Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

 

baš u priči sa novicom mairosu priča kako je imao predrasude prema njemu zbog groboških tripova a i da ga je obavestio kako je i on zadrti ganci, pa su se između ostalog i na konto toga zgotivili. sve 5 što se mene tiče.

uini, ti si ono bese trebao biti treca generacija grobara- pank avangarda, ali si doziveo prosvetljenje?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

uini, ti si ono bese trebao biti treca generacija grobara- pank avangarda, ali si doziveo prosvetljenje?

 

čale mi ja partizanovac, kao i njegov buraz, moj stric, koji je, pazi sad, navijao sa hajduk iz splita sve do maspoka i tih sranja

 

igrao i za omladince partizana fucu ali je stoički podneo to što navijam za zvezdu (dobro, realno nikada nije bio taj zadojeni kli), pa smo išli jedne nedelje na zvezdu a druge na partizan, na fucu. kako koji tim igra kod kuće

 

 

1 minute ago, Zvezdinho said:

Sprijateljiti se sa likom koji je predvodio navijanje poruka za Pesica i Cigane da mogu da nam.....:smiley26::puke:

 

koga boli pajone. ko to shvata ozbiljno, treba da potraži pomoć u struci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

.....mislim da smo "mi" aktuelne generacije, koje su odrastale 90ih i kasnije, potpuno drugačije doživljavale to priču oko klubova

 

ljudima je to značilo ali na nivou hobija, zajebancije. čak i ovi ekstremi kao ćaletov ortak nisu sebe shvatali ozbiljno na tu temu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

E bas ti hvala na uvredama. Znaci ako te pobedim na fantaziju i ako napisem Uini Turcine na...  se ku...neces nista licno da shvatis.

 

 

neću. kada sam bio u turskoj na letovanju par puta, turci (koji su tu na jugu neki gorštaci, pa su visoki manje-više kao i ja), su tripovali da sam turčin iz dijaspore koji je navatao stranu skvo, pa neće da priča na maternjem jeziku. onda im objasnim da sam iz sirbistana gde su bili pun kufer vekova pa im bude milo i drago

 

( :

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

čale mi ja partizanovac, kao i njegov buraz, moj stric, koji je, pazi sad, navijao sa hajduk iz splita sve do maspoka i tih sranja

 

igrao i za omladince partizana fucu ali je stoički podneo to što navijam za zvezdu (dobro, realno nikada nije bio taj zadojeni kli), pa smo išli jedne nedelje na zvezdu a druge na partizan, na fucu. kako koji tim igra kod kuće

 

 

setio sam se neke rasprave na starom forumu kad je harper objasnjavao da su navujaci partizana prva generacija- oficiri jna, druga- njihova deca koju su kajisem tukli da navijaju za partizan i treca generacija- takozvana punk avangarda.

mnogi srbi iz dalmacije su sedamdesetih kad dodju u bgd navijali za hajduk, a kad odu u zavicaj uredno za zvezdu. i mnogi beogradjani, narocito beogradjanke. jebiga surjak, zungul i ta ekipa izgledali su ko bitlsi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Ma niko ne shvata ozbiljno kad se navijaci medjusobno prozivaju, al kad igrac povede takvo neko navijanje i jos potkachi tako ruzno Pesica koji se zna sta je, to je druga prica.

 

ako mene lično pitaš, nowitza je debil. vrhunski košarkaš čak i u gerijatriskom modeu ali debil. kao i zagorac čiji je podcast kod mairosua bio jedan od top3 najboljih

 

moram da odvajam te stvari inače se ne bih družio i komunicirao sa više od 5oro ljudi

 

uostalom, to su sve likovi koji imaju između 25 i 32 godine. valjda vremenom shvate da su bili glupi po određenoj temi, nije sad da su sve skapirali pre 20e

1 minute ago, pavijan2 said:

setio sam se neke rasprave na starom forumu kad je harper objasnjavao da su navujaci partizana prva generacija- oficiri jna, druga- njihova deca koju su kajisem tukli da navijaju za partizan i treca generacija- takozvana punk avangarda.

mnogi srbi iz dalmacije su sedamdesetih kad dodju u bgd navijali za hajduk, a kad odu u zavicaj uredno za zvezdu. i mnogi beogradjani, narocito beogradjanke. jebiga surjak, zungul i ta ekipa izgledali su ko bitlsi.

 

verovatno jeste u globalu. moram da naglasim ponosno da nemam vojnih lica u bližoj familiji

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

 

neću. kada sam bio u turskoj na letovanju par puta, turci (koji su tu na jugu neki gorštaci, pa su visoki manje-više kao i ja), su tripovali da sam turčin iz dijaspore koji je navatao stranu skvo, pa neće da priča na maternjem jeziku. onda im objasnim da sam iz sirbistana gde su bili pun kufer vekova pa im bude milo i drago

 

( :

 

Jebemu misa uini kad vec toliko postujes Tursku, napisi veliko t. Ako ne zbog postovanja , onda zbog gramatike.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Sprijateljiti se sa likom koji je predvodio navijanje poruka za Pesica i Cigane da mogu da nam.....:smiley26::puke: A navijas za CZ. Ajd sto je nas izvredjao to su navijacka prepucavanja, nego i jednog Pesica.

Najjače od svega je što imam osećaja da bi ti, da si profi košarkaš u crvenom-belom dresu, poveo sličnu pesmu samo ka drugom treneru.

