Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

28 minutes ago, MikiMilane said:

Zaccharie Risacher

Neoklis Avdalas

kazes ima supertalentovanih klinaca i dalje?

odlicno

samo ne vidim kakve veze to ima sa npr jednim radanovim, borisom ili ilicem

 

na stranu sto, po meni, uzimati francuske prospekte uopste nije merodavno

ta zemlja je takav genetski mix kome retko ko van USA moze da parira

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

znam, uzeo sam za primer francuza koga si ti pomenuo, a jos je neko pominjao na prethodnim stranama kako se tamo super radi

Pa ok, ne mozemo da pariramo fizici Amerikanaca i Francuza, zato i ne kazem da treba da pravimo igrace od 22 godine koji nose ekipu u NBA plej ofu, ali mislim da mogu ds imaju bitnu ulogu u 15. ekipi evrolige

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kazes ima supertalentovanih klinaca i dalje?

odlicno

samo ne vidim kakve veze to ima sa npr jednim radanovim, borisom ili ilicem

 

na stranu sto, po meni, uzimati francuske prospekte uopste nije merodavno

ta zemlja je takav genetski mix kome retko ko van USA moze da parira

 

A onda dodje tu jedna jebena Slovenija i izbaci talenta kakvog nece nikad imati francuska, naravno naš miks...

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, PERICA!!! said:

 

A onda dodje tu jedna jebena Slovenija i izbaci talenta kakvog nece nikad imati francuska, naravno naš miks...

 

Da ali je Luka Doncic vec sezone 17-8 igrao evroligu, sa 17 godina, nas Vudragovic sa 18 ce da dobije 5 minuta u Fmpu a nama ce Holand da igra evroligu.  

A na sve to, kalimo mladjanog Dalibora koji tek sto je 22 napunio.   

Nije to samo do Crvene Zvezde, evo Tristan Vukcevic igra manje u PArtizanu nego u Realu. 

Edited by Redstar0356
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Decembarski said:

Svaka čast svakom ko smatra da je Barcokas vrhunski trener,respekt njemu za EL sa Olijem(neverovatan splet okolnosti da mrtvi Siskauskas čini mi se omasi 2 bacanja pri vodjstvu Cska desetak sekundi pre kraja,i loptu uzme Spanulis i asistira Printezisu za obaj čuveni flouter za pobedu).

Ono je istorijski debakl Cska bio.

Lično nikad ga ne bi voleo u Zvezdi...

 

Dok je Barcokas vodio Barsu nije im najbolje islo i sam Barcokas je trazio da se smanji plata njemu i igracima sto se igracima jel nije svidelo, epilog je jasan, napustio Barsu na kraju sezone.

Naravoucenije nikad ne zabadaj nos u tudju platu.

 

Malo off-a nije strasno i tako se nista ne dogadja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

Da ali je Luka Doncic vec sezone 17-8 igrao evroligu, sa 17 godina, nas Vudragovic sa 18 ce da dobije 5 minuta u Fmpu a nama ce Holand da igra evroligu.  

A na sve to, kalimo mladjanog Dalibora koji tek sto je 22 napunio.   

Nije to samo do Crvene Zvezde, evo Tristan Vukcevic igra manje u PArtizanu nego u Realu. 

 

Realno ni mi a ni komsije nemaju trenera, a ni filozofiju da se radi sa mladim igracima, domacim a i stranim.

Realno Zoc nikad nije bio taj koji bi radio sa mladim igracim, uvijek je imao sve sto je htjeo i suvi kvalitet.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo ozbiljnosti. Vudragovic nema sekundu seniorske kosarke i sad treba da bude back up Nedovicu. Pritom decko nije nikakav generacijski talenat pa da mu se da tolika uloga. Zato je i poredjenje sa Doncicem lose.

 

Topic je vec druga prica, ali decko ima 16 godina i plus igra na najodgovornijoj poziciji. Ja njega uopste ne bih registrovao da igra ABA za KKCZ (sto ce verovatno da urade i igrace na +20 u Pioniru protiv najgorih ekipa u ligi), nego pravo u FMP pa neka gubi 6 lopti po utakmici. FMP bi za to trebalo i da sluzi. Vudragovic je vec tamo i tu mu je i mesto za sada.

