Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

ma nece bizon nista voditi koji vam je

iskreno cudno mi je i da ranije niste napravili svoju tv

ja vec 10 dina pricam da pfc mora da ima svoju tv-u, pravu klupsku televizuju a onda se setim koliko amaterski se klub vodi i naseg ocajnog marketing i pih pusti snovi

 

ps mada i da je naprave vrv bi vucela i vazura ugurali svoje pajtose a naslo mi se mesta i za njihove "drugarice"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ranzo said:

ma nece bizon nista voditi koji vam je

iskreno cudno mi je i da ranije niste napravili svoju tv

ja vec 10 dina pricam da pfc mora da ima svoju tv-u, pravu klupsku televizuju a onda se setim koliko amaterski se klub vodi i naseg ocajnog marketing i pih pusti snovi

 

ps mada i da je naprave vrv bi vucela i vazura ugurali svoje pajtose a naslo mi se mesta i za njihove "drugarice"

Pa Partizan ima svoj kanal

Link to comment
Share on other sites

Ima jedna stvar u kojoj se slazem sa onom ludajom sa linka koji je okacio Mairosu.

 

Komentatori bi trebalo da su placeni profesionalci, jel'te, a ne amateri-volonteri koji obavljaju posao prenosenja utakmice iz nekog altruizma i cine drustveno-korisni rad.

 

Ukoliko nije kvalitetna kosarka (a desava se jbg), zar nije deo tvog posla kao komentatora da animiras nekako gledaoca, da nadjes nesto vredno entuzijazma u tome sto prenosis, i stvoris dozivljaj?

 

Taj neprofesionalni snobizam koji pominje "vrsni" jutjuber je nazalost itekako prisutan medju kosarkaskim komentarorima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Whitnail said:

 

Stvarno Mairosu, mogao si neko upozorenje da staviš, tipa, nije za one sa slabijim stomakom. Živo me zanima kako je Ivan prokomentarisao sve ovo. 😄

 

on mi je i javio... 😄 zar misliš da bih nekako drugačije saznao 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

@Mairosu

 

Zasto posljednja nije aploudovana ns soundcloud.

 

Ko je, inace, ovaj gost? Sta je njegov bekgraund? Ima li neku tezinu u profesiji? Nekako mi je isuvise lako ispaljivao stavove, kao da je postovao na forumu, a ne u nekoj emisiji/podkastu.


1. Kako nije? 

2. Jedan od boljih portalskih novinara, izveštavao sa nekoliko SP, bio i sad u Kini itd.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Poceo, odslusao uvod i Kera prvih 30 minuta. Nista dok jedno dva puta ne zaspim uz ovaj pod.

 

pa to je fora. meni kao da neko čita priču pred spavanje kada slušam podcaste. ya 10ak dana ću odlušati ovo vanvremensko delo  : i

20 minutes ago, gggggggg said:

smara simmons

 

ti smaraš 

Link to comment
Share on other sites

Naglasak kojim govore rođeni Bostonci je nešto što i pola SAD ne razume bez titla, a kamoli mi kojima engleski nije maternji. Još se poslednjih par godina i kultivisao, tamo početkom dvehiljaditih si mogao da mu razumeš samo napisani tekst.

Edited by Stiletto
Slovce
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Stiletto said:

Naglasak kojim govore rođeni Bostonci je nešto što i pola SAD ne razume bez titla, a kamoli mi kojima engleski nije maternji. Još se poslednjih par godina i kultivisao, tamo početkom dvehiljaditih si mogao da mu razumeš samo napisani tekst.

 

Bolje da ne cujes naglasak iz Barnslija, to  tek niko ne moze da pohvata. Ovo je OK sasvim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...