Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

  • 1 month later...
16 hours ago, Grunf said:

Kakvi su majstori igre pod obručima učestvovali u ovoj predstavi :Hail:

 

spacer.png

 

Cekaj, pa ovo su ladno muski seniori! Da li je moguce?! 😄 

 

Norvezani 0 od 21 za 3p! 

Ima tu jos bisera u statsima https://www.fiba.basketball/eurobasket/2025/pre-qualifiers/game/1011/North-Macedonia-Norway#tab=boxscore recimo cak 5 igraca Norveske je igralo i sutiralo a nije postiglo ni jedan poen 😄 a sutirali su cak i slobodna bacanja... skupili se ribari i dosli da pikaju basket. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo više nisu trećepozivci koji igraju za Španiju, ne znam ni kako se zove to posle trećepozivaca. I oni ljudi odu i dobiju Italiju, koja se bila ozbiljno naoštrila i uradila sve da imaju najboji mogući sastav sa svim domaćim igračima iz njihovih euroligaša.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice potencijalnih debitanata na SP, Island je takodje daleko od plasmana jer su konacno izgubili jednu neizvesnu zavrsnicu na svom terenu.

 

Glave im je dosao Fridriksson koji je uspeo da pogodi samo 6 suteva od 22 lopte koje je uputio ka kosu (3/12 za 2 :ajme:, 3/10 za 3). Nista, morace Islandjani malo da rudare i u gostima, vratice se valjda Hermannsson pa da se ide na pobedu u Gruziji, nema druge.

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi objasni kako se to Kina kvalifikovala pobedom nad Iranom? Evo situacije:

 

1. Aus 9-0, 2. Kina 7-2, 3.Kaz 5-4, 4.Iran 5-4, prve tri ekipe prolaze dalje. 

 

Teoretski, Kazahstan i Iran mogu da dobiju sve tri, Kina izgubi sve tri i cetvrta je Kina. 

 

Da li se to u FIBA drogiraju ili znaju nesto sto mi ne znamo? 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

 

Ovo bi moglo biti kul, neko takmicenje u sred sezone, da gledamo sto vise reprezentacije, promovisu se mladi igraci...

 

Osim sto najvecim reprezentacijama sveta visi plasman na SP 😡

 

Da je neka Svetska liga, bilo bi kul.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Ovo bi moglo biti kul, neko takmicenje u sred sezone, da gledamo sto vise reprezentacije, promovisu se mladi igraci...

 

Osim sto najvecim reprezentacijama sveta visi plasman na SP 😡

 

Da je neka Svetska liga, bilo bi kul.

 

ovom liku ce gobert biti rezerva vec nakon ovog svetskog prvenstva i to samo iz reshpekta repke prema rudiju, inace bi bio odma glavni baja.

 

ako slucajno ostane zdrav, europe repke fcuked a taman se otarasili pau gasola pre 4-5 godina.

Link to comment
Share on other sites

luka je bio u izuzetno berićetnoj draft generaciji a i tada je makar pola košarkaških profesionalaca, bivših i sadašnjih, tvrdilo da je prvi pik.

 

edit ali nije to ni važno. dovoljno je pogledati hajlajce, pa razumeti koliki je lik dominator. kao što rekoh, jedino povrede mogu da ga spreče, pošto je lik već u ovom stadijumu razvoja mašina sudnjeg dana.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ovom liku ce gobert biti rezerva vec nakon ovog svetskog prvenstva i to samo iz reshpekta repke prema rudiju, inace bi bio odma glavni baja.

I meni bi bio. Ne zato što je Wemby već toliko dominantan (iako je napravio iskorak ove sezone), nego Rudy mi se čini svake sezone gori i gori, em je ofanzivno limitiran. Viktor ima poteze o kojima Rudy može samo da sanja. I da, šut mu je prelep. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...