Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Da su ostale reprezentacije kompletne siguran sam da ovako krnjeni ameri bi jako tesko uzeli titulu. Tu mislim na nas, Spaniju, Francusku, a zasto ne i Grcku. Na zalost i sve ove navedene reprezentacije dolaze okrnjene bez nekih bitnih igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Realno, na kraju će ona krilatica "nikad slabije SP" imati osnova. USA treći ešalon, mi bez Tea i Kaline (i Dragana al on je nadoknadiv ipak), Španci bez stranca (kojeg god) i Paua, Rusi bez ikakvog napadačkog potencijala, Australija bez Simonsa, Francuzi bez dvojice članova startne petorke, Grci moguće bez Slukasa, Kanada bez pola tima, Češka bez Veselog...još na sve to bez nekih dobrih selekcija poput Slovenije i Letonije. Mene izuzetno smara takva situacija. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zvezdinho said:

Izostanak Simonsa i nije neki udarac za AUS kad se uzme u obzir da se igra fiba kosarka.

Ovo nisam procitao samo ko tebe, a u sustini je jako pogresno razmisljanje. Pa govorite o Simonsu kao da je prosecan NBL igrac, a ne legitimni clan NBA petorke i buduci allstar(ako vec i nije). Mislis da on ne bi pravio razliku na ovom nivou kosarke i pored tog nedostatka suta? Neki Chris Goulding ili Dellavedova su veca pretnja na FIBA nivou od njega?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Realno, na kraju će ona krilatica "nikad slabije SP" imati osnova. USA treći ešalon, mi bez Tea i Kaline (i Dragana al on je nadoknadiv ipak), Španci bez stranca (kojeg god) i Paua, Rusi bez ikakvog napadačkog potencijala, Australija bez Simonsa, Francuzi bez dvojice članova startne petorke, Grci moguće bez Slukasa, Kanada bez pola tima, Češka bez Veselog...još na sve to bez nekih dobrih selekcija poput Slovenije i Letonije. Mene izuzetno smara takva situacija. 

Nemoj tako, radovalo se ovde kada su poceli prvi otkazi Amerikanaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2019 at 3:18 AM, Shunsuke Nakamura said:

Trpa brat Hacimura opasno na ovim pripremama. Ovo mu je drugi mec sa 30+ poena.

 

I to trpa sa takvim stilom da je prosto milina. Kad ispali parabolu a one upadaju kao kap..

bas umetnicki igra deckonja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...