Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Meni je ova 5/6 epizoda najlošija. Pola vremena priča Gurović, zatim Čabarkapa, Rakočević...jako malo aktera koji su zaista odlučivali na terenu su pristali da govore. Onda ovi jezivi novinari Panjković i Ilija Goran Kovačić. Dejan Cukić i Žarko Zečević...baš mi nije legla ekipa 😄

 

Kako su bile sablasno prazne tribine na meču Španija - YU u grupi...strašno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Meni na kraju nije jasno sta su uradili sa Bodirogom? Imao je dve recenice u cetvrtoj epizodi i nijednu u petoj. Nemoguce da su se dogovorili da se nadju za dve recenice.

 

kao sto je nemoguce da su se nasli sa radjom i kukocem za dve lajne. veliki propusti al ajde, da ne sitnicarim

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam prve 3 epizode Zlatnih momaka i to izgleda sasvim dobro, kritike bi se svodile na neko sitničarenje. Jedina ozbiljna mana je THC na kraju. Videćemo da li će mi naredne 3 epizode pokvariti utisak. Čak mi je simpa fora iz emisije broj 2 sa onim matoraćima koji su putovali u Manilu, a čak mi je i Moka simpatičan u epizodi iako generalno nemam lepo mišljenje o njemu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ali u pogledu ovog serijala treba istaci da su na zadatu temu autori razgovarali sa takvom grupom velicina, sto je do sada nezabiljezeno. Od Skansija do Milosa masa legendi, Dude, Pesica, posebne pohavle i za Menegina i Janakisa. A ako nisu razgovarali bar su ubacili licna svjedocanstva, tipa Zeravicino, Novoselovo i sl.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...