Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

to pitanje je moglo imati smisla na jednoj od dve (?) konferencije za štampu gde su bili svi živi novinari kojih se tiče basket. jel pitao, neko? mislim da nije 
 
u ekskluziva podcastu od 30min svakako nije bilo primereno uraditi tako nešto. 
 
šta bi bio rezultat? orden heroja foruma prvog reda?? 
To, što baš niko nije pitao, otvara mogućnost za sva ova nagađanja.Pa i ovo što @voodoo piše.

Nemoguće je da to nikoga od novinara ne interesuje.


Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

naravno da Kalinic nije otpao zbog zvalonje, setite se kako je Nacionale svojevremeno odjebao premijera Rundeka, otpao je jer je Salo u zrelim godinama otkrio Šešelja u sebi, jbg, kako povesti drkadziju nepatriotu na kocobsko hodocasce (pešaka)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mairosu said:

 

ne očekujem. gde sam rekao da očekujem? 

 

prvo si me nagazio u nekom petom threadu jer su me drugi ljudi namedropovali oko Kalinića i Nedovića kako "očigledno nisam uticajan koliko misle" iako nisam bio ni 5m blizu diskusije, sad me jebeš jer navodno očekujem da će svi da me tapšu po ramenu (što je tek bizarno)... zašto ti smeta jak podkast i iz kojih centara moći se plasira ovakva propaganda? 

 

To da nisi uticajan toliko sam napisao jer je odredjena grupa forumasa pocela da stvara iluziju da si svemoguc, pa kad je ispalo to sa Kalinicem i Nedovicem sa nestrpljenjem su ocekivali da se pojavis i izneses neki info iz prve ruke, a bilo je jasno da si znao o tome isto koliko i mi ovde. To sam tad i napisao.

 

Sto se tice tvojih podkasta, zasto bi mi smetali ? Da mi smetaju, dolazio bih nakon svakog da pljujem i ostavljam negativne komentare, a kao sto si primetio to nisam radio. Doduse, odgledao sam svega cetiri, prvenstveno jer mi vecina gostiju nisu bili previse interesantni, ali od ta cetiri, tri su ostavila pristojan utisak na mene. 

 

btw, spreman sam da se kladim da je od tih 50k pregleda intervjua sa Djordjevicem, 90% doslo jer su hteli da cuju sta je bilo sa Kalinicem i Nedovicem  :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

btw, spreman sam da se kladim da je od tih 50k pregleda intervjua sa Djordjevicem, 90% doslo jer su hteli da cuju sta je bilo sa Kalinicem i Nedovicem  

 

eee ali to bi značilo da sam ipak uT1c4j4N!!!! ODLUČI SE OMG

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mairosu said:

 

eee ali to bi značilo da sam ipak uT1c4j4N!!!! ODLUČI SE OMG

 

 

:classic_tongue:

 

Nikad do sad nisam video da se Sky ovako nakacio na nekoga. Da se zapita covek kako sam uspeo da mu utrapim Radzu Bela 2 puta u trejdu:lol_2: Bas zeznut baja postao.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/17/2019 at 1:57 AM, threepwood said:

Ne znam zasto sam pustio podkast kad je uspeo u drugom minutu da me iznervira odmah.

Mairosu: Ono po cemu tebe ljudi prepoznaju i ono sto tebe izdvaja od ostalih je profesionalizam i profesionalni pristup
Stimac (nije ni sacekao da covek zavrsi recenicu): Definitivno!

Threepwood: Alt+f4

 

O. jebem ti coveka nesvesnog sebe totalno. Verovatno je zato vukao 15 kila viska veci deo karijere

 

ma skroz je zabavan sagovornik, evo ja sam na 25om min i bas se dobro zabavljam. definitivno više nego kad ga gledam na basketu

plus je solidno blesav, kao neki blesavi bernardinac (hint: fiesta)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod toga, većina ljudi piše i govori Adetokumbo. To "mp" bi trebalo da se čita kao "b" i trebalo bi da je ispravno Adetokubo. Ovo pišem zahvaljujući mom sjajnom znanju grčkog, još od vremena kad je tamo osamdesetih na malom ekranu tv prijemnika bilo ispisano Tsimpona, kad su igrali neko finale u Atini. Mislim, nema veze, znam da se jubilarni 7456. put piše o tome, nego čujem i da većina naših komentatora greši, a pre neki dan sam baš obratio pažnju kako grčki komentator izgovara, i jeste Adetokubo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...