Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

 


Da li bese za Grusanovica ide ona anegdota kada je Muta bio trener Partizana sredinom 90-ih, gde je na tajmautu rekao igracima nesto u fazonu kako vas nije sramota sta vam ovaj radi, danju kolje svinje, a uvece vas jebe.

Znam da je neko to pisao na b92 forumu, ali ne mogu da se setim koji je igrac bio u pitanju.
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mairosu said:

Super su zlatni momci, baš. Deo kulturne baštine u najavi.

Nego sta nego je istorija. Sublimirati na jednom mjestu Kicu, Moku, Praju i ostale, zajedno sa pricom o trenerskim legendama kao sto su Profesor i Zeravica je neprocjenjivo. Steta sto ovo nije ranije uradjeno ili bar neko ranije nije sa Cosom, Mirzom, Profom ranije obradio ovu tematiku, ali i ovo je velika stvar.

Kako malo treba da se zaboravi, ali i da opet obasja svjetlo stare uspjehe. Jbt, ova generacija tri zlata sa EP, OI i SP zlata, pa OI srebro i EP bronza. Nenadjebivo iz danasnje perspektive.

Druga mi je osjetno bolja od prve. Mozda i zato sto mi ovi igraci blizi i medijski eksponiraniji. 

Zaboravih da dodam. Obavezno uraditi ovo sto Uini kaze. Steta sto su nase sportske velicine sve gledale da budu priznate samo u nasoj zemlji, a tek poneko preko. Ustvari mozda jedino Divac da je poceo prvi, a tek Nole ima to kao jednu od kljucnih agendi. 

 

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dingospo90 said:

 


Da li bese za Grusanovica ide ona anegdota kada je Muta bio trener Partizana sredinom 90-ih, gde je na tajmautu rekao igracima nesto u fazonu kako vas nije sramota sta vam ovaj radi, danju kolje svinje, a uvece vas jebe.

Znam da je neko to pisao na b92 forumu, ali ne mogu da se setim koji je igrac bio u pitanju.

 


Meni Mića Berić pričao da ih je Žeravica '95 postrojio posle poraza protiv Ive u Šapcu u svlačionici i rekao "a mislili ste da ću da vam kažem kako se čuva Mikan Grušanović?"

(pauza)

(ćutanje)

(još ćutanja)

"e baš neću."

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Glede Mute, kad je bio trener Partizana, on je na svakoj polusezoni zvao Mikana. Mikanov odgovor je bio "znam ja zašto on mene zove, sećam se kako sam njemu lupao banane dok je bio igrač".

Nerealan lik, neverovatan. Ali stvarno domaćin, mnogo ljudi ti na rastanku kaže "svratite kad ste tu" iz kurtoazije al' kad mi je ovaj to rekao imao sam osećaj da je vrlo ozbiljan u nameri bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

Super su zlatni momci, baš. Deo kulturne baštine u najavi.

 

Odlicna druga epizoda. Imao sam sumnje zbog 250 stepenika cija je ideja dobra al produkcijski je slabo to odradjeno. Ovde je to dosta podignuto na visi nivo, jedina zamerka odjavna spica koja se ne uklapa i sto nije  bilo na primer barem 30-60s znacajnih segmenata iz glavnih utakmica uz nekog naratora . To govorim pod utiskom 30 for 30 Celtics/Lakers: Best of Enemies trilogije gde prva epizoda  sat i 40 minuta, druga 50 minuta ali samo posvecena finalu 84 i treca sat i cetrdeset minuta.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...