Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

6 hours ago, Beonegro said:

Zato što mislim da pravi odlične emisije i zato što mislim da je njegovo potpuno pravo da u svojim autorskim emisijama eskivira teme koje bi uzrokovale tenzije i vjerovatno mu zatvorila određena vrata sad kad je još uvijek praktično na početku karijere.

 

I ja mislim da su mu emisije ok. Doduse nisam previse istih pogledao, tek nekoliko, ali deluje ok. Iskreno ne mislim da pravi nesto  spektakularno, ali su emisije fine i gledljive. ti mislis to sto mislis, neki od nas misle da je trebao drugacije da postupi u nekim situacijama i to je to. Svako je podlozan kritici. 

 

 

6 hours ago, SunZero said:

pa ocigledno je covek imao nameru da napravi prijatan pod u kome ce se pre svega afirmativno i na zanimljiv nacin pricati o kosarci a ne poligraf sa Jugoslavom Cosicem u kome ce da gadja goste shurikenima ili da selektora bez fejla u svom mandatu kritikuje, provocira ili savetuje o izboru igraca ili gameplana

 

Naravno da ne treba da pravi poligraf niti da ide djonom kao Jugoslav kad pitao Zeljka o 24 sekunde pa potom dobio zasluzeno napusavanje. Ali mogao je da pita cisto zbog cega Nedovic i Kalinic nisu pozvani na pripreme ako se zna da su imali odlicne sezone u klubovima,  narocito Kalinic. Ako vec nije hteo to da ga pita, onda je mogao i da ne pominje kako smo u najjacem sastavu nakon duzeg vremena, jer to prosto nije istina. 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Skyglider said:

Naravno da ne treba da pravi poligraf niti da ide djonom kao Jugoslav kad pitao Zeljka o 24 sekunde pa potom dobio zasluzeno napusavanje. Ali mogao je da pita cisto zbog cega Nedovic i Kalinic nisu pozvani na pripreme ako se zna da su imali odlicne sezone u klubovima,  narocito Kalinic. Ako vec nije hteo to da ga pita, onda je mogao i da ne pominje kako smo u najjacem sastavu nakon duzeg vremena, jer to prosto nije istina. 

Ali to su ga već pitali na okupljanju, zašto bi opet o tome smarao? A to nije neka tema koja može da se pokrene u atmosferi u kojoj je sniman intervju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ali to su ga već pitali na okupljanju, zašto bi opet o tome smarao? A to nije neka tema koja može da se pokrene u atmosferi u kojoj je sniman intervju.

 

Mairosuova odluka je bila da ga ne pita o tome i to je njegova stvar. Ali onda mora da bude spreman da ce ljudi da ga pitaju sto nije pitao za Kalinu i Nedu i da ga kritikuju zbog toga. A ne samo da pisu "wow, sjajan intervju sa Djordjevicem" 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skyglider said:

 

Mairosuova odluka je bila da ga ne pita o tome i to je njegova stvar. Ali onda mora da bude spreman da ce ljudi da ga pitaju sto nije pitao za Kalinu i Nedu i da ga kritikuju zbog toga. A ne samo da pisu "wow, sjajan intervju sa Djordjevicem" 

Pa ti koji tako pitaju, znači da nisu objektivni.

Link to comment
Share on other sites

Kalinić nije pozvan po direktivi partije, info je iz prve ruke.
 

Ko kaže drugačije ili priča o nečemu što ne zna ili laže.
Ovo je veliko zlo i ne treba da se ćuti o tome. Ućutkavanje i guranje pod tepih zarad mira u kući je saučestvovanje u tom zlu.

Volim ja da se zajebavam i da peckam, ali ovo nije zajebancija, ovo je mnogo više od klubašenja i takvih sranja.
Iskreno nisam želeo da verujem da ovako nešto može zaista da se dogodi čak i u košarkaškoj reprezentaciji, jebeno neverovatno!

Edited by VoodooDerina
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SunZero said:

pa ocigledno je covek imao nameru da napravi prijatan pod u kome ce se pre svega afirmativno i na zanimljiv nacin pricati o kosarci a ne poligraf sa Jugoslavom Cosicem 

 

Joj ne znam, meni je Jugoslav definicija nesnadjenosti u intervjuu 1 na 1. Svaki put ima zicer da prikuca al nesto kenjkavi pa zamuckuje pa se izgubi. Kad ga je jedan Marjan Risticevic izvozao ko Mesi sta reci.

