Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

On 8/6/2022 at 12:15 PM, djura.net said:

Kako nije? direktno iz Zvezde je otisao na pripreme I kvalifikacione utakmice za mundobasket pocetkom jula, dakle ni 20 dana pauze pre ovih novih priprema. 

Petrusev je imao slican kalendar ali ni izbliza nije igrao tokom sezone kao Ivanovic. Nedovic I Dobric nisu bili na pripremama I kvalifikacijama krajem juna I pocetkom jula.

Nije, jer je nakon zavrsetka KLS on se prikljucio kasnije ostatku ekipe sve zajedno nije 10tak dana bio sa reprezentacijom u tom prozoru, koja je zadnji mec odigrala 4 jula u Portugalu, posle toga on nidje nije igrao nit je bio na pripremama nit je dolazio idje. 

Ne znam odakle ti izvuce tu manje od 20 dana racunicu. Plan je bio da se prikljuci ostatku ekipe nedje tokom sledece nedelje da nije bilo ove povrede kao i jos neki igraci sto igraju vece uloge tokom sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2022 at 8:23 PM, Nemam_ti_kad said:

Meni se svidja vas roster iskreno. S obzirom da je vaš VJ morao dosta da promijeni ekipu. Samo mi nije u potpunosti jasan potpis Nedovica, ne u smislu samog kvaliteta, nego vise u smislu ogromne cijene koju taj momak trazi i koja je nazalost za kkcz izasla u javnost. Takodje on je maltene selebriti lik, pojavice se vjerovatno kao da je klub njegov i kao da nikad nije izlazio iz njega, a zna se da je vasa svlacionica mjesto dje gazduju Lazic , Dobric i ostali starosjedioci. Tu eventualno moze iskociti neki "problemcic". Takodje mislim da je davanje za 1,1 mil igraca, da oprostite, bacanje para u ovim uslovima. Naravno, moze se desiti da Neda razbije sezonu i da udjete u top8, u tom slucaju bi sve ovo sto sam naveo bilo opravdano. Za te novce , ili cak pola toga moga se dovesti neki fajter ili cak dva vrhunska igraca. Da se ne shvatim pogresno, cisto pisem kao neke losije stvari koje mogu da se dese imajuci u vidu i istoriju povreda, nacin zivota...itd a mnogo ga volim gledati kada je pravi.

 

Ostatak rostera bas mi je sklopljen fino. Ima tu materijala i za dobru odbranu i za dobar napad. Mislim da cete se ravnomjerno pobiti sa kkp iako je na VJ tezi posao zbog dosta promjena u timu a i njegovog "neiskustva".

MW je igrao za 940k?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTwister said:

Plan je bio da se prikljuci ostatku ekipe nedje tokom sledece nedelje da nije bilo ove povrede kao i jos neki igraci sto igraju vece uloge tokom sezone.

A dje se on to povredio, ako nije bio sa reprezentacijom? Upraznjava ekstremne sportove ili basket 3x3?

 

Ako je poslednju utakmicu u 'prozoru'odigrao 4.jula, sumnjam da je kuci bio pre 5/6. jula. Za ovaj novi prozor normalno je da pripreme krenu oko 1.avgusta, odnosno okupljanja oko 25. Jula. Eto odakle nepunih 20 dana. U srpskoj reprezentaciji nema dolazaka kasnije, sto zvuci vrlo normalno, mislio sam je slicna praksa I u komsijskoj repki. 

 

Inace se kls zavrsio 19. juna, pa je logicno da se vec 21/2. prikljucio reprezentaciji koja je imala kljucnu utakmicu sa Francuskom 1.jula. stvarno ne vidim tu nekog prostora za oporavak I ozbiljan odmor.

 

S druge strane, recimo Nate Wolters je poslednju utakmicu odigrao 8.6. a pripreme ce verovatno poceti 8.9, pa se onda cudimo sto izgleda toliko bolje od Ivanovica u EL. Jednostavno je imao neuporedivo duzi period da sredi I telo I glavu/psihu I zivot za nove napore, cak I da radi individualno na stvarima koje mu treneri sugerisu tokom sezone, ali onda za to nema vremena.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, djura.net said:

A dje se on to povredio, ako nije bio sa reprezentacijom? Upraznjava ekstremne sportove ili basket 3x3?

