Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Šarac said:

Gde vidis da sam tebe prozvao, i ne znam otkud ti to, kada ja  i ti nismo razmenili pp poruke od prosle sezone ............
koja god da su imena ti svakako neces biti zadovoljan tako da nema potrebe ni da licitiramo imenima 😀

 

pa zato i kaem, da ne bi neko sa strane pogresno protumacio.. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Ne, stvarno sramota šta radite... Otvarate temu a nije još kraj sezone.

 

Khm, khm. Pa kaže:

 

PG: Wolters, Ivanović

SG: Nedović, Hollins, Dobrić

SF: Pineiro, Lazić, Lazarević

PF: Kalina, Davidovac, Dalibor Ilić

C Bobi, Kuz

 

na stranu sto smo vec kod nedovica raskinuli; bobi + kuz = ko bi tu igrao treci jos 20min a da ujedno bude prva opcija ( :

 

dalibor ilic iza dede i kalinarija je vec the way of red star, tu ti skidam kapu. do 28e godine da se izbori za steady 25mins ( :

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

na stranu sto smo vec kod nedovica raskinuli; bobi + kuz = ko bi tu igrao treci jos 20min a da ujedno bude prva opcija ( :

 

dalibor ilic iza dede i kalinarija je vec the way of red star, tu ti skidam kapu. do 28e godine da se izbori za steady 25mins ( :

Pa Mitar.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

na stranu sto smo vec kod nedovica raskinuli; bobi + kuz = ko bi tu igrao treci jos 20min a da ujedno bude prva opcija ( :

 

dalibor ilic iza dede i kalinarija je vec the way of red star, tu ti skidam kapu. do 28e godine da se izbori za steady 25mins ( :

 

Da, kod Nedovića nema izmedju obično. Ili ga jako želiš u timu, ili ga zaobilaziš u širokom luku. Ja sam prethodnih sezona isto bio protiv, zbog slabog defensa i čestih povreda. Medjutim, rekao bi da nam na postoječi kostur baš treba jedan kombač koji može da zatrpa. A on to u ovoj fazi kariere zaista može na više načina. Nije to onaj stari Neda koji je imao nekonstantan šut i samo gledao kako da se zakuca u pun reket.

 

Što se tiče Dalibora Ilića, u mojoj projekciji je jako bitno to da svi na pozicijama od 2 do 4 igraju najmanje dve pozicije. Pa tu onda dolazi do mnogih mix and match situacija, gde bi on uspevao da nagrabi dobre minute. Pored toga is zaboravio da Deda motore pali tek tamo pred playoff. Dok on obiđe sve vašare sad posle sezone, dopust, kilavo odradi pripreme, prespava prve pola sezone... Bilo bi tu mesta za Ilića ihaha. Tako da je treča opcija na poziciji PF ustvari samo slovo na papiru

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sved i Kurbanov posto verovatno ruski timovi ne igraju EL, a sumnjam da ce ostali klubovi u Evropi dovoditi ruske igrace. Taman kada budemo uvodili sankcije Rusiji, da nam dragi predsednik plati ta dva igraca, kao znak podrske ruskom narodu[emoji3]

Samo sumnjam da bi nam Radonja preziveo Sveda :D

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Volter said:

 

 

Valjda će država pomoći sa milion evra za ovog igrača. Volters i on na jedinici je fenomenalno.

Ovakvi kao Okobo se love sezonu ranije, upravo kao sto je Asvel uradio. 
Sada o njemu moze da razmislja Makabi i Armani, mi ne mozemo nazalost

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Okobo je pretezno dvojka a za sada je najblizi prelasku u Fenerbahce.

Najbliži je tamo ko mu ponudi najviše. Fener ima love a mogli  bi i mi jednom da se otvorimo. Gotivan igrač, uz Pantera jedan od retkih igrača u Evropi koji ima elegantan stil, milina ge je gledati.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam iscrpljen i srećan, kako li je tek igračima. 

Kolega grobar sa posla, nije jutros došao na posao, a na mozak mi se penjao, blokirao me na viberu🤣

Ceo dan mi ovo u glavi, kao neka nirvana

 

Sad kreće najbolji deo sezone prelazni rok. 😂 

Link to comment
Share on other sites

Omiljena tema Cigana već na šest strana, mašala.

 

Ovo što pišem nisu insajd informacije već mi tako djeluje na osnovu igre.

 

Nejt je bivši, jednostavno djelovalo je da se čuva u igri, pri tome ne mislim ništa loše. Ovu sezone je odigrao zaista dobro, vukao ekipu, iznenadio me čak i odbranom , ali siguran sam da će ove partije htjeti da naplati. 

 

Holins bi mogao da produži. IMa minutažu, ima povjerenje trenera kluba, a djeluje i da je zadovoljan gradom i klubom, tako da se nadam da ćemo se dogovoriti na zadovljstvo svih.

 

Vajt-sve suprotno od Holinsa. Bez minutaže jasno je da je bivši. Nažalost ona povreda ga je baš zeznula tako da se nije oporavio cijele sezone.

 

Kalina -On može da naplati svoje partije i da ode. Vratio se u najgorem momentu. Sjećam se nakon grobarskih potpisa, kad su svi već "predali titulu" da mi je njegov potpis značio samo jedno-borićemo se do kraja. Gajim nadu zbog porodice i bebe da bi mogao da ostane još jednu godinu. Ako se ipak odluči na odlazak, onda mu najveće HVALA i dobrodošao uvijek.

 

Kuz - po meni ostaje. Ne znam zašto ali imam utisak da se o njegovom odlasku i ne pomislja. Jasno je da će ekipa dobiti trećeg centra koji će biti različit od njega i Luke tako da mi se čini da je on blizu ostanka.

Volio bih iskreno mladju svježu krv da vidim u ekipi

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

Mislio sam na dva nova igraca. Drugi su zakljucili da je neko od postojecih.

 

Od ta dva "dogovorena" igraca ,jedan je domaci ,drugi je stranac. 

 

Ja sam povezao ovo sa tvojim stavom da se ne fantazira o pojacanjima dok traje sezona, sa cime se uglavnom slazem.

 

Najbesmislenije od svega je najavljivanje igraca bez imena i nagadjanje koje usledi. Onda bolje da nema ove teme.

 

a ako si vec uskocio sa ovakvim infom (protiv cega nemam nista-nije kao da ce neko da odustane od transfera jer ja znam za to), slobodno reci ko su, ne vidim razlog da to bude informacije samo za odabrane sa kojima si na pp

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brigate BL said:

...

 

Nejt je bivši, jednostavno djelovalo je da se čuva u igri, pri tome ne mislim ništa loše. Ovu sezone je odigrao zaista dobro, vukao ekipu, iznenadio me čak i odbranom , ali siguran sam da će ove partije htjeti da naplati. 

 

...

 

Da če hteti da naplati, možda. Ali za igre i odnos, Nate-u samo dubok naklon za ono što je pokazao ove sezone. Štedeo se nije ni malo. U nekim delovima sezone je bio iscedjen kao krpa, jer je toliko tereta bilo na njemu. Što je još jedna od negativnih posledica naše ovogodišnje selekcije, gde večina bekova nije bila u stanju da uzme loptu i skine teret sa Nejta povremeno.

 

Mi ako na okostnicu ovoga rostera dodamo još 2-3 dobra igrača, Nejt če malo da prodiše i ja mislim da če pokazati još bolje partije

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...