Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da, zaboravih Joe Harrisa, ozbiljna haubica koja bi trebalo fino da se snađe sa FIBA pravilima. Ništa, po meni je ovde Barns višak. Iako ne volim Kuzmu nikako, Barnes mi je baš bezveznjak.

 

ne slažem se, mada nije važno za amere. po meni je barnes daleko bolji od kuzme trenutno 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Verovatno otpada notiso Joe. 

 

    

 

Uz duzno postovanje, bila bi glupost i velika steta da to urade. Igraci kao sto su Harris bi trebalo da imaju mesta i u daleko jacim sastavima zbog svog suta. U ovakvom bi trebalo da su sigurni.

 

Dobar trener uvek gleda kako da ima razlicite tipove igraca u sastavu. To nije bitno u full sastavu sa Durentom i Hardenom, ali to nije ni zanimljivo previse, jedan trpa, ostali se zabavljaju.

Link to comment
Share on other sites

“It’s like they picked us up off the street,” said Boston Celtics forward Jayson Tatum. “We’re NBA players. We’re pretty good at what we do. It’s added a chip on our shoulder, and we’re going to take it with us.”

Celtics guard Kemba Walker, who is the only All-NBA player on Team USA, added: “We are embracing it as much as we can. It’s adding fuel to the fire. A lot of us, it’s where we come from. We come from being underdogs, most of us.

“We’re hungry.”

 

https://theundefeated.com/features/2019-team-usa-basketball-has-a-chip-on-its-shoulder/

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drakaris said:

Batum je opet u formi. Trebalo bi da ih se bojimo? Francuzi su dosta mocni, ako ih krene sut, imaju potencijala da izbace i Amere. DeKolo, Furnije, Gober... Sve sama elita. Ja njih stavljam odmah do Srbije

 

Grci i ostali su nivo ispod. 

 

I spolja i unutra smo bolji od njih. Ispod nas su.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Vrhunske evropske reprezentacije, a tu mislim na Srbiju i Francusku su favoriti u odnosu na SAD! Mislim da će Ameri imati velikih problema. 

Deset dana pre početka SP, smatram da će Amerikanci sa svima igrati otvorene utakmice. Štaviše, više sam nego uveren da će gubiti, kao i to da će izgubiti više od jedne utakmice. Mnogo je bilo otkaza, recimo, moglo bi se Amerikancima to sve obiti o glavu, pa da se dovedu u poziciju da im olimpijske kvalifikacije sledećeg leta moraju igrati Lebron i drugovi",

selektor Brazila Aco Petrović u intervjuu za "Jutarnji list".

 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...