Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

1 minute ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Pikao se dosta dobar basket i bilo je dobre zajebancije. Ja sam bio klinac, bas smo se lozili na NBA (imao sam svesku gde sam zapisivao sve igrace iz timova, kakab crni internet, a bili i neki NBA albumi sa slicicama tad) i hiphop, steta sto nekih 20tak godina kasnije, ovo vise nije mesto i vreme za takve emsije. I 3K je bio fina prica, jesu prikazivali onaj sund od Rose Salvahe i Ljovisne, ali bilo je tu dosta sporta i MTV-ja, za svakog po nesto.

 

Било је супер и цео концепт 3. канала је био фантазија. Офтопик, Љовисна и Роса Салвахе су буквално Брејкинг бед и Твин Пикс у односу на ово што се сад приказује, од Турака, па до ових наших гнусоба са прве и РТС-а. Елем, још чувам све албуме и у фудбалу и у кошарци, три сезоне заредом сам скупљао НБА, чудо колико сам пратио од краја 80их па негде до пола прошле деценије, све играче знао, скупљао "КОШ", итд. Сад ништа, само преко резултата што чујем, последњи 2К сам опичио пре 5-6 година, то је последњи пут да сам отприлике знао ко где игра, не рачунајући ове наше и велике трансфере о којима се може прочитати.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nove gazde b92 Milovanovici kad vec prenose ABA ligu mogli su da se dosete i da ukljuce Gagu Panajotovica iz Nisa u sportsku redakciju...Vec je radio jedno vreme za njih na Kopernikusu, ima iskustvo sa prenosima utakmica, veliki je poznavalac kosarke i godinama radi za MVP, Sportske vesti...Brzo bi presisao sve ove dunstere sa b92 i Prve. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2020 at 10:20 PM, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Ne znam gde da pitam, jel se seca neko emisije "2 na 2 na 3K"? Pikao se basket na Kalisu, neke tada poznate face, bas je bila dobra prica.

 

To je bila dobra emisija. Dobro zezanje.  Beše negde 2002. do 2004. ako se ne varam... 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Skyglider said:

 

To je bila dobra emisija. Dobro zezanje.  Beše negde 2002. do 2004. ako se ne varam... 

 

Vodili rahmetli Delca i potpuno ludi Bane Vidakovic. Njegovo "Dade ga majciiiii" koristimo i dan danas :classic_biggrin:

 

P. S. Ko do tog trenutka nije shvatio kakvo je govno Ognjen Amidzic, tada je mogao da ga bolje upozna. Svi igraju, uzivaju samo on neprestano jede govna. Apsolutno sve vreme je prikenjavao sudijama i ljutio se zbog svakog faula, i na sudije i na protivnicke ekipe, nesto mi u secanju da je hteo i da se siba s nekim. Ipsrdak pinkovski.

Edited by Železničko gnomče
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Kako Kovacic odvratno izgovara Davidovac. Davi-Dovac. Kao da ima dva prezimena.

 

bilo je na prvoj el tekmi ono predstavljanje igrača, gde sami izgovaraju svoja imena - davidovac je tako nekako izgovarao, pa je kovacic uživo zaključio da dejan verovatno najbolje zna kako mu se izgovara prezime, što je verovatno i tačno. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, đubrivo. said:

 

bilo je na prvoj el tekmi ono predstavljanje igrača, gde sami izgovaraju svoja imena - davidovac je tako nekako izgovarao, pa je kovacic uživo zaključio da dejan verovatno najbolje zna kako mu se izgovara prezime, što je verovatno i tačno. 

 

Isto kao i za Tea... sam decko rekao Teooodooosic a ne Teodosic. Ali svi ipak kazemo Teodosic.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

ne kaže teo svoje prezime sa 6x o, već akcentuje na drugom slogu, kao i davidovac, dok beograđani obično akcentuje na prvom. što ne znači da je automatski ispravno. 

Nemoj da si bukvalista 😉 u nedostatku karaktera sa akcentovanjem pokusao sam da docaram duzinu samoglasnika ponavljanjem karaktera 😄 

 

Sustina je da su i Teo i Davidovac nekada javno izgovorili svoja prezimena a da ih vecina nas izgovara drugacije.

Link to comment
Share on other sites

@Mairosu

Odslušah tek sad podcast sa Stragijem. Da li negde imaš slike ili snimke tog Kupa za vreme bombardovanja sa tim metama u publici? Ne mogu da se setim tačno toga, ja sam ubeđen da je bila prazna hala sa sve onim sunčevim zrakom koji se probio kroz neki prozor, pa je izgledalo kao da se igra u nekoj sali OŠ.

I još jedno pitanje iz tih vremena-da li se sećaš koji je igrač Beobanke ili Beopetrola nosio šorts naopačke ili tako nešto protiv uroka, kao? Igrao je pleja ili beka.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Igralo se po danu, sa publikom, bio sam u Pioniru tada.


Tako je.

Igralo se po danu, nešto da kažem oko 14h, sigurno ne kasnije. Evo konačno i snimka


Nemam blage ko je nosio šorc naopačke! Raspitaću se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Propade podkast izgleda, ako Džilou bude regrutovan.
Ovo dosad što je valjalo su bili ti gosti i valjalo je uprkos Dzilou. No jbg nijesmo svi jednaki da volimo onaj njegov humor od 5 centi i "spuštanja" Srkija tokom istog u fazonu "dobro je to mali, odrasli pričaju".

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...