Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Kakav si mi fleš bacio na ono finale kupa pod bombama. :Hail:Potpuno sam zaboravio na to i u trenutku mi se vratila scena sa metama i Pionir po danu. Mada, u mom sećanju nije bila baš tolika gužva, tj. sećam se nekih (čuj, nekih) većih tokom Duletove ere.

 

Fina pričica sa dobrim likom.

 

Nego, ne znam da li je već bilo, mogao bi Žuću Mitića i Miljana Pavkovića da pozoveš.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, laki pepe said:

Podjem sinoc pred spavanjeda slusam podcast, kao ono Zagorac. Ma idi u k.krasni, ko ce njega slusati i odustanem. Do jutros. 

 

I sta drugo nego da pohvalim. Kad prica susta je suprotnost onoga kako izgleda na terenu. Volio bih i da @Mairosu baci svoj komentar.


Ja već duže vreme hoću nekog iz Partizana. Zovem Novicu da ga pitam koga bi on, "Zagorac". Zovem neke ljude koji znaju igrače, "Zagorac". Zovem PRa Partizana da zvanično dogovorim nekoga, da utemeljimo ko bi mogao, on "Zagorac". Radeta upoznajem i kažem mu, imaš najjači PR u Partizanu, bukvalno samo tebe hoće da šalju.

Emisija je rađena "on the gun" jer smo počeli u 15:55 a on je u 16:40 morao da bude u kolima da bi u 17:15 bio u svlačionici jer u 18:00 počinje trening. To stvara određeni pritisak kod mene ali me takođe i tera da ne tupim okolo već da probam da izvučem što konkretnije mogu. Iz prvog odgovora sam namirisao no-nonsense i krenuo oko toga, odgovor o oporavku od povrede me je dosta inspirisao da krenem jače, pa smo na kraju dobili i odgovor o NBA (što nisam bio u fazonu da pitam ali kad sam video kako odgovara na ostalo, reko' aj matori, da vidimo), možda i najiskreniji opis odnosa igrač-trener i definitivno najzreliji odgovor na problematiku Pionir-Arena (iz mog ugla). Posebno fantastično razmišljanje na temu kako Srbija može da unapredi welness i recovery. Čovek je realno rekao šta mu na umu i nije otišao nijednom u žvake, što stvarno mogu da ispoštujem.

A da, doneo je i poklon meni kao domaćinu. I kaže mi "ipak ti dolazim u goste". Stvarno osvežavajuće dobra priča od aktivnog košarkaša.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdinho said:

Al se izblamirao Kole. Kaze ako Grant da jedno slobodno bacanje Jokic ce da upise novu asistenciju:classic_unsure:

Zašto se izblamirao? Tako se i računaju asistencije. Ukoliko igrač kome je dodata lopta bude fauliran u pokušaju šuta i ne postigne koš, u slučaju da postigne barem jedno bacanje, onome koji mu je dodao loptu upisuje se asistencija...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Azazelkg said:

Zašto se izblamirao? Tako se i računaju asistencije. Ukoliko igrač kome je dodata lopta bude fauliran u pokušaju šuta i ne postigne koš, u slučaju da postigne barem jedno bacanje, onome koji mu je dodao loptu upisuje se asistencija...

U evropskim ligama da, u NBA ne

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Momački podkast sa Radetom. To sam i očekivao, jer sam ga gledao kod Edina i Koleta, gde je pokazao tu jednu logoreičnost i neukalupljenost. Idi odmaraj Mairosu, debelo si zaslužio. 😉

 

edip: samo da ne dobijem ban za mizoginiju zbog ovog "momački" 😁

Edited by Whitnail
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...