 

A ako je partija zabranila Kalinicu da ide na SP sta je sa Nedovicem? On je dao potpis za partiju, sto za njega nisu urgirali da ide? 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skyglider said:

 

Niko njega ne pikira. Ali ne mozemo samo da iznosimo hvalospeve na njegov racun. Ja licno ne mogu da pisem ovde kako je njegov intervju sa Djordjevicem bilo nesto sjajno i spektakularno, kad jednostavno nije. Prvo, Mairosu je na pocetku itnervjua izneo jednu ozbiljnu neistinu, kad je rekao da smo nakon duzeg vremena u najjacem sastavu. Ne nismo. Izvini, ali bez Kalinica i Nedovica to nije najjaci sastav. Drugo, nijednom ga tokom intervjua nije pitao za njih dvojicu, a odstranjeni su  pre pocetka priprema iz ocigledno nekosarkaskih razloga. Jednostavno je morao da ga pita za njih. Trece, svo vreme mu se obracao sa nekim strahom u glasu, tako se sagovorniku ne obracas ma kakva god velicina da  je.  Naleteo sam pre par nedelja na YT na neki intervju koji je neki novinar radio sa Arkanom tamo 97. ili 98. Pa hrabrije drzanje je pokazao on prema Arkanu, nego Mairosu prema Djordjevicu. 

 

I sad onda treba ja da pisem kako je taj intervju bio nesto sjajno, savrseno, spektakularno. Zao mi je, ali ne mogu. I sad je najlakse da mi neko kaze, pa ti napravi bolje ako umes. Ja nisam izabrao da budem novinar, imam drugi poziv u zivotu. Mariosu je izabrao da bude novinar i da parvi emisije, i stoga mora da bude spreman i na kritike a ne samo na hvalospeve. 

 

 

 :lol_2: 

 

Je l moze link za intervju sa Arkanom?

Edited by Borko
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, VoodooDerina said:

Kalinić nije pozvan po direktivi partije, info je iz prve ruke.
 

Ko kaže drugačije ili priča o nečemu što ne zna ili laže.
Ovo je veliko zlo i ne treba da se ćuti o tome. Ućutkavanje i guranje pod tepih zarad mira u kući je saučestvovanje u tom zlu.

Volim ja da se zajebavam i da peckam, ali ovo nije zajebancija, ovo je mnogo više od klubašenja i takvih sranja.
Iskreno nisam želeo da verujem da ovako nešto može zaista da se dogodi čak i u košarkaškoj reprezentaciji, jebeno neverovatno!

 

kako li sam tebe promasio na ignoreu, tek si 9i.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne znamo sta je u pitanju, mozemo samo da nagadjamo

meni stvarno nije uverljivo da zbog nekog tvita ili intervjua sale nekog ne pozove u ekipu ?! sta znam

jos da ga neko zove od rezimskih glava pa mu kaze a ovaj " a ma ok, necu ga zvati " , ne znam ne pije mi to vodu

ebemu mater, pa nije to brnabicka

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

@ranzo

Jbg i meni je ipak bilo neverovatno, iako Đorđevića ni malo ne cenim kao trenera, on je bio fantastičan igrač i osoba sa autoritetom i velikim ugledom u narodu.

Ja ne znam njegovu stranu priče i kakvi su to sve pritisci bili, znam samo Kalinićevu i on na Đorđevića nije ljut, razume u kakvom zlu od države živimo i da ako se usprotiviš vrhovnom psihu jednostavno nestaješ, kao Vujošević na primer.

 

Znam da mi ogromna većina neće verovati i da će pre odlučiti da zabiju glavu u pesak kao @uini ali ovo su previše užasne i ozbiljne stvari da bi se o njima ćutalo, čak i ako bi akteri sami želeli da to ostane među njima.
 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2019 at 12:55 PM, Skyglider said:

Prvo, Mairosu je na pocetku itnervjua izneo jednu ozbiljnu neistinu, kad je rekao da smo nakon duzeg vremena u najjacem sastavu. Ne nismo. Izvini, ali bez Kalinica i Nedovica to nije najjaci sastav.


Jeste najjači sastav meni barem, da li je istina nisam stručan da procenim. Prisustvo Jokića i Bjelica je samo po sebi najjači sastav koji ja pamtim. Mislim, to je moje mišljenje, ja sam ga izneo, i kao takvo je podložno kritici. A da li je neistina videćemo kad (ne) donesemo medalju.

 

On 8/15/2019 at 12:55 PM, Skyglider said:

Drugo, nijednom ga tokom intervjua nije pitao za njih dvojicu, a odstranjeni su  pre pocetka priprema iz ocigledno nekosarkaskih razloga. Jednostavno je morao da ga pita za njih.


Morao sam da ga pitam isto koliko si ti morao da klikneš na taj YT link.

 

On 8/15/2019 at 12:32 PM, Beonegro said:

Kome se toliko ne sviđa i misli da može onoliko bolje možda i sam treba da se oproba u ovakvom vidu novinarstva?


Mada cenim što braniš moje svijetlo ime, molim tebe - i ostale - da ne koriste ovu paralelu. Ja sam često imam praksu da kažem da "ne moraš biti pekar da bi rekao da je burek sranje" i držim se toga. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mairosu said:

Mada cenim što braniš moje svijetlo ime, molim tebe - i ostale - da ne koriste ovu paralelu. Ja sam često imam praksu da kažem da "ne moraš biti pekar da bi rekao da je burek sranje" i držim se toga. 

Ne, ne, stvarno mislim da kad neko misli da moze bolje treba to i da proba.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...