Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

@Šarac, ne mogu da provalim da li zaista nisi razumeo pavijanovu šalu ili se praviš da nisi ali koga briga.

što se mene tiče, ne znam zašto uopšte otvaraš temu ako je preko qrca i tri sloja jeda;

 

u suštini je to lepa tradicija kao intro u sezonu, gde se probere osoba koja je veliki navijač po raznim osnovama, pa svoju ljubav (i strepnje i zajebanciju i nadanja) pretoči u taj intro post.

zato su i tebe izabrali a ne da bi se ljutio.

  • Like 37
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Jeste.

 

Ona prvobitna verzija nema veze sa trenutnim raspolozenjem ovde, necu da budem i dalje prozivan ovde po bilo kom osnovu. Od toga da nista ne znam do toga da se meni spocitavaju odluje kluba. 

 

Udario sam jedan veliki DELETE na ono sto sam bio uradio,obrisao, sve sto sam spremao od dana kada sam ovde izabran do toga da treba da mu bude sramota sto cu otvoriti temu.

 

Evo okacicu veceras novu verziju pa barem da me bude sramota sto sam se usudio da bilo sta naoisem o KKCz 

 

Sa ili bez Jovica..

 

Nemoj se ljutis, nista licno, ali nemoj vise ovu pasivnu agresiju, moli te brat. Napisi sta si hteo i kako si hteo otvaranje teme, u krajnjoj meri izabran si i potpuno legitimno pravo imas na to. Ali bez ovih repova ja sam kao hteo nesto ali ste me uvredili. Kako ides uopste kroz zivot ako te ovako nesto uvredi?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sam B said:

 

Nemoj se ljutis, nista licno, ali nemoj vise ovu pasivnu agresiju, moli te brat. Napisi sta si hteo i kako si hteo otvaranje teme, u krajnjoj meri izabran si i potpuno legitimno pravo imas na to. Ali bez ovih repova ja sam kao hteo nesto ali ste me uvredili. Kako ides uopste kroz zivot ako te ovako nesto uvredi?

Kroz zivot idem uspravno, nikom nisam dao povoda da me uvredi po bilo kom osnovu. 

 

Pricam o privatnom zivotu. 

U ovom virtuelnom isto tako, nisam nikoga uvredio licno,niti sam ikoga nazvao ovde botom,klincem,podguznom muvom,da ide po misljenje,prima naredjenja.

 

Posto je Zvezda emocija u mom zivotu a ne posao, svako vredjanje Zvezde shvatam licno. 

 

Veceras/ujutro bice otvorena tema. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dakle ovako:

-os small ball postavu sa pet plejeva

-os high ball postavu sa pet centara

Sve imamo.

Covic u nekom svom Meta universumu.

Trener se ne mesa previse u svoj posao.

Delije salju poslanice jos pre pocetka sezone.

Mi se ovde posvadjamo ko ce da otvori temu.

Ova sezona bas obecava

  • Like 4
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

U kakvom je stanju Radulja? Da li se prikljucio ekipi? Hoce li biti spreman za pocetak sezone?

Sad kad je vec tu da vidimo sta i kako... 

 

Sto se tice ovog drugog...

Ajde malo olabavite ljudi, pustite coveka, obecao je temu, otvorice je. Svima nam treba malo vise tolerancije i strpljenja. Ne znam tacno gde ste se zakacili, ali ostavite to iza vas...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

@Šarac

 

Imaš li neko smisleno objašnjenje za Raduljicu?

 

Pretpostavljam da ipak postoji neki iole razuman razlog za potpis.

 

 

Ima, kum je onog generalnog menadzera sto je pre koju nedelju dao intervju za Mozzart.

 

Aha, rekao si smisleno, onda nema. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Karakondzula! said:

U kakvom je stanju Radulja? Da li se prikljucio ekipi? Hoce li biti spreman za pocetak sezone?

Sad kad je vec tu da vidimo sta i kako... 

 

Sto se tice ovog drugog...

Ajde malo olabavite ljudi, pustite coveka, obecao je temu, otvorice je. Svima nam treba malo vise tolerancije i strpljenja. Ne znam tacno gde ste se zakacili, ali ostavite to iza vas...

Није деб'о ако ти је за утеху

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Ima, kum je onog generalnog menadzera sto je pre koju nedelju dao intervju za Mozzart.

 

Aha, rekao si smisleno, onda nema. 

Pošto drugi centri imaju bonuse za broj odigranih utakmica i minuta, Radulja je tu da ih oni ne bi ostvarili. Njegova plata je manja od ovih bonusa zbirno, što znači da ćemo ovim potpisom zaraditi. 

  • Like 3
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Dakle ovako:

-os small ball postavu sa pet plejeva

-os high ball postavu sa pet centara

Sve imamo.

Covic u nekom svom Meta universumu.

Trener se ne mesa previse u svoj posao.

Delije salju poslanice jos pre pocetka sezone.

Mi se ovde posvadjamo ko ce da otvori temu.

Ova sezona bas obecava

Dobro, posto vidim da niko ne zna, ja cu da vam kazem. 

Evroliga  od ove sezone dozvoljava rukometne izjave i 25 igraca na klupi. 

Celu el cemo zajebati na svezinu i rukometme izmene. Ko jebe ostale ekipe sto nisu citale mejlovr pa ne znaju pravilo

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pošto drugi centri imaju bonuse za broj odigranih utakmica i minuta, Radulja je tu da ih oni ne bi ostvarili. Njegova plata je manja od ovih bonusa zbirno, što znači da ćemo ovim potpisom zaraditi. 

 

e to je out of the box thinkin' 

chova jos jednom porobio 

 

think-smart-meme.gif

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Redstar0356 said:

Dobro, posto vidim da niko ne zna, ja cu da vam kazem. 

Evroliga  od ove sezone dozvoljava rukometne izjave i 25 igraca na klupi. 

Celu el cemo zajebati na svezinu i rukometme izmene. Ko jebe ostale ekipe sto nisu citale mejlovr pa ne znaju pravilo

Jebacemo ih sve, tradicionalno smo najjaci u rukometnim izjavama.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore, ovo nije prvi put da Covic ovako gomila igrace ispod kosa (naravno, kad tu nije Radonjic).

 

Sezona 2019/20, na 4 i 5 D. Brown, Faye, Simanic, Ojo, Kuzmic, Gist i Jovanovic, na 3 Stratos, Davidovac, Lazic i Dobric, a na pleju samo Lorenzo i bradati patuljak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, goldberg said:

Sto je najgore, ovo nije prvi put da Covic ovako gomila igrace ispod kosa (naravno, kad tu nije Radonjic).

 

Sezona 2019/20, na 4 i 5 D. Brown, Faye, Simanic, Ojo, Kuzmic, Gist i Jovanovic, na 3 Stratos, Davidovac, Lazic i Dobric, a na pleju samo Lorenzo i bradati patuljak.

to je bilo zbog midžeta, zato sto bi i vuk malidžan bio bolja opcija od njega

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...