Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Kakva bratina sa b92 nastavlja u svom stilu 🤮                                        Nepotrebno smeskanje italijana,mozda to moze da prodje u Italiji ali ovo je balkan 🤪

Edited by Uti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra je biila Acina prica kad je igrao protiv Dzordana '82  kada je ovaj imao 20 godina a Aca 23 sa B reprezentacijom YUG gde su se borili za 2 mesta u glavmom rosteru. Kaze ubio ga Aca fizicki i mentalno nije smeo u emisiji da prica sta mu je sve radio, i dodje '92 finale OI , zavrsava se mec Dzordan pita Drazena ej ko vam je onaj tamo, Drazen mu kaze to mi je brat, ajd ga pozovi . Dodje  Aca kad ce njemu Dzordan ti si me pre 10 godina namlatio u onoj utakmici:lol_2:

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

opasna 'zoda 

 

The Ringer's Bill Simmons is joined by Kevin O'Connor to discuss NBA "unicorns" past and present, as well as the unusually high number of unicorns in today's NBA, including LeBron James, Giannis Antetokounmpo, Joel Embiid, Kevin Durant, Nikola Jokic, and Luka Doncic (2:30)

 

https://podcasts.apple.com/us/podcast/best-nba-unicorns-plus-sports-card-boom-3-0-kevin-oconnor/id1043699613?i=1000506691601

Link to comment
Share on other sites

Vraćamo se na staru priču. Meni je Srđan Radojević bio pravo osveženje kad se pojavio i mislim da zna više košarke od Edina, čisto što se tiče taktike, akcija i sl. Međutim on se malo srozao jer em je vrlo često pristrasan, em neke utakmice komentariše na autopilotu, kao da mu je vremenom pao entuzijazam. Tako da - da, Edin je overall najbolji, slažem se. Što se mana tiče, ovo je baš sitničarenje ali recimo prečesta upotreba nekih cringe termina poput "kao kap", "sa parkinga", "iz svlačionice", ponekad malo preterano ushićenje nekim uobičajenim stvarima (sudeći po očima ne bih isključio opciju da je brat napušen non-stop), vrlo često diplomatski ocenjuje neku situaciju iako je očigledno da je lopta za tačno određenu ekipu i tako. Ali generalno, ovo je nebitno manje više, stvarno volim da ga slušam dok prenosi i kao što rekoh, sa istim žarom prenosi ABA ligu i NBA, od game 7 finala do neke nebitne tekme u 4 ujutro između Thundera i Knicksa. 

 

Kad smo već kod komentatora sa Arene, primetio sam da Igor Tadić više ne komentariše ali je zato tu užasno dosadni i neinspirativni Vujčin.

Link to comment
Share on other sites

Meni je edin najgotivniji, ima neki svoj smek i veliko kosarkasko znanje, vidi se da voli svoj posao uziva u tome... sto se tice mana meni jedino smeta kad ocigledne stvari ne zeli da prokomentarise, znaci ide snimak a on (oni) se prave da ne vide ili prosudite sami ili samo ponovi sudijsku odluku ili ne kaze nista...

Sto se tice tog ushicenja sta znam ima i toga ali to me ne nervira pogotovo ako je nesto pozitivno za moj tim 🙂

I da, lik je iz sarajeva (mislim da je igrao za bosnu ili tamo trenerao tako nesto) u svakom slucaju neostrascen je po pitanju bar ovih nasih grobarsko/ciganskih podela (i ako ce vecina grobara reci da je cigan a vecina cigana da je grobar) bar se meni tako cini

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma zamerili su mu Grobari kad je bio derbi, Partizan posle serije CZ zove TO, a Edin u tom trenutku poslusajte publiku, a publika u transu : Jeeebiiii Grobare :lol_2: Jbg mislim da se to slucajno namestilo, na kraju krajeva rekao je da mu je Bogdanovic omiljeni igrac iz ABA lige koje je prenosio.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Zdravo drugari,čitam vas dugo nisam pisao nikad ranije,ali ovo mi je zanimljiva tema pa sam rešio da se javim. Igrom slučaja nekoliko već godina se vrtim po dvoranama na utakmicama i Partizana i CZ,pa sam dosta ljudi o kojima pišete imao prilike (da ne kažem sreće :-D)da upoznam. Što se Sport Kluba tiče sem Radojevića i Plavšića rekao bih da im ostali košarkaški komentatori skoro vredjaju inteligenciju gledalaca(nekako simbolično dok ovo pišem slušam Kovačića na Feneru,navodno on misli da samo ovako kako on komentariše treba da se radi i da je to do jaja).

Zanimljivo mi je kako su se podelili nekako da na Areni imaju jake sve sportove sem fudbala, a na SK sem fudbala i tenisa uglavnom ne znaju ništa. Prelazak hokeja i NFL sa Arene tamo je kao nebo i zemlja, tako barem kažu oni koji to gledaju,ja nisam od tih.Od ljudi koje ste pominjali sa Arene,ako sam dobro razumeo Igor Tadić se više ne bavi komentarisanjem,radi nešto drugo,ne znam šta. Mislim da je Miloš 6. Lična već pisao da Ognjanović nenormalno poznaje istoriju NBA,mada njegov glas mi je malo bezveze za TV.Onaj dečko Milan lepo radi košarku. Edin ne navija ni za koga u Beogradu,to sam čuo sa više strana ali ako mene pitate više se ni zanima previše za svoj posao.6. lična sa njim je po meni neslušljiva,to je po jedna anegdota ili (loša) fora za ponekog igrača iz svakog tima,smejanje veštačko i tako iznova i iznova.Bio je fantastičan na OBN,ali iskreno izgleda mi kao da ne prati ni 10% košarku kao tada ili se jednostavno zamorio i kako je neko od vas već primetio pokušava da nadoknadjuje to nekim dranjem na silu za najobičnije poteze.Kole isto sa više strana mnogo dobar momak,ali sa NBA nema veze, iskreno ne znam kako ga nije blam da se gura da radi to.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...