Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Svaka čast Miloše
Neverovatan intervju, odgledao sam ga u jednom dahu. Nisam ni primetio da traje nešto više od 1h
Doduše i Bili je odličan sagovornik
Posle ovoga bi ga još više voleo kod nas u timu (ako je to uopšte i moguće) sledeće sezone u EL

Link to comment
Share on other sites

@Mairosu  i kako to fanovi vole da kažu - u dogledno vreme i na Gugl Podkastu i iTunesu...

 

:87:

  • Fantastičan podkast, bukvalno 10/10 rejting. Bili me je oduševio - dičko za 10ku, a i ovaj naš serbiano pistolero voditelj programa u MVP modu, izvukao si iz njega sve što smo mi želeli da čujemo, a sa druge strane si njemu pogodio sve čakreTM, cenim ako ostane dogodine da će da te cima na pivo da može sa nekim da baci USA spiku :classic_biggrin:
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

najsigurniji sam da ste želeli da čujete kako je Charleroi mali grad a Valonci pičke. 😄

 

jednom čitao intervju sa Borom Milutinovićem, koji je tokom igračke karijere imao ponudu da ode iz Nice u Charleroi. I kaže on, ja ušao u avion, sunce, lepota. Slećem u Briselu, sivo. Oni me voze, a ono sivo postaje sve sivlje. Stižemo u Charleroi, sad je već crno. Bukvalno sam seo za sto i rekao "hvala, idem ja nazad na Azurnu Obalu, ne zanima me šta nudite". a ja klimam glavom i u fazonu sam, I FEEL YA BORO.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale za brata Tadiju kako je odradio finale FIBA CL, kao da je upravo prenosio quintuple OT prvenstva kosmosa u kojem je Đorđević trojkom sa pola terena srušio Jordanove Bullse. Volim da čujem tu energiju, štagod prenosio...

Link to comment
Share on other sites

ja trazim komentare o podcastu u kosarkaskim aktuelnostima, kad ono vi ovde 🙂

koliko god mirisao da je baron ok lik, opet sam se dodatno odusevio. jedan decko pravilno posadjen u zemlju, skroman, realan i optimistican u isto vrijeme. kapiram da je sjajno igrati sa takvim likom u timu. samo da ga ostavimo za sledecu godinu

glasao bih da mairosu dobije zasebnu temu, al eto kad je vec ovu 'privatizovao' 😄.
naravno pridruzujem se pohvalama za podcast

 

Edited by nemanjau5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pridružujem se kritikama SK komentatora Nba play offa. Momci zanatski možda jesu za prelaznu ocenu (i to jedno veliko možda) al nigde žara, nigde strasti, nigde harizme. Jako suvoparno, demotivišuće, sterilno i dosadno. 

 

Momci znaju posao ali čini se da ne bi digli glas za oktavu sve da im Kawhi posle one trojke uđe u kabinu i kaže "dobro bre majku mu jebem jeste li videli šta uradih".

Iskreno sam više uspeo da uživam u Tadijinom epu o FIBA ligi šampiona nego ovoj sad, inače iznimno zanimljivoj, utakmici između Sixersa i Raptorsa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

milojko raising the bar for sportski komentatori living on the edge  :capone_2:

 

mairosu - the ball is in your corner now  :wicked:

 

Quote

Mediji: Uhapšen Milojko Pantić

Beograd -- Poznati sportski komentator Milojko Pantić (72) uhapšen je sinoć, nakon što je svojim vozilom "ford fokus" udario u džip interventne jedinice na Novom Beogradu.

Izvor: Blic ponedeljak, 6.05.2019. | 09:04 -> 09:21
 

Kako saznaje "Blic", Pantić je oko 23.30 na Starom sajmištu kod jednog auto servisa udario u zadnji deo vozila interventne policijske jedinice. Potom je pobegao ka Brankovom mostu, na kojem je vozio u suprotnom smeru. Ubrzo ga je interventna, u koju je i udario kolima, stigla i na licu mesta uhapsila.

Kako saznaje beogradski list u tom incidentu nije bilo povređenih.

 

Drugi mediji su preneli da je navodno bio u alkoholisanom stanju, odnosno da mu je alko-testom utvrđeno da ima alkohol au krvi.

 

Edited by Plikuscht
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Priznajem, jurnjava sa interventnom u Ford Focusu dok voziš kontra trakom na Brankovom (kako jbt?!) je prilično gangsta.

Ali dug je put predamnom, prvo treba da se dokažem da sam najbolji sportski komentator u Vrčinu, pa tek onda da krenemo za Beograd...i u ovom selu ima konkurencije na državnoj frekvenciji.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
14 minutes ago, Plikuscht said:

Drugi mediji su preneli da je navodno bio u alkoholisanom stanju, odnosno da mu je alko-testom utvrđeno da ima alhohola u krvi. krvi u alkoholu.

 

 

Ok, fixed. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Pridružujem se kritikama SK komentatora Nba play offa. Momci zanatski možda jesu za prelaznu ocenu (i to jedno veliko možda) al nigde žara, nigde strasti, nigde harizme. Jako suvoparno, demotivišuće, sterilno i dosadno. 

 

Meni je palo na pamet da SK namerno potura ove da prenose od kad su izgubili prava za sledecu godinu. Fazon da natera ljude da potraze alternative na netu, samo jos fali da kazu, na redditu ima super zanimljivih stvari o nba-u😂

 

Kapiram da je malo out there ova teorija, ali ova dvojica su stvarno ispod svakog nivoa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTwister said:

Skoci im taj approval rating u Aprilu tokom ovih finalnih serija, pa se istinitost i pouzdanost ne dovodi u pitanje :)

 

 

e kad se setim pravedničkog rata i pobede protiv crne gore.

 

twisteru, bend the knee :classic_mellow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

1,73 promila javlja Kurir, bogami je bilo veselo u Malom Takovu jutros 😄 

Koliko vidim postoji i snimak kamere sa brankovog mosta, samo me cudi kako nijedna kamera nije bila u funkciji kada se desilo ubistvo Luke Jovanovica

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

E ako je Kurir rekao , treba verovati. To su vrlo ozbiljne novine.


Nije naodmet verovati Kuriru kad su ove police blotter stvari po sredi, imaju oni tamo izvora...sad i MUP potvrđuje tu promilažu. Generalno, sve što imam da kažem na ovu temu je : daće Bog da i ja sa 73 godine budem u formi da popijem karton vinjaka i vijam se sa murijom po gradu... 😄 ozbiljan je ovo trening.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...