Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

9 hours ago, Stondisha said:

 

 

Ovih 195 dolara, koliko je to dnevnica u "McDonalds-u" ili nekom tako minimum wage poslodavcu?

 

@Stondisha

[SPOILER]

Pay guide - Otprilike minimala je oko 20-ak po satu, ali ta djeca koja rade te pocetnicke poslove, oni nekako i postuju svoj zaradjen novac, pa ga ni ne trose na gluposti. Post-graduates za prve poslove dobijaju 80k godisnje, poslovi na gradjevini su 100k+.. 1gr koksa kosta $500, i to je za jedan izlazak kao dobar dan, tako da ako imaju za to, imaju i za Tatuma 😄

Ali stvarno, druzenje sa Tatumom?! 'Ajde da je LBJ, ili Majkl, ili sta ja znam.. Pa Simmonsa vide ljudi redovno po barovima, pa 2x se ne okrenu. Godisnje kroz grad prodefiluje sam krem teniskog svijeta, F1, GP, fudbaleri & manekenke, ali za veceru sa Tatum-om $600.. Jbga nema smisla 🙂

[/SPOILER]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao da izostanak Karla-Entonija Taunsa i Ala Horforda sa Svetskog kupa nisu bili dvoljan hendikep za Dominikansu Republiku, na malo više od nedelju dana pre početka Šampionata u Kini od igranja za nacionalni tim je odustao i Edgar Sosa (31, 188, Gravlen). Razlog je, malo je reći, bizaran. Naime, doktori nacionalnog tima Sosi nisu dozvolili da bandažira skočne zglobove na treninzima, uprkos tome što je sa njima u prošlosti imao velike probleme.    :krstipd4:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na poraz i na lošu igru tokom najvećeg dijela utakmice, ostavili su Italijani dobar utisak na mene. Imaju nekoliko rasnih trpača na ovom nivou, s tim da uglavnom niko od njih nije još u formi i ima tu puno napadački prostora za napredak. Iznenađen sam segmentima u odbrani, imaju atletski moćno pomoćno osoblje. Mogu da preuzimaju puno toga sa Bruksom, Abasom pa i Heketom, jedino će im ovi teži centri biti problem za braniti. Najveća mana užasna selekcija šuta, kratka rotacija i već pomenut manjak kvalitetnih visokih igrača.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mare80 said:

Klasicna Italija,ovo je njihova igra u zadnjih x godina...

Od suta zive,pucanje trojki pa ako prodje prodje....

Ako im se zvezde sloze i svi imaju dobar suterski dan mogu biti nezgodni,inace potop...

 

Možda griješim, ali ne vjerujem da su imali do sad ovakvu kombinaciju prangijaškog talenta i atleticizma. U teoriji mogu da igraju odličnu odbranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad bude stani pani sve ce ici na Galinarija i Belinelija...

U teoriji da,ali danas nisam primetio neku pristojnu odbranu kod njih,ona serija je vise rezultat nase qrcobolje nego njihove odbrane...

Njihov najveci problem je sto ce ih svako sa krstenom peticom urnisati u reketu....

 

Link to comment
Share on other sites

Ovoj Italiji treba odlican suterski dan da pobedi Angolu, kakve crne ozbiljnije reprezentacije. Nikad nisu bili gori u 21. veku, a imaju jaku konkurenciju.

 

Datome je potpuno van forme, a on im je jedini igrac u ovom sastavu koji ima malo savesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Ovoj Italiji treba odlican suterski dan da pobedi Angolu, kakve crne ozbiljnije reprezentacije. Nikad nisu bili gori u 21. veku, a imaju jaku konkurenciju.

 

Datome je potpuno van forme, a on im je jedini igrac u ovom sastavu koji ima malo savesti.

 

Datomeu ovo bila prva tekma posle povrede. Ako se on i Galinari spreme, biće oni ok. Jasno da nisu nešto, ali proći će grupu i to je to.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

U revansu u Melburnu jutros Australija dobila Amere 98-94. Evo reprize koga zanima kako je to izgledalo:

 

Ja ne verujem da cu stici da odlgedam, ako neko bude gledao neka isprica utiske i promene u odnosu na prvi mec

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

49 minutes ago, Manu said:

U revansu u Melburnu jutros Australija dobila Amere 98-94. Evo reprize koga zanima kako je to izgledalo:

 

Ja ne verujem da cu stici da odlgedam, ako neko bude gledao neka isprica utiske i promene u odnosu na prvi mec

Ja ne smijem da udjem na B92 da citam komentare.

Link to comment
Share on other sites

mi kad bi hipoteticki i došli do tog meča sa amerima, centri bi trebalo da budu naša jedina prevaga, samo ne verujem da bi to bilo dovoljno za neki neizvestan meč i egal završnicu gde bi mi tražili sansu, jer nas spolja silju i kvantitetom i kvalitetom, čak i u ovakvom okrnjenom sastavu.


bas dosta toga treba da se poklopi pa da ih dobijemo jer ove pripremne mogu, a i ne moraju da znače da sa njima može da se pika ... ipak 40 minuta takmičarske i visokog psiho-fizickog inteziteta košarke je nešto sasvim drugo u odnosu na ove pripremne tekme.

naša I šansa bilo koje druge reprezentacije je u tom nekom njihovom neiskustvu u fiba košarci, sve ostalo ide na njihovu vodenicu, od fizičke dominacije i talenata, preko klupe.

ne znam s kim se ukrštaju, ali bih voleo da ih vidim pre potencijalne tekme sa nama, kako izgledaju protiv grka, francuza ili litvanaca, neke od reprezentacija čiji je forte dobar i organizovani difens, jer sam mišljenja da oni ne mogu da se dobiju na postignut koš više, već naprotiv, na primljen poen manje.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...