 

Ako je poslednju utakmicu u 'prozoru'odigrao 4.jula, sumnjam da je kuci bio pre 5/6. jula. Za ovaj novi prozor normalno je da pripreme krenu oko 1.avgusta, odnosno okupljanja oko 25. Jula. Eto odakle nepunih 20 dana. U srpskoj reprezentaciji nema dolazaka kasnije, sto zvuci vrlo normalno, mislio sam je slicna praksa I u komsijskoj repki. 

 

Inace se kls zavrsio 19. juna, pa je logicno da se vec 21/2. prikljucio reprezentaciji koja je imala kljucnu utakmicu sa Francuskom 1.jula. stvarno ne vidim tu nekog prostora za oporavak I ozbiljan odmor.

 

S druge strane, recimo Nate Wolters je poslednju utakmicu odigrao 8.6. a pripreme ce verovatno poceti 8.9, pa se onda cudimo sto izgleda toliko bolje od Ivanovica u EL. Jednostavno je imao neuporedivo duzi period da sredi I telo I glavu/psihu I zivot za nove napore, cak I da radi individualno na stvarima koje mu treneri sugerisu tokom sezone, ali onda za to nema vremena.

Ja ne znam kako si dosao do tog zakljucka.

Napisem da je dobio postedu prije prozora i odradio mozda 2-3 dana pred Francusku ti ga vec ubacio 2 dan posle proslave titule na pripreme iako to niko nije rekao.

Napisem da se od zadnje utakmice sa Portugalom nije uopste pojavljivao ni na kakvoj akciji reprezentacije, nit okupljanje ni trening nit kardio a u tvojoj svesci je vec od 25 jula u pogonu. Bio je sad ovaj turnir reprezentacije u Sloveniji, nit je trenirao sa tim momcima, nit je uopste otputovao sa njima tamo, nit se ocekivao njegov dolazak na pripreme prije ove sad nedelje sto dolazi. 

Edited by MrTwister
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, MrTwister said:

Ja ne znam kako si dosao do tog zakljucka.

Napisem da je dobio postedu prije prozora i odradio mozda 2-3 dana pred Francusku ti ga vec ubacio 2 dan posle proslave titule na pripreme iako to niko nije rekao.

Napisem da se od zadnje utakmice sa Portugalom nije uopste pojavljivao ni na kakvoj akciji reprezentacije, nit okupljanje ni trening nit kardio a u tvojoj svesci je vec od 25 jula u pogonu. Bio je sad ovaj turnir reprezentacije u Sloveniji, nit je trenirao sa tim momcima, nit je uopste otputovao sa njima tamo, nit se ocekivao njegov dolazak na pripreme prije ove sad nedelje sto dolazi. 

Ma sve lepo rece, osim dje se povredio?

 

Ako mislis da je odmor od 20-28. juna vise nego dovoljan (a ja iskreno sumnjam da je bio na odmoru duze od 2-3 dana) I da se od 28-31. juna spremao za 'prozor', onda u redu. 

 

I ako mu crnogorska repka dozvoljava dolaske I dve nedelje kasnije od ostalih igraca, onda ok, imao je vise od mesec dana odmora u julu I avgustu, sto za nekog u njegovim godinama nije uopste tako lose, bez obzira sto ce njegov saigrac iz kkcz Adams imati duplo duzi odmor, da ne ponavljam poredjenje sa Woltersom.

 

Samo mi nije jasno dje se povredio?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djura.net said:

Ma sve lepo rece, osim dje se povredio?

 

Ako mislis da je odmor od 20-28. juna vise nego dovoljan (a ja iskreno sumnjam da je bio na odmoru duze od 2-3 dana) I da se od 28-31. juna spremao za 'prozor', onda u redu. 

 

I ako mu crnogorska repka dozvoljava dolaske I dve nedelje kasnije od ostalih igraca, onda ok, imao je vise od mesec dana odmora u julu I avgustu, sto za nekog u njegovim godinama nije uopste tako lose, bez obzira sto ce njegov saigrac iz kkcz Adams imati duplo duzi odmor, da ne ponavljam poredjenje sa Woltersom.

