Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

super je epizoda 4/6 i žao mi je što ću sada da rantujem ali neke stvari ne razumem:

 

znam da su u podcastu pričali kako neki igrači nisu hteli da učestvuju, pa sam tokom cele epizode bio u fazonu, okej bodiroga iz nekog razloga neće;

onda na kraju ima dve polu-rečenice i ja sam u fazonu, jel moguće da igrač, koji ajde što je bio mvp prvenstva, nego je napravio svojeručno jedan od najvećih takeovera i preokreta (uz finale 2002, plašim se da će slično da ispadne)  na ovakvim turnirima u polufinalu protiv grčke ima cameo pred kraj epizode??

 

ali zato prostora ima onaj kvazi-mangup arihitekta i miletić kolumnista (who da fuck je miletić?)

 

isti osećaj sam imao u epizodi iz buenos airesa, rađa jednu rečenicu, kukoč dveipo. ali zato miletić special guest star.

veliki i nerazumljiv minus u tom smislu.

 

ponavljam, svakako je nešto najbolje što smo videli o našoj repki, shout-out za urađeno, samo mi je krivo što nije perfektno kada može biti.

Edited by uini
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

evo da makar ovako pomenemo taj učinak kada nije moglo drugačije:

 

9/13 iz igre (9/12 za 2), 13/16 sa linije slobodnjaka, 5 skokova, 4 asistencije, 0 izgubljenih lopti = 31pts /45min u igri

 

ali ne, imamo važnijih stvari da ispričamo. opet fali in-game materijala, bilo je tu velikih poteza pored rebračine banane

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kalistenika u rutini said:

verovatno je bodi glavna zvezda 5-og dela posto je tamo sa onim tejkoverom u finalu i one dve trice vise ostao plebsu u secanju.

 

sve okej ali to ne opravdava ulogu i prostor ovde. rebrača je bio spektakularan ali je bodiroga zahvaljujući povredi saleta i činjenici da je drugi plej lukovski igrao bukvalno all-round, kao što nadimak beli medžik govori. ovo je zapravo prvo prvenstvo gde on preuzima stvari u svoje ruke, jer nema mnogih ključnih igrača i to radi besprekorno.

 

edit

inače ne postižem da konzumiram sav sadržaj vezan za prvenstvo, podcast sa plavšićem počinjem dva puta i ništa

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

bas bi bila caka da i u petoj dobijemo neke dve recenice od bodiroge i eventualno peje, a da elokventni chicha Gurovic dobije prostor i izdominira jer je jelte dao one trice mrskim amerima i naravno tegi koji prepricava kako su ga odradile te trojke i ta tri prsta. :classic_rolleyes:

 

za sledeci deo su kari, divac, tomasevic i drobnjak sigurica, ostaje nada da ce se uz pomenute bodirogu i peju, pojaviti jaric i vujanic koje bih bas voleo da cujem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

u podcastu kod @Mairosusu eksplicitno rekli da su imali problema oko 2002, u smislu da su mnogi odbili da pričaju.

 

ako si već dobio bodirogu makar na 15ak min, pitaj ga o onome što je istorija a ne neke floskule. ili pitaj nekog drugog od ovih učesnika 

 

ne znam ne znam 

 

Edit @kalistenika u rutini

divac je sigurica da ne govori, to su rekli u podcastu a i do sada sve u vezi sa njim je arhivski materijal. gurketa su pohvalila 

 

ma ok, ako neko neće, to je viša sila, iako je bezveze ali ovo sa bodijem očigledno nije taj slučaj 

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@uini

U pravu si. Ali jbg, pretpostavljam da je i Bodi tezak, mozda je ono bilo daj sta das. U neku ruku mi je zao sto nema kod svih aktera nema svijesti da se istorija treba njegovati. 

Kao kada bi se sada Stonsi macehinski odnosili prema svojoj karijeri.

 

Bodi, Dive, jbg to je vas legacy, ne mozes bastiniti svoje ime, a da ne vodis racuna o onome sto je to ime napravilo.

 

Ali i pored svega toga, ovo je na jednom mjestu objedinjeno najvise direktnih aktera, ne samo o 98 nego i o bilo kom drugom kosarkaskom takmicenju.

 

I da, drago mi je sto sam vidio Rebarceta ponovo. Jbn sranje u kojem se sad nalazi posulo je pepeo po njemu, ali kakva je to odbrana reketa bila i dominacija na obrucu te godine. Strava. Ne znam je li palo pet poena iz reketa dok je on bio na parketu u prvom mecu protiv Italije (odgledah ga sinoc).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

@uini

U pravu si. Ali jbg, pretpostavljam da je i Bodi tezak, mozda je ono bilo daj sta das.

 

kada je već tu, tj pristao da govori, ne verujem da bi mu bio problem da kaže nekoliko rečenica o toj tekmi. takođe, ne vidim problem da o tom polufinalu pitaš nešto željka, dudu, mutu, onog lika što se najviše pojavljuje a kolumnista je

 

ameri od takvih tekmi i performansa kao što je taj bodirogin u semis naprave emisiju od 45min a mi ne možemo da posvetimo 2-3 minuta takvoj definiciji dominacije jednog igrača, i to ne u tekmi koju si dobio +20, nego gubiđ 10-15 celu utakmicu pred 20k grka i dobiješ u OT

 

o čemu je uopšte ovakav tip emisije ako ne o takvim momentima u sportu?

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...