Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Blagota Sekulic odustao od prvenstva. Nije maksimalno spreman i odlucio je da ustupi mjesto Kljajicu. 

 

Korektan potez, ali mogao je ovo uraditi prije nedelju dana. Sad ce da ide Kljajic, koji nece ulaziti na teren, a ovako su mogli da povedu Djurisica ili Vranjesa, od kojih bi mogla da se izvuce neka korist. Vode zato onog bezveznjaka Sehovica , koji nije gledao terena citavu proslu sezonu.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Mnogi potcenjuju sada "onu" Španiju. Ne samo da su uzeli gomilu medalja, igrali na nož dva puta sa najboljim USA timom, već su igrali prelepu uptempo košarku i većinu rivala, pa i direktnih, razbijali dvocifrenom, pa neretko i 20+ razlikom. 

 

Koliko je "ona" Španija bila noćna mora,neverovatno!

Sećam se kada smo ih 2009. dobili u grupi u prvom kolu. Mi odigrali fantastično, oni u trećoj brzini. Ja se radovao, imao sam osećaj kao da smo dobili dream team '92.

Naravno, posle nas u finalu izbambusali, nismo znali gde smo.

 

Vrhunska ekipa, vrhunska košarka.

Uini je verovatno u pravu. Jedna od najjačih repki ikada. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pepe sancez said:

Da je Bolden "cist u glavi" ne bi on ni pao na FMP nivo, bar tako izgleda sa ove distance.

Covek igra u nba-u trenutno, kao prvo. 

Drugo, kakve veze to ima? Mi pojma nemamo sta mu se desava, niti da li je on u pitanju ili neko oko njega. Stvarno bi trebalo da se malo povede racuna o tome sta se pise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne kapiram pojedine prženice koji su ubedjeni da mozemo do zlata mi/španci.. Pogotovo mi sa 5,5 igraca u spoljasnjoj liniji.. Ameri ce sve ekipe rutinirati sa 15+ jer su realno i sa ovom ekipom bedem pogotovo u difens i tranzisn.. Plus na klupi Pop/Ker..

 

 

P.S. Spida MVP .. 'el tako @delgado

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cekaj, Pepe, sta da mi bude? Ako znas sta se desava sa njim, onda podeli. Lik nije odustao jer mu se moze, vec iz nekog razloga. A taj razlog je licne prirode. 

Dakle, stvarno moze da bude neka ozbiljna stvar. 

Andrej Lemanis said he supported Bolden's decision: "My first thought is always with the player in these situations - having to withdraw from the national team is tough for anyone.".

 

Bas zvuci kao nesto sto je uradio jer mu se moze.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Død said:

Cekaj, Pepe, sta da mi bude? Ako znas sta se desava sa njim, onda podeli. Lik nije odustao jer mu se moze, vec iz nekog razloga. A taj razlog je licne prirode. 

Dakle, stvarno moze da bude neka ozbiljna stvar. 

Andrej Lemanis said he supported Bolden's decision: "My first thought is always with the player in these situations - having to withdraw from the national team is tough for anyone.".

 

Bas zvuci kao nesto sto je uradio jer mu se moze.

Ok, vjerovatno sam ovde u krivu. 

Gledajuci njegovu karijeru u odnosu na fizicki potencijal i skilset on i nikada nije trebao da dodje u Evropu na dogradnju. Na to sam najvise aludirao, a mislim da je tome dosta sam kumovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...