 

No, pogrešna je tema, ali me zanima taj fenomen Hajduka iz Splita. Znam za barem njih 10 iz mog nekog okruženja koji su navijali za Hajduk. Meni, kao nekom ko je rođen kad je Sloba gostovao na Gazimestanu, to deluje kao bajka, ako ne navijaš za klub iz svog grada, onda navijaš za Partizan ili CZV, ali oni izabraše Hajduk. Ovih barem 10 iz mog okruženja imaju veze sa Splitom samo sa ekskurzija itd.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Referent said:

Najjače od svega je što imam osećaja da bi ti, da si profi košarkaš u crvenom-belom dresu, poveo sličnu pesmu samo ka drugom treneru.

 

No, pogrešna je tema, ali me zanima taj fenomen Hajduka iz Splita. Znam za barem njih 10 iz mog nekog okruženja koji su navijali za Hajduk. Meni, kao nekom ko je rođen kad je Sloba gostovao na Gazimestanu, to deluje kao bajka, ako ne navijaš za klub iz svog grada, onda navijaš za Partizan ili CZV, ali oni izabraše Hajduk. Ovih barem 10 iz mog okruženja imaju veze sa Splitom samo sa ekskurzija itd.

hajduk iz sedamdesetih to su ti bili bitlsi. bio sam tad dete, ali se dobro secam svi fudbaleri osisani na citanku ili ono dobri momci, skupljaju salvete ili razbijaju kafane po ibarskoj magistrali, a slavisa zungul, ivica surjak rok zvezde. odem kod ujaka na selo u sremu, a sestre tinejdzerke imaju zalepljen poster hajduka. ono, loze se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Referent said:

 

 

No, pogrešna je tema, ali me zanima taj fenomen Hajduka iz Splita. Znam za barem njih 10 iz mog nekog okruženja koji su navijali za Hajduk. Meni, kao nekom ko je rođen kad je Sloba gostovao na Gazimestanu, to deluje kao bajka, ako ne navijaš za klub iz svog grada, onda navijaš za Partizan ili CZV, ali oni izabraše Hajduk. Ovih barem 10 iz mog okruženja imaju veze sa Splitom samo sa ekskurzija itd.

 

 

jednostavno, ljudi su živeli u jugoslaviji. voleli su jugoslaviju i išli po jugoslaviji.

 

moj stric je igrao libera i cenio hajduk više od svega u fudbalsko-lokalnom smislu. tek kada su ga politički naterali da povraća, prešao je na klub iz beograda.

...koliko sam uživao da gledam strica od 45 godina kako školuje omladinu u "kavezu" na nbgu na fudbalu

 

inače mi je imenjak ( : ali nisam dobio ime po njemu 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

No, pogrešna je tema, ali me zanima taj fenomen Hajduka iz Splita. Znam za barem njih 10 iz mog nekog okruženja koji su navijali za Hajduk. Meni, kao nekom ko je rođen kad je Sloba gostovao na Gazimestanu, to deluje kao bajka, ako ne navijaš za klub iz svog grada, onda navijaš za Partizan ili CZV, ali oni izabraše Hajduk. Ovih barem 10 iz mog okruženja imaju veze sa Splitom samo sa ekskurzija itd.

hajduk je prica za sebe, bratsvo i jednistvo pre tita

klub je osnovan pre rata, za vreme rata pokazao da ima muda, stekao titulu simbola antifasizma

nije morao da menja ime, nije ni grb (dobro neke ideoloske promene ali sustina je ostala)

uvek je imao neku simpa ekipu

danas to izgleda cudno ali gotovo da nije bilo delova juge a da "bili" nisu imali svoje navijace

moj deda ga je voleo, ma sta voleo ziveo za njega...

 

jbg,

 

posle je sve otislo u q

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/19/2020 at 11:48 AM, Zvezdinho said:

Cemu tolika frka, nista netacno nije rekao. Veca je frka sto je poceo da se druzi sa njim posle:classic_unsure:

 

Nije problem ni sto se druzi, pogrese ljudi u proceni, ali mogao bi makar da mu se ne uvlaci tako javno, ako je vec do juce okolo pricao kako je Indijanac, luzer i covek sa labilnim IQ-om.

 

 

Da ostane zabelezen i taj deo na forumu:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Skyglider said:

 

Nije problem ni sto se druzi, pogrese ljudi u proceni, ali mogao bi makar da mu se ne uvlaci tako javno, ako je vec do juce okolo pricao kako je Indijanac, luzer i covek sa labilnim IQ-om.

 

 

Da ostane zabelezen i taj deo na forumu:

 

 

 

Zašto je toliko velika uvreda kada za nekoga kažeš da je indijanac (misleći na način igranja košarke), gubitnik, i da ima labilan košarkaški IQ. Pa jebote šta ja sve burazeru izgovorim dok igramo basket, pa mi je opet brat, a ne neko u naletu emocija i adrenalina u nekoj ličnoj pepisci.

Link to comment
Share on other sites

sreća pa sam još pre par godina pobrisao sve statuse sa mreža što sam sharovao oko Teodosića, ihaj al bi tu bilo materijala. kolekcija da se napravi. možda je ostao još neki doduše, pogotovo labilni periodi eurobasket 2011 i zvezda-cska serija 2016.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...