Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 hours ago, Karakondzula! said:

U kakvom je stanju Radulja? Da li se prikljucio ekipi? Hoce li biti spreman za pocetak sezone?

Sad kad je vec tu da vidimo sta i kako... 

 

Sto se tice ovog drugog...

Ajde malo olabavite ljudi, pustite coveka, obecao je temu, otvorice je. Svima nam treba malo vise tolerancije i strpljenja. Ne znam tacno gde ste se zakacili, ali ostavite to iza vas...

Kondiciono odnosno fizički je u nikad boljem stanju, obzirom da je radio na tome baš mnogo. Tu se ne brinem. Ono što brine je to što nije igrao jako dugo takmičarsku košarku i to ne znam kako će da hendluju. Verujem da ćemo za 3 meseca od njega dobiti nešto, ali gde ćemo mi biti za 3 meseca nemam pojma...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

@Šarac

 

Imaš li neko smisleno objašnjenje za Raduljicu?

 

Pretpostavljam da ipak postoji neki iole razuman razlog za potpis.

 

Mislim da je smisleno samo sa Raduljicine strane. Otpoceo  kod Covica  profesionalnu karijeru , vratio se nazad kod njega  da je zavrsi. Mozda je Covic sentimentalno vezan za njega. Vratio je i Jankovica u FMP. To su njegova deca😄

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Molim MODERATORE da obrate paznju na svoje inboxe. Svi cete dobiti materijal pa kada to skockate da moze da se objavi i prodje vasu recenziju kacite otvorite topic. Ja to ne znam da uradim. 

Srecno svima

Nadam se da ovo nece biti kraj tvog bistvovanja na forumu, mi smo ovde svi velika porodica i dodje na svakog red da primi salu, kao i da je da. Niko ovde nema nista licno protiv tebe niti te mrzi, to sto se ljudi malo šale je druga stvar. Svi se ponekad podbaju ovde, to je zdrava konverzacija, ako prelazi, vrlo brzo bude ban. Tako da, budi sa nama da propratimo sezonu, bude li srece ili tuge, nebitno a bice oba, lakse cemo podneti kroz smeh na svaciji racun, maalo das salu a malo primis. 

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Nadam se da ovo nece biti kraj tvog bistvovanja na forumu, mi smo ovde svi velika porodica i dodje na svakog red da primi salu, kao i da je da. Niko ovde nema nista licno protiv tebe niti te mrzi, to sto se ljudi malo šale je druga stvar. Svi se ponekad podbaju ovde, to je zdrava konverzacija, ako prelazi, vrlo brzo bude ban. Tako da, budi sa nama da propratimo sezonu, bude li srece ili tuge, nebitno a bice oba, lakse cemo podneti kroz smeh na svaciji racun, maalo das salu a malo primis. 

U kost si pogodio, @Šarac ostani kralju trebas nam😄 kao i svako sa zdravom pricom

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Šarac said:

Molim MODERATORE da obrate paznju na svoje inboxe. Svi cete dobiti materijal pa kada to skockate da moze da se objavi i prodje vasu recenziju kacite otvorite topic. Ja to ne znam da uradim. 

Srecno svima

Malo-malo kada pročitam tvoje upise meni se pred očima pojavi Vučić.

Banalno je bilo kakvo poređenje, ali večito začinis rečenice određenom dozom cinizma i neke jeftine patetike.

Bukvalno te doživljavam kao definiciju pojma "Karen".

Nadam se da ćeš se sa novom temom više baviti košarkom, a manje merenjem one stvari.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Redstar0356 said:

Nadam se da ovo nece biti kraj tvog bistvovanja na forumu, mi smo ovde svi velika porodica i dodje na svakog red da primi salu, kao i da je da. Niko ovde nema nista licno protiv tebe niti te mrzi, to sto se ljudi malo šale je druga stvar. Svi se ponekad podbaju ovde, to je zdrava konverzacija, ako prelazi, vrlo brzo bude ban. Tako da, budi sa nama da propratimo sezonu, bude li srece ili tuge, nebitno a bice oba, lakse cemo podneti kroz smeh na svaciji racun, maalo das salu a malo primis. 

Ne poznajem Šarca, ali reći da se ljudi malo šale time što ga nazivaju podguznom muvom, dupeliscem i čemu sve ne, je sve samo nije šala.

 

Zašto bi bilo koji srećan i ispunjen čovek, koji zna ko je i šta je, dozvolio da ga bilo ko, pogotovo neko na internet forumu, vređa i naziva svakakvim imenima? 

 

S druge strane, slažem se da su njegovi postovi ponekad previše cinični, puni pasivne agresije i nekih indirektnih pretnji, ali mora postojati neka granica koja se često ne zna na ovom forumu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mind. said:

Ne poznajem Šarca, ali reći da se ljudi malo šale time što ga nazivaju podguznom muvom, dupeliscem i čemu sve ne, je sve samo nije šala.

 

Zašto bi bilo koji srećan i ispunjen čovek, koji zna ko je i šta je, dozvolio da ga bilo ko, pogotovo neko na internet forumu, vređa i naziva svakakvim imenima? 

 

S druge strane, slažem se da su njegovi postovi ponekad previše cinični, puni pasivne agresije i nekih indirektnih pretnji, ali mora postojati neka granica koja se često ne zna na ovom forumu. 

A dobro nisam bas mislio na to, iskreno nisam primeti bas takve upise. Al ovo tipa ,,nek sarac sad otvori temu ako ga nije sramota" je klasicna sala.  A i da su ga nazivali gorepomenutim imenima, verujem da bi vec rezultiralo banovima 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Šarac said:

Jel se to odnosi na Radonjica za ovu sezonu, ili mislis na Jovica, ono ruku ruci, a onda eto mene u Atini.

Ali zato je Jovic razvalio od 7 jan, do 7 februara u Atini, evo ridaju suze sto vise nije clan, jos mu dosao trener sa kojim je saradjivao, oh wait


Prvi pasus - osim što si opsednut njime i prilikom da ga pljuneš, kakve veze ima Radonjić sa pisanjem o Joviću. Što se tiče samog Stefana više puta sam tokom godina pisao da se ljudi ne zanose pričama o bezrezervnoj ljubavi prema Zvezdi, jeste Jovke veliki Zvezdaš ali su mu njegovo zdravlje i račun u banci veći prioritet vazda bili, a tu ne vidim nužno ništa pogrešno i loše. 
 

Što se tiče drugog pasusa - ič te ne razumem šta si hteo da ubaciš u priču

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

 

 

bar imamo najjaču ekipu u EL...ako dodje do fajta :capone_2:

Bentil, Martin i Nežni Dalibor mogu konstrukciju koša da prenesu ko jen-dva.

Još kada bi Vlada upecao bar jednu zlatnu ribicu sad dok ne zagudi...

 

Geljan dade tu dureste...

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

A dobro nisam bas mislio na to, iskreno nisam primeti bas takve upise. Al ovo tipa ,,nek sarac sad otvori temu ako ga nije sramota" je klasicna sala.  A i da su ga nazivali gorepomenutim imenima, verujem da bi vec rezultiralo banovima 

Bila je rasprava pre neki dan oko malog Topica, da li treba da ide u Slodes ili ne i to je eskaliralo tim recima koje su upucene bas njemu. Bas sam tad pomislio kako je neukusno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...