Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Uopste AUS je super tim.. ovi bekovi su komplement u pm, dole su jaki + Jingles koji daje tu atipicnost

 

Pomogla im malo Lietuva jer su zadnja 3 min imali bar 4,5 jako losih napada, pa promasena bacanja, Sabonis zicer na min do kraja..

Treba se cuvati njih jer cenim da ce zeleti osvetu da Rio

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Ono, ajd' sto inace od pro sportista se i ne mogu ocekivati ne znam kakve izjave osim sablonskih, ali sve i da se trude svaki put da kazu nesto drugacije, ne ide i ne bi islo, jer moze da ispadne lose, arogantno, nebulozno i ko zna kako sve ne, ako izadju iz sablona, a to je no no.

Link to comment
Share on other sites

Australija je super, ali ipak sumnjam da ovi trecepozivci mogu da doprinose u eliminacijama ovako. U prevodu, rotacija im je kraca od nase iako mi u rosteru imamo i Raduljicu i Bircevica i cetiri beka pride od kojih su Micic i Guduric trenutno izgubljeni kao sjaj u travi.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za upucenije. Zasto za Francusku ne igra Lovernj, da li je u pitanju neka povreda ili nesto drugo? 

 

Filipinci imaju jednog solidnog NBA igraca, Dzordan Klarkson. On navodne ima neke filipinske korene i dobio je filipinsko drzavljanstvo. Znam da se on dosta trudio da se pitanje drzavljanstva i nastupa za Filipine resi. Bio je i na sirem spisku za prvenstvo. Zna li se razlog zasto ga nema u sastavu na ovom prvenstvu? 

Edited by A sad
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

Australija je super, ali ipak sumnjam da ovi trecepozivci mogu da doprinose u eliminacijama ovako. U prevodu, rotacija im je kraca od nase iako mi u rosteru imamo i Raduljicu i Bircevica i cetiri beka pride od kojih su Micic i Guduric trenutno izgubljeni kao sjaj u travi.

 

Ko ti spada u te trećepozivce?

 

Igru im nose Mils, Ingles, Bejns, Deli i Bogut, što je i očekivano. Trećeg visokog traži između Lendejla i Keja, za to malo što očekuje od njih, neko će uvek odraditi. Golding je baš brutalan šuter, već godinama je na 40-50% šuta i on će ubaciti svoje otvorene šuteve uvek. 

 

Osim tih pomenutih, ostali imaju baš minimalan učinak. Sve u svemu, to je jasno definisana rotacija od otpilike 8-9 igrača i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A sad said:

Pitanje za upucenije. Zasto za Francusku ne igra Lovernj, da li je u pitanju neka povreda ili nesto drugo? 

 

Filipinci imaju jednog solidnog NBA igraca, Dzordan Klarkson. On navodne ima neke filipinske korene i dobio je filipinsko drzavljanstvo. Znam da se on dosta trudio da se pitanje drzavljanstva i nastupa za Filipine resi. Bio je i na sirem spisku za prvenstvo. Zna li se razlog zasto ga nema u sastavu na ovom prvenstvu? 

imaju vec jednog naturalizavanog igraca - blatche-a.

Link to comment
Share on other sites

Rusi su se posle ovog poraza od Poljske prakticno oprostili od prvenstva. Ako bi se desilo, hipoteticki, da Venecuela dobije Argentinu i ostali rezultati poklope pa da se napravi krug od tri im je jedina sansa.

 

Ali cini mi se da cemo igrati protiv Argentine ili Poljske u cetvrtfinalu, kako god okrenes apsolutni smo favoriti.

Link to comment
Share on other sites

Da, mada ja i dalje mislim da će Argentina dobiti Poljsku, ali ok.

 

Da mogu da biram, svakako da bih radije Poljake, nekako su mi nemaštoviti, iako tu ima solidnih igrača. Igraju neki smallball koji protiv nas apsolutno ne može da prođe.

Argentinci imaju nekoliko igrača koji mogu baš da "polude".

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Argentina igra sa kratkom rotacijom, 7-8 igraca, ali dosta kvalitetnih. Igraju na kos vise, vole da se nadigravaju, imaju dosta igraca koji su sposobni da iskreiraju. Ipak, ne bi mogli nikako pod kosem da pariraju Srbiji. Delia je jedini centar u ekipi, a ni on nije bas neka dobra opcija.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Bas raduje sto nemamo problema sa umorom. Ja sam se iskreno pribojavao odlaska na SK sa samo 4 igraca na pozicijama 1 i 2, i to jeste odredjena doza rizika, ali minuta je odlicno dozirana, Sale prvi odlicne kombinacije gde i visoki igraci mogu da rasterete spoljnu liniju. Najsveziji smo docekali poslednje cetiri utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...