Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

25 minutes ago, Magia said:

Moze li neko ko je gledao da napise malo vise o samom mecu i kako vam se cini USA?

Hvala.

 

nema šta puno da se kaže u odnosu na ono što je manu napisao tokom tekme:

australija je igrala dobru odbranu u prvom, ameri standardno nezainteresovano u tom segmentu tokom priprema. 

 

čak nisu stvarali ni prednost na konto fizikalija, jednom brown na nekom ulazu i ajde kemba što probije čuvara za midrange ali to je to.

nisam stekao ni utisak da im je pop crtao nešto, bukvalno sve na šut koji im je jako jako dobar i sa pola snage.

 

tokom treće četvrtine su napravili 10-0, onda stegli malo odbranu i držali ih tu negde, između 15-20.

svakako dobar reality check za ostale ekipe iako definitivno nisu nepobedivi.

 

ja mogu da zamislim probleme ukoliko katastrofalno otvore tekmu, tipa da gube 20-2 pa da im se stegne ruka ili da se neko drži u egalu a da se oni neštoopuste toliko da im napraviš neku 8-0 seriju 3 minuta do kraja. prosto ne znam kako bi se ponašali ali opet ne verujem da će pop i kerr tako nešto dozvoliti na prvenstvu.

 

 

ovo je ekipa koja ne igra ništa naročito atraktivno i ludo ali imam utisak da će samo na shooting spree da melju protivnike a kada se malko odvoje, zategnu par min odbranu i doviđenja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas je velika steta sto nece biti Simonsa na ovom prvenstvu. Australija bi sa njim bila sigurno top5 ekipa, na obje strane parketa bi bili za klasu bolja ekipa. Ozbiljna su ekipa i ovako, ali mislim da ce ih kostati kraca rotacija borbe za medalju.  Bogut i Bejns su zajeban tandem pod kosem. Snazni su i dosta namazani . Ukljuceni su dosta u napadacke akcije kao razigravaci. Bogut je uvijek imao puno osjecaja za asistenciju, a Bejns je naucio da sutira trice fino.

 

Zajebana su ekipa, mogu mnogima da pomrse racune. Bolja su ekipa od Kanade za klasu. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

Tu si u pravu, sto se tice marketinske moci USA reprezentacije. Drugari organizuju druzenje sa Tatum-om, najjeftinija tiketa $195, a ove VIP sa vecerom i memorabiliom $600 i sve rasprodato wtf.. Ne znam ko je ovdje lud.

 

 

Ovih 195 dolara, koliko je to dnevnica u "McDonalds-u" ili nekom tako minimum wage poslodavcu?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

pre 10ak godina je bila tipa 800eur minimala u meku u usa

 

Da malo izbanalizujem, ali: radiš 7 dana u meku i ideš da večeraš i slikaš se sa NBA zvezdom i USA reprezentativcem....

 

Edit:

 

Ovo @Južni  još poraznije nego moja prognoza.

 

Png

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Prekratka je rotacija Australiji, bukvalno igraju sa startnom petorkom + Bogutom koji moze da odigra eto 15min ili 2x10 at best. Nisu njih samo Simmons i Bolden zajebali, znacili bi im i Exum, Broekhoff, Motum, Maker...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Squabbit said:

@Stondisha

Vajni politicari U USA koji zele na tron, zamajavaju ljude da ce podici minimalac sa 7.25 (global USA) na 10.. U cali je 12

pa ti vidi 

8*12 - porez = c. USD 75 .. Tako da mora rade 2 i po dana da vide Tatule, ovaj Tatuma

 

Brate to dođe  SRBx5 aka 12 dana radiş da vidiš Tatule, ili ti 12 meseci da odvajaş po jedan dan...  kontam da smo ono tuga brate, al kad me ovako "spičiš" brutalno međ rogove ne bude mi dobro...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stondisha said:

 

Brate to dođe  SRBx5 aka 12 dana radiş da vidiš Tatule, ili ti 12 meseci da odvajaş po jedan dan...  kontam da smo ono tuga brate, al kad me ovako "spičiš" brutalno međ rogove ne bude mi dobro...

 

A onda ti na to kazem da naravski ima ovde brrrda poslova na crno gde nema poreza i gde placaju 12-20/h... I da su dobre patike 40-70.. Al' zato vekna dobrog 'leba je $6..
tek gudra sto je dzabeeeee  :lol_2:



Odo' ja u off..  
Pardoniram

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Squabbit said:

 

A onda ti na to kazem da naravski ima ovde brrrda poslova na crno gde nema poreza i gde placaju 12-20/h... I da su dobre patike 40-70.. Al' zato vekna dobrog 'leba je $6..
tek gudra sto je dzabeeeee  :lol_2:



Odo' ja u off..  
Pardoniram

 

 

Kad sam bio prvi put u Amsterdamu skontao sam koja se kinta uzima na sirotinji(nama)...  Nemoj molimte da se zajebeš i da napišeš šta i kako, ću da skočim kroz prozor, a na prvom spratu sam i samo ću da se iščašim... pa će Gospođa da me psuje i tako... inače reprezentacija Holandije... :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Asterion said:

325beb7943ac4a9d8910842653ed772d.ashx?as

 

160206212229-apollo-10-crew-exlarge-169.

Ovi sa donje slike su dosli do samog Meseca, ali nikada nisu sleteli vec je to bila samo generalna proba za uspeh i sletanje Apola 11 na Mesec. 

 

Neka i ovi sa gornje slike dodju samo nadomak krajnjeg cilja i testiraju nas da vide kakvi smo, a onda neka sledece godine posalju bolju posadu i letelicu da uzmu zlato.

Edited by Bek
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Beonegro said:

Španija vodi blizu 20 na poluvremenu, ali uopšte nisu impresivni. Dominikanci zalutali.

Gledao 10-ak minuta i batalio ... bolje su igrali sa Obalom Slonovače. Čudan izbor protivnika u pripremama.

Sa Amerima nije bilo tako loše, mada je ovima bila prva utakmica. Kriju nešto ... :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...