Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

42 minutes ago, pepe sancez said:

on i nikada nije trebao da dodje u Evropu na dogradnju

On je posle FMP-a i izasao na draft. Tako da nije nista pogresio, mozda mu je nedostajalo novca ili je smatrao da nije imao prostora da se pokaze. Svakako je dosta napredovao kad je dosao u FMP, pocevsi od suta pa do odbrane.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Threekola said:

Ja stvarno ne kapiram pojedine prženice koji su ubedjeni da mozemo do zlata mi/španci.. Pogotovo mi sa 5,5 igraca u spoljasnjoj liniji.. Ameri ce sve ekipe rutinirati sa 15+ jer su realno i sa ovom ekipom bedem pogotovo u difens i tranzisn.. Plus na klupi Pop/Ker..

 

 

P.S. Spida MVP .. 'el tako @delgado

 

 

Takoe tebrex

 

 

  Sve repke su pretrpele ozbiljne otkaze i Kanada i Australija i francuska mada ajde oni imaju frenčija bez brige su jer on brani sve pozicije. I Španci i Grci i Talijani i Srbi niko ne dolazi u najjačem sastavu. Amerima će ovo SP biti izazov i test za pojedine i šansa da dobiju samopouzdanje jer niko od ovih igrača ne može da kaže e briga me za svecko. Plus pop na klupi , verujem da će igrati sjajnu košarku.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne razumem te momente iskreno gde igrač prođe sve faze priprema (pa i onaj najsmaračkiji fizikalni deo) i onda naprasno odustane pred ono glavno i najlepše. 

 

 

Sad sam tek pročitao ovo za Boldena i htedoh da napišem potpuno isti komentar. Baš nejasno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, difusion said:

Oce li biti neka posebna tema za svetsko, ili ce se ovde komentarisati ucinak ostale reprezentacije ? 

Bice poseban PDF, svaka grupa ima svoju temu plus jedna za live komentarisanje i jos ce biti teme za eliminacione faze. 

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi zanimljivo znati da li je i kadetski i juniorski reprezentativac Turske rodom iz Nigerije Adem Bona takođe pripadnik Jorube naroda. Više puta je izjavio da mu je igrački uzor Ben Wallace, a životni put Adetokunba izvor inspiracije.

Edited by serbianhoops
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stefan81888 said:

@Manu evo, uči od @SunZero kako da dospeš na ignore-u. 😄

 

Ovo je too heavy :lol_2:

 

Sad ozbiljno, lik odlicno poznaje kosarku, a na temi mladjih kategorija moze da bude enciklopedija ali jako retko ulazi u neku normalnu diskusiju i interakciju. Muceni pepe ne odustaje, postavi mu 10 pitanja kako bi dobio odgovor na jedno. Mislim, ne shvatam zasto uopste pise u tom slucaju. Slicna situacija i sa kolegom mu Bojdom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao tekmu, ali bez Jokića dobijena grčka govori da je Srbija solidna selekcija i da će nam biti možda najveća prepreka ka novom trofeju. 

 

  Tarner, plumi i Bruk za Jokića, mada će ga Lopez više mučiti kad ga Kolara bude branio, smatra i Brauna na Bogdana da malo govance oseti tvrdo... Za bjelicu imamo Heri Barnsa.

 

 Ne treba govoriti tek koliko je pop moćniji trener od saloa. Voleo BiH jedno još jedno finale USA Srbija, mada sad sa otkazima Teodosić a (mada više njegova propast i srozavanje ) , Nedovića , makija, gagija, kaline... Biće teško izvojevati finale.   

 

 

Jayson mi je nepoznanica. Kako je ubio po '18 a opet prošle sezone se spustio na zemlju. Ipak, mlad je momak, tek treća sezona, mogao bi da napravi rusvaj na prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

brate mili... kakva tema kakvi upisi poslednje dve strane... ajmo malo spuštanje lopte i to...

sad će da radi giljotina i sve pet...  nemoj još neko bezveze da podleti pod nož...  jedan je popodne...taman se nakupilo sranja od jutros s posla.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Nisam gledao tekmu, ali bez Jokića dobijena grčka govori da je Srbija solidna selekcija i da će nam biti možda najveća prepreka ka novom trofeju. 

 

  Tarner, plumi i Bruk za Jokića, mada će ga Lopez više mučiti kad ga Kolara bude branio, smatra i Brauna na Bogdana da malo govance oseti tvrdo... Za bjelicu imamo Heri Barnsa.

 

 Ne treba govoriti tek koliko je pop moćniji trener od saloa. Voleo BiH jedno još jedno finale USA Srbija, mada sad sa otkazima Teodosić a (mada više njegova propast i srozavanje ) , Nedovića , makija, gagija, kaline... Biće teško izvojevati finale.   

 

 

Jayson mi je nepoznanica. Kako je ubio po '18 a opet prošle sezone se spustio na zemlju. Ipak, mlad je momak, tek treća sezona, mogao bi da napravi rusvaj na prvenstvu.

 

Više se plašim Birčevića nego Barnesa.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...