeva da sastavi 15 minuta pristojne minutaze i bar pribliznog ucinka njegovoj zamjeni. Ukazuje mu se povjerenje time da startuje, a pristupom nije za 12. 

Klub je sada toboz u nezgodnoj situaciji pa mora da sprema teren u javnosti za njegovo pedaliranje.

 

Sto se mene tice, ako negdje u klubu postoji rezon i procjena da je promasaj i da se ne moze dovesti na nivo da moze da doprinosi odmah da izadju i da ga silbuju smatrao bih to najboljim potezom prelaznog roka.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to moze kada si real madrid. kada si zvezda, ne mozes tek tako da otkacis igraca i nabavis novog. pre svega zato sto kosta a i zato sto ne mozes tako lako da nadjes adekvatnu zamenu

 

videcemo ali definitivno ne izgleda kao da trener ili strucni stab komuniciraju sa braunom.

mozda se nadaju nekome ko ce izgubiti mesto u nba ali ce svejedno morati da plate ovog brauna. imajuci u vidu da je junior backup plej a borisha u sivoj majici, rekao bih da je to trostruko nerazuman potez

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda gresim, mozda je to iz licnog nezadovoljstva ali osetila se gorcina kod Plavsica, nije on toliko strog obicno prema Zvezdinim igracima.

 

Potpis Brauna je imho kalkulisani rizik, ako vec u oktobru treba i moze da se svede racun... Ja bih sacekala malo ali necu da se mesam :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne plediram ja da se pedalira, samo se ne treba praviti neka druga prica od istine da je car go. A to je da trener nije zadovoljan Braunom cim ga nakon klupiranja ne uvodi, a krpi njegovu poziciju sa Davidovcem, Perperom, pa ako se sjecam i Lazicem ranije.

 

Da li je to pravi ili pogresan pristup vidjecemo. 

Link to comment
Share on other sites

Mozda gresim, mozda je to iz licnog nezadovoljstva ali osetila se gorcina kod Plavsica, nije on toliko strog obicno prema Zvezdinim igracima.
 
Potpis Brauna je imho kalkulisani rizik, ako vec u oktobru treba i moze da se svede racun... Ja bih sacekala malo ali necu da se mesam :classic_biggrin:
Zato je bio jako fin prema Odžu kad se ponadao da će mu Tomić učiniti uslugu , što će ga izvesti iz igre[emoji20]


Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pepe sancez said:

Ne plediram ja da se pedalira, samo se ne treba praviti neka druga prica od istine da je car go. A to je da trener nije zadovoljan Braunom cim ga nakon klupiranja ne uvodi, a krpi njegovu poziciju sa Davidovcem, Perperom, pa ako se sjecam i Lazicem ranije.

 

Da li je to pravi ili pogresan pristup vidjecemo. 

Pominjao je Tomić Brauna posle neke utakmice, rekao je da veruje u njega i da će biti dobar ... nešto u tom stilu.

Ako dobro trenira i nema nekih drugih problema sa njim, cenim da će ga čekati.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Šteta što ne postoji opcija da se isključe samo komentatori, jasno da je neizvodljivo, al bilo bi sjajno.

Mada, ja gasim ton čim krenu da smaraju ... kao da rade na normu pa melju dva sata bez prestanka,

odmori malo :lol_2:

 

Bude nekad neki strim bez komentatora ali sa tonom iz hale. Milina. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...