Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

8 minutes ago, McLeod said:

Ne moramo da gledamo Divca kroz statse, dovoljno je pogledati recimo finale SP 2002. I inace, lik je redovno u bitnim utakmicama nestajao sa terena i u NBA i u reprezentaciji, pa i protiv NZ u semis, kad nas je mocni Kotur izvadio iz ambisa.

 

Svakako znacajan igrac, atipican igrac, lep za gledanje, ali ne znam precenjenijeg naseg igraca od njega.

 

giphy.gif?cid=790b76112f8791dea6b6225c74

Link to comment
Share on other sites

Just now, pepe sancez said:

Kako nije legenda. Nosilac rwprezentacije koja je uzela tri srebra: OI, SP i EP. :lol_2:

 

Pa dobro, onda je kao Tepic - precenjen igrac na forumu, kada posmatramo opstu populaciju, ljudi generalno o obojici misle mnogo gore nego sto mislim ja - kese od igraca, na prevaru i srecu jeli leba od kosarke.

 

Od pravih legendi, Stojakovic je zestoko potcenjen (nikad ga nema u konkurenciji za najboljeg igraca ikad a zasluzuje da se o njemu prica u tom maniru), Danilovic je potcenjen, Djordjevic zbog samog kulta i klaca je verovatno malo precenjen kao igrac overall, ali ni blizu Divcu, Paspalj romantika al nije precenjen, Rebraca pre potcenjen jer mu je prajm trajao kratko.

 

Ako cemo o drugom i trecem esalonu, Rakocevic je interesantan i  zestoko potcenjen, a isto ga obelezava to sto je bio sisica kao Divac kad se resavalo, samo se to njemu ne zaboravlja, a Divcu iz nekog razloga zaboravlja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

mogu nekako i da smislim xy igrača koji su precenjeni ali "najprecenjenija legenda" mi je totalni nonsense, pošto su legende obično cenjene sa razlogom a najprecenjeniji treba tačno koje sve kriterijume da ispunjava? 

 

Da nije toliko veliki kao sto se prica. Divca mnogi i danas smatraju najvecim centrom ikada sa ovih prostora. Radja bio bolji od njega, Jokic ga je vec sad presisao realno, Rebraca je bio bolji (samo sto je kratko trajao).


Cak ni jedan Nenad Krstic nije mnogo daleko, ako se gleda reprezentativna karijera, a siguran sam da bi i u NBA ostavio dublji trag da nije imao problema sa povredama.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pepe sancez said:

Ne, ne, Raduljica se bas uklapa u okvire. Legenda, a precijenjen. Tepic nije legenda 

 

Edit. Cuj Rakocevic 😄

 

Pa Rakocevic ti je pre legenda nego Raduljica svakako. Njegova individualna dostignuca Raduljica nema ni sa my playerom na NBA 2K

Link to comment
Share on other sites

Just now, pepe sancez said:

Rakocevic nije legenda.  A tek nije potcijenjen.

 

Pa nije ni Raduljica.

 

A sto se tice toga da li je potcenjen, necemo se sloziti. Lik je zestoko pljuvan generalno i vazi za najveceg cokera ikad od svih srpskih igraca, a Divac je bar u rangu sa njim u tom segmentu.

 

Titule najboljeg strelca EL i konstantno dobra statistika koju na ovom forumu jako vole se zaboravila.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

mogu nekako i da smislim xy igrača koji su precenjeni ali "najprecenjenija legenda" mi je totalni nonsense, pošto su legende obično cenjene sa razlogom a najprecenjeniji treba tačno koje sve kriterijume da ispunjava? 

 

Just now, McLeod said:

Pa nije ni Raduljica.

 

Vracamo se na uinijev post. Sam okvir koji si postavio je nonsens.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, McLeod said:

 

Da nije toliko veliki kao sto se prica. Divca mnogi i danas smatraju najvecim centrom ikada sa ovih prostora. Radja bio bolji od njega, Jokic ga je vec sad presisao realno, Rebraca je bio bolji (samo sto je kratko trajao).


Cak ni jedan Nenad Krstic nije mnogo daleko, ako se gleda reprezentativna karijera, a siguran sam da bi i u NBA ostavio dublji trag da nije imao problema sa povredama.

 

pa kada se promatra nečiji grejtnes valjda je i trajanje na visokom nivou neki faktor?  jokić će sigurno biti veći, za ostale se ne bih složio, jednostavno, uticaj koji je diki imao na ekipe u kojima je igrao mi se čini značajno veći. 

 

znam da su uvek krešu cosica smatrali najboljim centrom sa ovih prostora, mnogi i najboljim igračem generalno. 

 

dikija možda u srbini okvirima ali i to će se promeniti ako jokić potraje 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Nije ovo nista,svojeremeno je Realni pricao da ce Pekovic da ima bolji legacy od Divca jos se ljutio kad kad mu neko rekao da to tako ne ide.

 

Pa sad, kako se uzme, ostace ona pesma u legasiju sigurno i bidza i tridza u amanet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...