Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

sad tek vidim celu raspravu odozgo, ali ja sam uvek bio mišljenja da je prime Rebarac (97-98) nešto najjače što je SRJ/SCG/Srbija imala u reketu. Divac je uvek imao veliki značaj i na parketu i na klupi, bio je vođa, autoritet, i imao je atipičnu igru, i sve to umem da cenim, ali za moj ukus, prime Rebrača je najbolji centar kojeg sam gledao međ Srbima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlada Kuzmanovic zvani Faul. Za njega je samo odbrana u kojoj si napravio faul dobro odigrana odbrana. Svaka anliza mu se zasniva na tome da treba praviti faul prilikom branjenja kosa. Po njemu bi Zvezda doblia tekmu da je od kada je otisla na +7 pri svakom defanzivnom posedu pravljen faul.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, McLeod said:

 

Pa dobro, onda je kao Tepic - precenjen igrac na forumu, kada posmatramo opstu populaciju, ljudi generalno o obojici misle mnogo gore nego sto mislim ja - kese od igraca, na prevaru i srecu jeli leba od kosarke.

 

Od pravih legendi, Stojakovic je zestoko potcenjen (nikad ga nema u konkurenciji za najboljeg igraca ikad a zasluzuje da se o njemu prica u tom maniru), Danilovic je potcenjen, Djordjevic zbog samog kulta i klaca je verovatno malo precenjen kao igrac overall, ali ni blizu Divcu, Paspalj romantika al nije precenjen, Rebraca pre potcenjen jer mu je prajm trajao kratko.

 

Ako cemo o drugom i trecem esalonu, Rakocevic je interesantan i  zestoko potcenjen, a isto ga obelezava to sto je bio sisica kao Divac kad se resavalo, samo se to njemu ne zaboravlja, a Divcu iz nekog razloga zaboravlja.

Stojakovic je tamo gde je zasluzio da bude. Divan primer mladim generacijama kako ces biti zaboravljen iako si mozda i najbolji nas igrac ikada.

 

Djinobili, koji je njegovo godiste, je igrao na proslim OI, a ovaj se oprostio 2003.

 

Stojakovic, Jaric, Rakocevic, Milicic, Radmanovic, Pavlovic i ostale sisice su trebali da izdominiraju u prosloj deceniji i onda jos da docekaju Tea i ekipu i zajedno uzmu jos koje zlato.

Link to comment
Share on other sites

mislim da nisi baš fer prema stojakoviću. tačno je da nije hteo da igra kod željka, jbga, tako je kako je ali je u tom kasnijem delu karijere često imao problema sa leđima, pa nije baš da je bio u fazonu zabole me. 

 

eto saša đorđević se oprostio od repke 1998. a igrao je basket do 2005e

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mr clutch said:

Vlada Kuzmanovic zvani Faul. Za njega je samo odbrana u kojoj si napravio faul dobro odigrana odbrana. Svaka anliza mu se zasniva na tome da treba praviti faul prilikom branjenja kosa. Po njemu bi Zvezda doblia tekmu da je od kada je otisla na +7 pri svakom defanzivnom posedu pravljen faul.

Neverovatan lik. Slusam juce i ne verujem, prica covek da treba praviti faulove i slati protivnika na penal u utakmici u kojoj se poradjaju poeni. Kad sam vec ovde, jos jedan pljuc za Plavsica, stigao je sinoc u samom foto finisu, u odjavi meca da pljucne Lorenza kako je izlizao loptu svojim driblinzima. Kako on pljucne Zoa, tako cu ja njega, takozvani lanac pljuvanja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ako je neko sinoć prvi put gledao crveno-bele ove godine u Evroligi, narednog četvrtka ili petka će ići u pozorište ili bioskop. Ili će jednostavno ostati kod kuće i gledati u plafon. Podjednako je zanimljivo, ali bar nema nerviranja. Tamo neće biti beskrajnog driblanja Lorenza Brauna, koji je pretvorio košarku u individualni sport, neće biti perioda od 10 minuta bez dobro odigranog napada, neće biti očiglednih trenerskih grešaka u finišu meča gde se ostavalja vreme protivniku da dobije utakmicu, a postoji opcija da se potroši sve vreme.

Ovaj Plavšić je težak džiber ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Ovaj Plavšić je težak džiber ...

Šta je pogrešno rekao? Nikakva ideja ne postoji, a ono na kraju regularnog dela je apsolutna trenerska greška, kao da ne zna nova pravila. Ja tapkanje Lorenca ne vidim kao njegovu grešku, već to što nema nikakvih akcija u napadu 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Swift Pancakez said:

@divac vs rebarac tema

ako je kriterijum trajanje na visokom nivou onda divac jbg...

prime kvalitet -> rebarac

ono sto je on odigrao '98 je verovatno najveca dominacija nekog naseg centra koju sam ikad video


^ this.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako ravna i opšta priča sa Gagijem. Ne tvojom krivicom, on je nekako uopšteno odgovarao. Nisam očekivao neke pikanterije, nedajbože, više zanimljive anegdote ili lični pogled ali ih drži za sebe ili ne prepoznaje kao vredne da se podele. Bilo mi je zanimljivo da čujem o njegovom životnom i karijernom putu i to je to. On definitivno deluje kao čovek skroz na mestu ali nije baš neki pripovedač.

 

Što tiho priča, ubi me. Pustio sam preko telefona  dok sam spremao neku klopu, napinjao sam se da ga čujem. 😄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bekrinjo said:

Komentator koji trenutno prenosi na AS4 meč Vršac-Sloboda je nekada radio na SOS kanalu kao Tegijev pomoćnik, pivremeno je radio i Zonu pres kada je Tegi bio van zemlje. Samo proveram da li je to on, po glasu bih rekao da jeste?

 

To onaj mršavi šeprtljavi naočarko? Rekao bih da jeste. Evo ubih se guglajući da saznam ime lika, ali naravno lakše je pronaći podatke o popisu stanovništva u Madagaskaru nego o redakciji SOS kanala. Isključujući Tegija, Nešu i Topalka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whitnail said:

 

To onaj mršavi šeprtljavi naočarko? Rekao bih da jeste. Evo ubih se guglajući da saznam ime lika, ali naravno lakše je pronaći podatke o popisu stanovništva u Madagaskaru nego o redakciji SOS kanala. Isključujući Tegija, Nešu i Topalka.

Da, to je taj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...