Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

6 minutes ago, Green23 said:

Mene samo zanima kako si se zamerio tom ortaku, da ga nije mrzelo da otvori nalog da bi ti se svetio :lol_2:


Mislim da nije on lično napravio to, on mi se isto izvinjavao noćas. Neki 2nd hand skrinovi i tome sl.

Edited by Mairosu
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mairosu said:

Inače, konkretno mislim da je motiv bio što je valjda Mozzart objavio kako je Novica utišao Zvezdu jer je dao neku trojku valjda napad ili možda dva napada pre Gudurićeve, u fazonu, he called game. E pa nije hihi.

jeste, jeste

novica je pogodio, nesto iz bloka, onako u naletu, kakva je erupcija bila u pioniru

jbg posle je dao guduric i sve se zaboravilo

 

inace secam se tog nekog naslova iz mozzart-a, bilo je tako nesto

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Luchifer89 said:
10 minutes ago, uini said:
 
čekaj, ti se uzbuđujes zbog nečije privatne prepiske a pratiš tegeltiju na svim kanalima? 

Garant postoji negde prepiska gde su Miloš i Srki pljuvali debelog Mela i posrnule nikse. Isplivaće i to, pa se čujemo 😉

 

pih kakve sam uvrede sve ovde doživeo na temu, samo još vali da lord terora pošalje sliku kako melov poster drži iza wc šolje da mu gleda u zadnjicu dok kenja (čru stori sa ćaletovim drugarom iz 70ih, koji je tako držao poster zvezde iz tempa ili slično. na zvezda-totenhem išao na sever i radovao se k'o da su mu najrođeniji kada je totenhem zabio gol. kaže da je vredelo batina)

 

a što se miloša tiče, čekam leek gde peva mairosu na drinu

 

edit možda nije totenhem ali tako neka evropska tekma

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

pih kakve sam uvrede sve ovde doživeo na temu, samo još vali da lord terora pošalje sliku kako melov poster drži iza wc šolje da mu gleda u zadnjicu dok kenja (čru stori sa ćaletovim drugarom iz 70ih, koji je tako držao poster zvezde iz tempa ili slično. na zvezda-totenhem išao na sever i radovao se k'o da su mu najrođeniji kada je totenhem zabio gol. kaže da je vredelo batina)

auuuu kakav gospodin :Hail:

 

giphy.gif

Edited by ranzo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Možda samo onda nije imalo potrebe za nekim javnim čestitkama Novici jebiga.

 

Svakako preteruju ljudi...

 

baš u priči sa novicom mairosu priča kako je imao predrasude prema njemu zbog groboških tripova a i da ga je obavestio kako je i on zadrti ganci, pa su se između ostalog i na konto toga zgotivili. sve 5 što se mene tiče.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

 

baš u priči sa novicom mairosu priča kako je imao predrasude prema njemu zbog groboških tripova a i da ga je obavestio kako je i on zadrti ganci, pa su se između ostalog i na konto toga zgotivili. sve 5 što se mene tiče.

Moj kum je zadrti cigan, koji je na stadionu proveo pola života. Uredno se dopisujemo u poluvremenu, čak i kad smo na stadionu. Uvek pre derbija mi kaže Vidimo se na centru, a  i obojica znamo da onaj drugi najstrašnije mrzi onaj drugi tim i druge navijače tokom meča, srećom verbalno.

 

Sve pet, dok ne pređe u neku patologiju. Mairosu, pičko ciganska. :s_d:

 

Inače, čudi me da onaj ćaletov drugar nije držao poster ispred sebe dok je u klonji, da dobije inspiraciju. Znam i za takve slučajeve. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...