  • Like 21
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Za te klince je em rano em po mom mišljenju potpuno nepotrebno da budu deo KKCZ rostera, njima trebaju minuti u slabijoj konkurenciji a ne da gube vreme šatro trenirajući sa prvim timom koji je ionako non stop na putovanjima imajući u vidu KKCZ raspored.

 

Sa druge strane, Ilić i Lazarević treba da budu ravnopravni članovi rotacije na svojim pozicijama pa ko se kako pokaže, nema tu šta da se čeka. 

 

Btw, svako poređenje sa Dončićem ili sličnim 1 u milijardu tipom talenta koji je sa 17 godina već bio bolji igrač od većine evroligaških igrača je potpuno izvanzemaljsko.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

Ajmo malo ozbiljnosti. Vudragovic nema sekundu seniorske kosarke i sad treba da bude back up Nedovicu. Pritom decko nije nikakav generacijski talenat pa da mu se da tolika uloga. Zato je i poredjenje sa Doncicem lose.

 

Topic je vec druga prica, ali decko ima 16 godina i plus igra na najodgovornijoj poziciji. Ja njega uopste ne bih registrovao da igra ABA za KKCZ (sto ce verovatno da urade i igrace na +20 u Pioniru protiv najgorih ekipa u ligi), nego pravo u FMP pa neka gubi 6 lopti po utakmici. FMP bi za to trebalo i da sluzi. Vudragovic je vec tamo i tu mu je i mesto za sada.

A sta bi se desilo kad bi igrao kod nas pa gubio lopte? Necemo zavrsiti na 15-t vev na 17-om mestu u el?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Decembarski said:

Protiv koga da se dokaze,kad nam u Kls Fmp i Mega jedini koliko toliko dostojni rivali?

Nek se dokaže protiv Metalca, Tamiša, Sloge, Zlatibora ... ako može.

Gudurić i Dobrić su uspešno prešli taj stepenik, pa onda dalje  ... nema preskakanja stepenica.

Sad klinci hoće sve i odma, pa eto im.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi god da su, seniorski igrači iz KLS bi trebalo makar da imaju čvrstinu, neki i iskustvo igranja raznih liga ovde i preko. Talentovanim klincima znači da igraju protiv iskusnijih, fizički formiranih igrača, na taj način unapređuju svoju tehniku jer ne mogu da dominiraju fizikalijama kao protiv fizički inferiornijih vršnjaka. Kad je neko već postao profesionalni košarkaš, to je jbga ipak neki odraz kvaliteta, posebno na ovim prostorima gde imaš i dosta talentovanih amatera i gde se dosta igra košarka na svakom nivou. Kad vidiš da je mlad igrač spreman i da bez problema igra dobro u KLS, onda je eligible za sledeće stepenice. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da mi imamo siri roster od 12 igraca. Sve preko toga moze i klinac iz juniora da se skine da odgleda sa klupe ili da udje da odigra utakmicu par minuta, svakako trenira kosarku, a ne vaterpolo. Nek bude tu u civilu pored parketa za tekme, nek malo trenira sa prvim timom, malo sa juniorima i to mu je do jaja.

 

Ne ulazim u to koja tri klinca treba da imaju te uloge, ali svakako nema potrebe da se zuri ni sa guranjem u FMP, jer tamo tesko da ce iko od njih imati minute. 

 

 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Nema potrebe da mi imamo siri roster od 12 igraca. Sve preko toga moze i klinac iz juniora da se skine da odgleda sa klupe ili da udje da odigra utakmicu par minuta, svakako trenira kosarku, a ne vaterpolo. Nek bude tu u civilu pored parketa za tekme, nek malo trenira sa prvim timom, malo sa juniorima i to mu je do jaja.

 

Ne ulazim u to koja tri klinca treba da imaju te uloge, ali svakako nema potrebe da se zuri ni sa guranjem u FMP, jer tamo tesko da ce iko od njih imati minute. 

 

 

Jel to znaci da je za nas zavrsen prelazni rok?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...