Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Јавите Човићу да ово није Алимпије сезона од пре пет година (пошто имамо играче који су тад играли добро, Радуљица, Марковић па и Јовић ако дође), кад већ покушава да исправи ту грешку и поново покаже да он може са било којим тренером да освоји лигу.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Mene interesuje kako vi, sa vase strane ulice, gledate na ovo sto mi radimo. Ali ozbiljno a ne ono sa Tate. 

 

Sto kaze Bata Stojkovic... mozda sam ja lud? Nije lepo da budem lud, a da to ne znam.  

 

Resili smo da postavimo zivi zid na 9 metara, pa da partizani pokusaju da sutiraju preko 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Casaubon said:

Ko je dosad verovao da je nas cilj da ove sezone uprilicimo bilo sta osim paradnog spalira za cetu SNS milionera iz susedstva, mislim da sad vise nema argumenata ni za trunku vere u to. Napravljen je besmislen tim koji TREBA DA DELUJE skupo, a zapravo je skup bivsih igraca na'vatan na dza-bu, bez ikakve koncepcije i trenera koji ce to da poslozi. Ako IKO vise razume kako ce ovo na terenu sve da funkcionise, kakve su rotacije s ovim moguce - to sasvim sigurno nisam ja. Ovo je takav Alimpije sezona flashback da je to u najmanju ruku podlo. Ko ce dve takve sezone da prezivi... Mnogo je kume.

 

Pa vidi, jedino ako ne verujete u to da neko drugi Čoviću bira igrače. Meni ovo više izgleda kao da je problem dovođenje bez ikakvog plana i ideje, nego para.

Mislim jasno je da Martin sam po sebi nije jeftin igrač, a da ne pričamo o tome da se za platu koju imaju Martin, Petrušev i Braduljica zajedno, svakako mogao dovesti neki proveren i vrhunski igrač.

 

Ovako imate 5 igrača na petici, što je baš haotično. Ako dovedete Jovića, biće i 4 na pleju. Plus od tih 9 igrača na 2 pozicije imaš jednog, koliko toliko mlađeg. 

 

Meni ovo izgleda kao kad se neko dete igra Menadžera.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Martin je imao nekih problema i sa koljenima i sa ledjima...nacuo sam bio jos proslo ljeto da je Oly bio ljut na njega jer je isao na neku operaciju bez njihove dozvole...ali racunam cim ste ga potpisali da je sve u redu

Racunaj da cim smo ga potpisali, da sigurno nije sve u redu sa njim🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ово је срање у уста сваком поштеном навијачу Црвене звезде. 

Лакше бих сварио да поново гледам Шепу, Дрчу и Балабана него ово.

Кад бих написао шта мислим о свему, закључно са овим што је дошло, добио бих доживотни бан.

Помирио сам се са свакаквим глупостима и био спреман да тражим добро и кад се види да га нема.

Међутим, ово је заиста превише.

Хвала им, ипак, гледао бих сезону да није овога, овако су ме поштедели здравственог хаоса.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bilo mi je sedam godina
odlucili stric i strina
da me malko razonode
u cirkus da me vode

Da vidim slonove, lavove i majmune
i sarenu kinesku lepezu
a ja maleni, klipan maleni
hocu samo da vidim tetku na trapezu


Vidi striko o cemu se radi
smijeska se i cese po bradi
pa mi veli mali, mali mangupe
ti nisi na cacu nego, nego na mene
ko te, ko te ne zna, mali mangupe
ti nisi na cacu nego na mene

Strina gleda slonove
strina gleda majmune
i sarenu kinesku lepezu
a strikan i ja, klipana mala dva
zinuli u tetku, tetku na trapezu

Hoces li duso, hoces bela rado
da te strina vodi u cirkus Kolorado
joj hocu, hocu i hocu rado, rado
vodi me strina u cirkus Kolorado

I staro i mlado, i staro i mlado
svi, svi, svi u cirkus Kolorado

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...