Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

15 hours ago, VISOKOLETAC said:

Koliko sam cuo(iz pouzdanih izvora) Jovic je juce prosao lekarske preglede i danas bi valjda trebalo da ga ozvanice. Ovo za lekarske znam 100%.

Dejo vise nije trener Zvezde.

Evo ga Jović po Nišu ceo dan, ne planira baš da radi sa onima koji se ne drže dogovorenog.

 

3 hours ago, Stefi88 said:

Mene zanima dal Jovic dolazi ili ne?

Ne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko su Delije da se oni pitaju za bilo sta, sta oni misle da su drzava u drzavi (verovatno i misle), elem koji ce nam Radulja, idiotski potez za koji nemam bas nikakav odgovor sem nekog pranja para ali ako on smeta Delijama od sada mi je najdrazi nas igrac.

Uvek ciganin nikad delija, izvin'te mor'o sam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Benito said:

Ako mozes da pojasnis. Hvala

 

Verovatno misli na proslu sezonu gde smo ga ispalili nakon povrede u reprezentaciji. Tad je valjda sve bilo dogovoreno pa je Zvezda odustala. Ali odustao bi svaki klub jebiga, kad nemas klub rizik je da igras za reprezentaciju leti.

1 hour ago, nunilo said:

Ko su Delije da se oni pitaju za bilo sta, sta oni misle da su drzava u drzavi (verovatno i misle), elem koji ce nam Radulja, idiotski potez za koji nemam bas nikakav odgovor sem nekog pranja para ali ako on smeta Delijama od sada mi je najdrazi nas igrac.

Uvek ciganin nikad delija, izvin'te mor'o sam.

 

Ne znam koliko Martin moze fizicki, delovao je kao pola onog igraca iz Buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sam B said:

 

Iskreno, ne znam cija je odluka, mozda trenera, mozda kluba. Uglavnom, toga sam mogao da se setim, ne mora to biti razlog naravno.

Da se Cova iole pitao siguran sam da bi Jovic odavno bio nas igrac, e sada pitanje da li je letos bilo nekog kontakta pa se odustalo itd..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Da se Cova iole pitao siguran sam da bi Jovic odavno bio nas igrac, e sada pitanje da li je letos bilo nekog kontakta pa se odustalo itd..

 

Slazem se, to ti i kazem, prica je bila da je on bio ugovoren, znaci da se i Cova i Dejo slozili oko toga i da je onda ispalo sranje jer se Jovic povredio na utakmici reprezentacije. Ne znam da li bi to bio razlog, ali to mi pada na pamet. U svakom slucaju mislim da bi Jovic bio odlican da nemamo vec tri plejmejkera, ali dobro. Nije da sada ja mogu da odlucujem ko ce doci, nisam Delija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Pa kad se sedne da se prica jedno se (do)govori a posle bude drugačije. 

Jel se to odnosi na Radonjica za ovu sezonu, ili mislis na Jovica, ono ruku ruci, a onda eto mene u Atini.

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ma pokidao Marković prošlu sezonu. Baš dobar potpis bio. 

 

Wow, dao trojku. Kao Simon protiv Budućnosti u petoj tekmi godinu pre. Kao da to briše katastrofu od igre koju je pružao i u napadu i u odbrani tokom sezone. 

Ali zato je Jovic razvalio od 7 jan, do 7 februara u Atini, evo ridaju suze sto vise nije clan, jos mu dosao trener sa kojim je saradjivao, oh wait

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Jel se to odnosi na Radonjica za ovu sezonu, ili mislis na Jovica, ono ruku ruci, a onda eto mene u Atini.

Ali zato je Jovic razvalio od 7 jan, do 7 februara u Atini, evo ridaju suze sto vise nije clan, jos mu dosao trener sa kojim je saradjivao, oh wait

Pusti Radonjića i Jovica, reci nešto o Raduljici.

Kakvu je to ponudu dobio od Čovića, kad je zbog nje odustao od karijere vozača kamiona u Amerikama?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavijan2 said:

Pusti Radonjića i Jovica, reci nešto o Raduljici.

Kakvu je to ponudu dobio od Čovića, kad je zbog nje odustao od karijere vozača kamiona u Amerikama?

Covek koji ima milione ba racunu ne ide u USA da bi vozio kamion za 5000 do 6000 $ mesecno. 

 

Da bih ucestvovao jos danas u bilo kakvoj diskusiji moras baratati argumentima u vezi njegove voznje kamiona po USA.

 

Otvaranje  teme u skracenoj verziji bice veceras ili sutra okacena. 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Covek koji ima milione ba racunu ne ide u USA da bi vozio kamion za 5000 do 6000 $ mesecno. 

 

Da bih ucestvovao jos danas u bilo kakvoj diskusiji moras baratati argumentima u vezi njegove voznje kamiona po USA.

 

Otvaranje  teme u skracenoj verziji bice veceras ili sutra okacena. 

Mnogo si nadrkan.

Kad otvoriš temu videćemo imaš li pokrića za to.

Po tvojim odgovorima vidim da si prošao najviše škole dr Čovića?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

imamo 15ak igrača a ti već skraćuješ rotaciju verziju.

jel te bar malo sramota

Jeste.

 

Ona prvobitna verzija nema veze sa trenutnim raspolozenjem ovde, necu da budem i dalje prozivan ovde po bilo kom osnovu. Od toga da nista ne znam do toga da se meni spocitavaju odluje kluba. 

 

Udario sam jedan veliki DELETE na ono sto sam bio uradio,obrisao, sve sto sam spremao od dana kada sam ovde izabran do toga da treba da mu bude sramota sto cu otvoriti temu.

 

Evo okacicu veceras novu verziju pa barem da me bude sramota sto sam se usudio da bilo sta naoisem o KKCz 

 

Sa ili bez Jovica..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...