Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

36 minutes ago, Mairosu said:


ma evo i triput

 

ali odmah da kažem bilo je tu ludila dosta. i što je zanimljivo jako malo neprijatnih situacija.

 

Ok, sam si to trazio. Bicu blag...

 

PITANJE: Kada ces otici na presicu KKCZ i pitati Tomica kada stize pojacanje na pleju? 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

PITANJE: Kada ces otici na presicu KKCZ i pitati Tomica kada stize pojacanje na pleju? 🙂


Nikada, ne idem na pressove pod jedan, pod dva, ne volim kada lica spolja vrše doselekcije u zvaničnom kapacitetu, to je njihov posao i neka se bave time, a mi možemo da komentarišemo.

Link to comment
Share on other sites

Ne vrsis ti doselekciju, samo kao sportski novinar koji se razume u kosarku postavljas logicno pitanje 🙂 Mnogi koji se ne razumeju pitaju svasta nesto...

 

Ali ocigledno to niko ne zeli da pita, ili bilo kako drugacije upakovano (ako treba jos vise uvijati).

 

Ok, hajmo ko je sledeci sa pitanjem? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


ma evo i triput

 

ali odmah da kažem bilo je tu ludila dosta. i što je zanimljivo jako malo neprijatnih situacija.

Planiras li da u podkast zovnes Marina Sedlaceka ?To bih voleo da cujem.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Uti said:

Planiras li da u podkast zovnes Marina Sedlaceka ?To bih voleo da cujem.


NBA skauti en general, a imao sam ih u studiju, su problematični gosti jer NBA kao organizacija ima vrlo strog pravilnik o tome šta se sme a šta se ne sme reći u javnom nastupu. Iz ovih razloga malo i izbegavam ovu podstruku, ali videćemo za Marina, ima vremena.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MetalHead said:

Ne vrsis ti doselekciju, samo kao sportski novinar koji se razume u kosarku postavljas logicno pitanje 🙂 Mnogi koji se ne razumeju pitaju svasta nesto...

 


Bio sam na pressovima kada trenera Zvezde pitaju hoće li više prestati da daje minute Đorđu Tutoriću i meni je bilo neprijatno zbog njih. Svakako mi možemo pisati o tome ume li ili ne ume i koliko ume Filip Čović ali targetirano pitati hoćeš li da menjaš _ovoga_ nije moj gas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Moje pitanje ni u jednom momentu ne implicira da nam je potrebno pojacanje zbog Filipa... ili Lorenza... 😉 

 

Da li se planira neka doselekcija igrača i već kad sam postavio pitanje, možete li po pozicijama kako ste zadovoljni pruženim do sada na početku sezone?

I još jedno ako može nadam se da kolege ne zameraju što sam malo mikrofon privatizovao: Šta se dešava sa Borišom Simanićemo? Osim par minuta u Zagrebu protiv Primorske nismo imali prilike da ga vidimo u zvaničnim utakmicama ove sezone? Neka povreda ili gužva na poziciji 4 možete li i nešto oko toga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mairosu said:


NBA skauti en general, a imao sam ih u studiju, su problematični gosti jer NBA kao organizacija ima vrlo strog pravilnik o tome šta se sme a šta se ne sme reći u javnom nastupu. Iz ovih razloga malo i izbegavam ovu podstruku, ali videćemo za Marina, ima vremena.

 

Sedlacek je gostovao na Areni U obrucu nekoliko puta ne vidim da je bio neki problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2019 at 3:48 PM, Mairosu said:


Bio sam na pressovima kada trenera Zvezde pitaju hoće li više prestati da daje minute Đorđu Tutoriću i meni je bilo neprijatno zbog njih. Svakako mi možemo pisati o tome ume li ili ne ume i koliko ume Filip Čović ali targetirano pitati hoćeš li da menjaš _ovoga_ nije moj gas.

 

A sto onda idete na kzs, ne razumem? Ako mozete vi novinari da pohvalite kad ekipa igra dobro i da konstatujete ocigledno mozete valjda i da pitate neku stvar koja se nece dopasti sveznajucim trenerima a priznacete zanima vaskoliko kosarksako pucanstvo? 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...