Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Smorih se sad kad sam video ovog bizona. Niko ga pomenuo nije ovih dana. Katarina Srećković, Tatjana Šajković i Anastasija što vodi Zvezda kids su bile u vestima o Zvezda TV i to je super. Kalinića bih nekako svario. Ponadao sam se, očigledno uzaludno, da će program biti bez ovakvih spodoba...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Referent said:

Mene je sramota da FKP i KKP, kao brend u ovoj državi, dozvole sebi da ih na zvaničnim ili nezvaničnim televizija ma, predstavljaju Žeks i Tegi. A da ne pričam o međusobnim prepucavanjima između dva kluba, dve struje i tako dalje.

 

Ne može to tako, da vi budete "napredniji" od nas, sad i mi voditelja/ulizicu za trku imamo (ovo imamo izgovoreno glasom Boška Obradovića).

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Referent said:

Mene je sramota da FKP i KKP, kao brend u ovoj državi, dozvole sebi da ih na zvaničnim ili nezvaničnim televizija ma, predstavljaju Žeks i Tegi. A da ne pričam o međusobnim prepucavanjima između dva kluba, dve struje i tako dalje.

 

 

pa to je i suština tih likova,  veštački praviti mržnju izmedju blizanaca da ses ne pričalo o suštinski bitnim stvarima tipa:  ko je onaj frajer Vazura što su ga tukli ispred stadiona pokoni Mutavi i ekipa ili zašto u trenutcima dok CZV fk troši milione na šta već i prihodi su im takodje milionski, državna banka u stečaju (agrobanka) im oprašta 10-12 miliona kamate...  to onako iz glave dva pitanja koja bi ja postavio relevantnoim likovima u oba kluba.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, 34Barkley said:

Odgovorio si sebi. Pogledaj šta je sve brend sada u ovoj državi i videćeš da se gorepomenuti savršeno uklapaju u takvo brendiranje Partizana. 

Ma, sve jasno, samo sam morao da bacim pljuc.😀 

 

22 minutes ago, Knipex said:

Smorih se sad kad sam video ovog bizona. Niko ga pomenuo nije ovih dana. Katarina Srećković, Tatjana Šajković i Anastasija što vodi Zvezda kids su bile u vestima o Zvezda TV i to je super. Kalinića bih nekako svario. Ponadao sam se, očigledno uzaludno, da će program biti bez ovakvih spodoba...

Čekaj, vama će Bizon da vodi TV? Au, brate, baš ste u problemu onda. Neću da kulama na Žeksa i Tegija više.😀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...