Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 hours ago, Redstar0356 said:

1.Jovic, Walters

1-2. Nedovic

2. Hollins, Blazic 

3. Kalinic,  Dobric

4. Davidovac, Lazarevic 

5. Bobi, Vucevic, Mitrovic

 

 

Nedovic, Bobi i Vucevic imaju ugovore i za narednu sezonu.

 

Vucevic ima ugovor na 22 000 000.

 

Rekoh kucajte ljudi na guglu contract uz ime zelje pre nego sto ovde nabacate.

 

Mislim nek pise ko sta hoce svako ima pravo na sve al sam mislio da pisemo realne zelje i uozbiljimo temu. Jos se nije desio slucaj u istoriji kkcz da placamo visoko obestecenje za nekoga niti verujem da ce se to skoro desiti, to rade samo najbogatiji El klubovi.

 

Postoji promil sanse da neki ozbiljan igrac sporazumno raskine ugovor i dodje u Zvezdu. To moze mozda da se desi sa nekim igracem koga najbogatiji klubovi ne vide u rosteru odnosno sa vecom ulogom pa rese da ga puste na obostrano zadovoljstvo. Recimo Bobi u ovom slucaju nezadovoljan sto ne igra, Dalas mu kaze ne trebas nam pustamo to i raskine se ugovor, mada ne znam kako to ide u Nba za raskide ja pricam za Evroligu. Svakako Bjelica 100 puta ispred Bobija zbog milion razloga koji uzgred nije igrao kosarku ove sezone pritom ne verujem ni da mu se vraca u Evropu snima filmove covek a nije ni free agency.

 

Eventualno jos manji promil sanse da igrac sam plati svoje obestecenje ali igraci poput Voldena iz Partizana odnosno da pod ugovorom dovedemo nekog top Ek igraca ili nekog prosek El igraca cije obestecenje iznosi max 200-300k a i to mislim da je mnogo za nas koliko god povecali budzet.

 

Svakako svi malo bolji El igraci imaju veca obestecenja od toga i zato proverite ko je slobodan igrac ako pucate na jace El igrace poput Nedovica ili Gudurica.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

Brišite ovu sramotu od teme

Umesto da das svoju bolju najavu kao sto sam rekao dajte vase najave ispod stagod i da pokupis vise reakcija ti si tu da opljunes i to ovo prelepo jutro nakon osvajanja titule. Sramota je relativna stvar evo i mene je sramota sad tvog komentara.

 

Sinoc je  minimum 15 ljudi trazilo da se otvori tema vidim niko ne otvara...

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Radonja said:

Pa da uskratis ciganliji da se malo raduju? 😛

 

Neka se raduju osvojenoj ABA ligi, ako su u stanju... Sezona još nije gotova, stvarno je degutantno otvarati ovu temu sada.

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Guru said:

 

Neka se raduju osvojenoj ABA ligi, ako su u stanju... Sezona još nije gotova, stvarno je degutantno otvarati ovu temu sada.

 

Kao sto vidis na temi kkcz svi su se radovali. Naravno ostaje malo gorak ukus zbog svega sto se desavalo ali sigurno da nije vreme za patetiku cak naprotiv.

 

Kao sto rekoh Kls je gotov za 12 ili 14 dana ne vidim problem da se otvori tema s obzirom da sad znamo da cemo igrati Evroligu sa sigurnoscu. U klubu se vec radi na pojacanjima kako je Sarac najavio tako da paralelno mozemo i mi. A da je srece da smo imali vajld kard ili licencu od ranije pa da je ova tema bila otvorena jos pre 2 meseca posto su u prethodnom periodu gotovo svi El klubovi napravili neku promenu.

 

Za pocetak ko da ide, ko da ostane a ja cu o svojim zeljama nakon Kls-a i kada budemo znali koga raskidamo odnosno produzujemo. Centra svakako dovodimo jednog, ja se nadam i dva. Tako da sto da ne o zeljama na centru za pocetak.

 

P.s. 15 ljudi je sinoc trazilo da se otvori tema sto nije mali broj tako da je i degutantnost relativna stvar.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 1945 said:

Kao sto vidis na temi kkcz svi su se radovali. Naravno ostaje malo gorak ukus zbog svega sto se desavalo ali sigurno da nije vreme za patetiku cak naprotiv.

 

Kao sto rekoh Kls je gotov za 12 ili 14 dana ne vidim problem da se otvori tema s obzirom da sad znamo da cemo igrati Evroligu sa sigurnoscu. U klubu se vec radi na pojacanjima kako je Sarac najavio tako da paralelno mozemo i mi. A da je srece da smo imali vajld kard ili licencu od ranije pa da je ova tema bila otvorena jos pre 2 meseca posto su u prethodnom periodu gotovo svi El klubovi napravili neku promenu.

 

Za pocetak ko da ide, ko da ostane a ja cu o svojim zeljama nakon Kls-a i kada budemo znali koga raskidamo odnosno produzujemo. Centra svakako dovodimo jednog, ja se nadam i dva. Tako da sto da ne o zeljama na centru za pocetak.

 

P.s. 15 ljudi je sinoc trazilo da se otvori tema sto nije mali broj tako da je i degutantnost relativna stvar.

