Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

On 9/3/2019 at 6:40 PM, Manu said:

Danas je jedan od komentatora sa RTS-a izjavio "uputio je udarac na kos" ali ne mogu da se setim da li je bio Strajnic ili je mozda Krivokapic dok je prenosio Crnogorce. U svakom slucaju, komentarisanje kosarkaskih utakmica je sto se mene tice u tom treutku dostiglo svoj istorijski vrhunac.

 

39qg0j.jpg

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Azazelkg said:

Jako mu je bitno (Strajniću) ko koliko ima godina, gde je igrao do sad, a već nekoliko puta ponavlja kako je Brazilac skinuo loptu sa obruča protiv Grčke na poslednjem bacanju čime je Brazil definitivno pobedio ☺️. Pogub pogub...

 

Ja na Straju nekako ne mogu da se ljutim. Kao zaostalo dete je, sta god da mlatne, svi Kamenoriziji, Nedemi i Benitei, ne moze da me iznervira. 

 

S druge strane, Acu bih zapalio. Mogu da se zakunem da njega apsolutno ne zanima nikakav sport, cak stavise da ga mrzi iz dna duse, nazalost zlica je shvatila da ce na raspalom rts-u da bude tata posto je svuda oko njega specijalno odeljenje.

 

edit: iz pouzdanih izvora, Denda je ubedjen da je vrhunski komentator, poprilicno se lozi sam na sebe.

Edited by pantelia24
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mairosu said:

Ovo sa Savanom od danas top 3 podcasta koje sam uradio.

A jesi li mu čestitao rođendan? 😁

 

Edit. Fakat je i godišnjica onog promašaja protiv Francuza sa EP 2011. :ajme:

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

kad pomislite da neko previše priča, pustite nekog bill simmonsa (:

 

šta znam, pod i treba da bude kao chit chat više nego intervju. ja bih rado poslušao i neku epizodu bez gosta, mada kapiram da je uvrnuto za izvođenje plus video nije potreban 

 

Edit 

dobra 'zoda sa savanom, ne moram da se slažem sa svakom rečenicom da bi uživao 

 

btw upravo slušam steve nasha, preporučujem 

 

https://art19.com/shows/the-bill-simmons-podcast

 

Edit pt2

dobar je i deo pri kraju o usa ekipi na prvenstvu. između je nešto o nekoj seriji, to sam premotao 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...