 

Samo mi nije jasno dje se povredio?

Nemam pojma dje se povrijedio ni koliko mu je odmora potrebno ali je ovo povreda koju on godinama vuce i muci se sa istom. Tako da je to sve pitanje koliko se iskontrolisati to moze. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Nemam pojma dje se povrijedio ni koliko mu je odmora potrebno ali je ovo povreda koju on godinama vuce i muci se sa istom. Tako da je to sve pitanje koliko se iskontrolisati to moze. 

Znao sam,cim sam video da je tetiva ucinilo mi se da je imao problema sa njom i ranije.Doduse nisam nasao ni jedan clanak od ranije koji pominje nju,tu su rame,ono koleno,zglob ali tetiva ne,jesi siguran u to?Problematicno je ako se vratila povreda i ako je definitivno hronicna.

 

@djura.net da ne ulazim u vasu diskusiju mnogo ali ima postedjenih u CG,Dubljevic tek treba da se prikljuci npr a izgleda da je slican tretman imao i Nikola,doduse ne mogu da tvrdim za njega,i stvarno onda ne znam gde se povredio ako mu je reprezentacija dala odmor.

Link to comment
Share on other sites

https://images.app.goo.gl/WcVWVcgho7g7hMco7

Kako god nam izgledao tim i kad vam bude tesko setite se da postoje navijaci koji su navijajali za igrace u ovim dresovima.

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Znao sam,cim sam video da je tetiva ucinilo mi se da je imao problema sa njom i ranije.Doduse nisam nasao ni jedan clanak od ranije koji pominje nju,tu su rame,ono koleno,zglob ali tetiva ne,jesi siguran u to?Problematicno je ako se vratila povreda i ako je definitivno hronicna.

 

@djura.net da ne ulazim u vasu diskusiju mnogo ali ima postedjenih u CG,Dubljevic tek treba da se prikljuci npr a izgleda da je slican tretman imao i Nikola,doduse ne mogu da tvrdim za njega,i stvarno onda ne znam gde se povredio ako mu je reprezentacija dala odmor.

Idem kod svog dilera.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, djura.net said:

 

Samo mi nije jasno dje se povredio?

Igraci uveliko treniraju indvidualno. Odmaraju otprilike 3 nedelje prosecno nakon poslednje utakmice u sezoni i to im je sto im je, posle negde sredinom Jula svako krece da trenira individualno, sto mozes videti kod dela nasih igraca na drustvenim mrezama da rade i sa loptom osim konidicije. Pretpostavljam da se i Mirotic tako povredio.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, PavNO1 said:

Neka u narednim danima padnu dve bombe i dosta. Niko se ne bi bunio 🙂

To je ona stara- "Kad diplomiram ima da dodjem do pozicije tatko nad preduzetje, bonusa od 100k godisnje, kancelarije na krovu Beograda na vodi, Dzesike Albe kao sekretarice i kuce na moru".

Probudis se i shvatis da zivis u stanu pokojnih roditelja tvojih roditelja, molis boga da ti neko iz familije "donira" za racune/Infostan jerbo centralno grejanje dere, za coitus te regularno izbegava i supruga, a ne sekretarica jer radis u firmi sa 15 dlakavih muskaraca, a od mora vidis Palmin apartman na samo 650 metara od mora (iznad magistrale u Paraliji).

 

Sorry but realan si ko Djilas na RTS-u.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gilmour said:

To je ona stara- "Kad diplomiram ima da dodjem do pozicije tatko nad preduzetje, bonusa od 100k godisnje, kancelarije na krovu Beograda na vodi, Dzesike Albe kao sekretarice i kuce na moru".

Probudis se i shvatis da zivis u stanu pokojnih roditelja tvojih roditelja, molis boga da ti neko iz familije "donira" za racune/Infostan jerbo centralno grejanje dere, za coitus te regularno izbegava i supruga, a ne sekretarica jer radis u firmi sa 15 dlakavih muskaraca, a od mora vidis Palmin apartman na samo 650 metara od mora (iznad magistrale u Paraliji).

 

Sorry but realan si ko Djilas na RTS-u.

Dobro, dobro 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...