Jump to content

Evroliga 2022/23 (rosteri, transferi, interesovanja)


Brat od Korneta

Recommended Posts

Makabi da je doveo ozbiljnog trenera delovalo bi mi bas odlicno. Od Armanija ocekujem napad na f4, dok Monaku ne verujem dok ih ne vidim na parketu. Jedva cekam da Real zavrsi pleja, mislim da ce ti pokrenuti trziste na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2022 at 2:03 PM, Шеф стручног штаба said:

Ако је могла Валенсија, морали смо и ми да појуримо... Најбоље, иоле доступно, решење на тржишту.

mogli smo ali malo tjeze.. 800k po sezoni...

ne mozemo dedu zadrzimo zbog razlike od 70k na godosnjem nivou, a ne da jurimo nekog el igraca koji je iole odigrao nesto..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

pa ti pišeš 50% o partizanu na zvezdinoj temi ( :

Ali kroz prizmu uporedjivanja sa Zvezdom uglavnom, u svim temama, da ne kazem gotovo uvek iz te prizme a ne samo o Partizanu(mozda se desi i to nekad da me ne drzis za rec ali tokom sezone kada se radi o sportskom delu i utakmicama sigurnoe ne), sto je i logicno jer su nam sportski rivali i konkurenti, da ne kazem da smo "titovi blizanci".

 

Ovo je bas masenje teme.

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 3:44 PM, bosMan_jr said:

Nisu Musa i Hezonja u ovoj fazi karijere na istom nivou. Hezonja je instant starter i ako koristi mozak top 3 igrac ekipe, a Musa je neko ko ce da klupe pokusati da zaradi minute i postane bitan sraf kada se Realovi veterani povuku (Rudi, Ljulj) ili odu dalje (Hanga npr) - verovatno sledeceg leta.

Musa je i dalje relativno mlad igrac (mislim 22-23 godine) i nije igrao mnogo takmicarske (takticki zahtevne) kosarke u zivotu, ali ne bih se slozio da ne moze Real da izvuce iz njega nesto.

 

Musu i Hezonju u tandemu ima smisla dovoditi jedino ako su resili da dokrajce Lasa i dovodu Sasu Curcica za trenera 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rastali se Adrien Moerman i Efes.
Panagiotis Kalaitzakis i Panatinaikos navodno blizu dogovora o saradnji.
Victor Wembanyama navodno "izlazi" iz ugovora sa Asvelom i naredne sezone ce igrati za Paris Basketball.
Rastali se Amar Alibegovic i Virtus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...