Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Just now, Zvezdinho said:

 

Stavljam bez gledanja, al proslu ep. je Srki prosao tezak mobing od strane Dzileta ne znam kako moze da izdrzi ono.

Trenutno gledam, dosta bolja epizoda od prošle, nema prepucavanja njih dvojice i ne upadaju u riječ jedan drugom.

Link to comment
Share on other sites

Al sam se zajebao sto sam odgledao podkast, da nisam gledao ne bi obratio paznju da Redzi Dzekson u G7 je imao 10 asistencija , i to to me prevari da odigram na njega asistencije 4.5 granica, on juce 4 asistencije i ode dobitak od 18k:hammer::lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2021 at 6:47 PM, Kankkunen said:

Dobar je Sale, vredi pogledati.

Slazem se. Vrlo interesantno i drugacije sa njegove strane. Nekako, u skorije vreme mi je uvek odavao neki nadmen stav. Ovo je bas bilo dobro. 

Inace, taj Srdjan je meni bas bzvz., a Dzile je Dzile...  

Link to comment
Share on other sites

Moram da pohvalim podcast Sesta licna o NBA. Prvi podcast koji je vredan slusanja sa nasih prostora o sportu. Sjajno pricaju i saradjuju, cak stavise uzivam u slusanju. Sve sto imam reci je da se nadam da ne nameravaju da prekidaju saradnju kada se zavrsi plej of.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drakaris said:

Moram da pohvalim podcast Sesta licna o NBA. Prvi podcast koji je vredan slusanja sa nasih prostora o sportu. Sjajno pricaju i saradjuju, cak stavise uzivam u slusanju. Sve sto imam reci je da se nadam da ne nameravaju da prekidaju saradnju kada se zavrsi plej of.


hvala, trudimo se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Edin i Kole najverovatnije idu USA sledece nedelje da prenose NBA finale , jedino korona moze da pomrsi racune. @Mairosu ko menja Edina u TNT-u  za siromasne :classic_tongue: Ognjanovic mozda ? On ce da mu dodje nesto kao kad Drejmond Grin zameni ove iz originalne postave.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Zvezdinho said:

Edin i Kole najverovatnije idu USA sledece nedelje da prenose NBA finale , jedino korona moze da pomrsi racune. @Mairosu ko menja Edina u TNT-u  za siromasne :classic_tongue: Ognjanovic mozda ? On ce da mu dodje nesto kao kad Drejmond Grin zameni ove iz originalne postave.


ne menja niko, radi zoom. idu u subotu, snimili smo danas ispraćajnu, ima i prigodna muzička numera... 😄

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...