Druže,

nemoj se osjećati odgovornim da na svaki komentar moraš odgovoriti. Takođe, sezona još traje pa je malo bezveze...I ova tema je uvijek bila kombinacija realnog i nerealnog, jave i sna..tako da ne vjerujem da će svi upisi biti onakvi kakve ti očekuješ.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Marokanac said:

Druže,

nemoj se osjećati odgovornim da na svaki komentar moraš odgovoriti. Takođe, sezona još traje pa je malo bezveze...I ova tema je uvijek bila kombinacija realnog i nerealnog, jave i sna..tako da ne vjerujem da će svi upisi biti onakvi kakve ti očekuješ.

Uvazavam kritiku, evo onda na jos ovo da odgovorim pa necu pisati narednih par dana na ovoj temi.

 

Znam sta je san a sta Vucevic koji je pod ugovorom od 22 miliona. Mislim da ova tema treba da se razlikuje od drustvenih mreza.

 

Sto se tice da sezona jos traje pa imamo odgovarajucu temu gde cemo komentarisati Kls nismo mi zakljucali kkcz 21/22 pa sad se odma bacili na prelazni rok i zaboravili na Kls i da sezona nije gotova. To su dve razlicite stvari o kojima se u klubu radi paralelno narednih dana pa tako moze i paralelno da se pise o njima.

 

Samo cu vam reci da je do sada u prethodnih mesec-dva napravljeno po 2-3 promene prosecno po evroligaskom timu, dal pojacanja dal raskidi ili odbijanja novih ugovora a nigde se jos nisu zavrsile sezone. Toliko.

 

Ukoliko administracija smatra da tema nije prikladna nek zakljuca temu a nemaju razloga.

 

P.s. Sarac vec najavio 2 pojacanja i u klubu se radi na tome ali eto degutantno je da navijaci krenu da pisu o tome 10ak dana ranije....

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da Bobi dodje. On se uklopio u taj sou biznis tamo i ne verujem da ima volje da se rve vise ovde.

Od tih povratnika samo Gudura i mozda Bjelica. Samo da ne iznenadi neki Boriša.

Jovic nije ni macka u dzaku, on je sigurica bar za polusezonsku pauzu zbog povrede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde pod jedan da se pomolimo da nam igraci budu zdravi, jer smo proslo leto krenuli bez Dobrica i Davidovca na pripremama, pa se odmah na Pocetku povredio Vajt, da bi posle krenuo grip i sitne povrede ko na traci. Nismo bili kompletni na 80 posto utakmica i siguran sam da bi uz zdravog Vajta mnogo toga bilo bolje.

Kako bilo, lose je Radonja selektovao tim, i rezultat toga je kosarka od koje krvare oci.

Stvarno bih zeleo da sva pojacanja budu cisti kosarkasi, u smislu poenteri, spretno baratanje loptom, jer sam umoran od bekova poput Dobrica i Lazica, pa i Holinsa kojima je spustanje lopte na parket nocna mora.

Zelim kreaciju, raznovrsnost, zelim pokretnog centra, me zelim improvizacije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta ste se uhvatili Sarca i njegove najave, lik je 99 posto pricao o produzenju dva igraca iz sadasnjeg rostera.

Ok je da postoji tema, nista strasno, ali da ima neku tezinu u ovom trenutku - veoma tesko.

Takodje, ne smatram trofej u KLS nevaznim i treba da ga napadnemo sa 100 posto svojih mogucnosti.

Link to comment
Share on other sites

Sasvim je realno zakucati na vrata Teodosica, Jovica, Nedovica, Gudurica, Bjelice, Petruseva,Marjanovica...pa ko otvori, otvori. Prelazni rok se i pocinje da njuskas okolo i pucas i na nerealne stvar. To sto u realnosti ce jedino mozda Jovic pristati je druga stvar. A veliko je pitanje da li nam on uopste treba.

 

No, svakako da bih prvo krenuo od domacih reprezentativaca i uglavnom bivsih nasih igraca. Sezona jos traje, a sa njima se sada mogu obaviti neformalni i prijateljski razgovori, cisto da se vidi u kom pravcu uopste razmisljaju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

Kao navijac Sakramenta, podrzavam sto je odmah otvorena nova tema, sta ima da se komentarise plejof i ta smaranja, zna se sta je najuzbudljiviji deo sezone. 😄

I ne mora samo tema o igracima da bude, eto, Divac je na primer slobodan na poziciji generalnog menadzera 🤣

 

Moze nam sredi Kostu Kufosa

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ostavio i Mitra i Kuza a doveo prvog centra. Kuza za trećeg jer toliko i može odigrati. 

Što se tiče pleja ostaviti i Woltersa i Džonija, a za Pefija-meh..hvala mu za sinoć ali da se ne ljubimo. Treba tu neki skorer 1/2.

 

Za Vajta stvarno ne znam. Ima itekako prostora za napredak ali je i kockanje veliko.

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam od sinoc neke upise koji kazu kako je potrebno izvrsiti remont rostera. Ja se sa tim uopste ne slazem i voleo bih da sto vise igraca iz ove ekipe ostane za narednu sezonu. Ovo je kosarka gde se na terenu nalazi 5 kosarkasa i nekada samo jedan novi igrac moze da promeni izgled celog tima (setimo se primera Kvinsi Milera). Mi sistem i bazu igraca imamo, samo je potrebno dodati jos malo kvaliteta i talenta. Novi bek i centar moraju da dodju nevezano za to ko ostaje, a ako se proceni da Vajt ne moze da se vrati na stari nivo onda nam treba i nova cetvorka. Dakle, svega tri igraca i bicemo potpuno novi tim.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...