Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne, toliko su sposobni da se zanoktica leči po tri meseca. Naši povređeni igrači verovatno postavljaju neke rekorde po vremenu potrebnom za oporavak.

 

 

Ja sad razmisljam koliko je Radonjicu bilo tesko da radi sa tolikim nesposobnjakovicima i fukarama, da on mora stalno da na pitanja odgovara sa "videcemo" i da mu u 21. veku niko ne moze tacno reci vreme oporavka. To je danas rutina.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nekako iz ovih polu -informacija , i nekih izjava (dalibor ilić,mozzart sport) , stičem utisak da će određeni igrači imati znatno više minuta u Aba ligi a neki u Evroligi. Verovatno će neke bukvalno štedeti koliko god je moguće tom malom ili nikakvom minutažom u Aba ligi. 

Primarno Nedović,Martin...

Zbog mogućih povreda verovatno jer je raspred ponekad baš brutalan a mi smo i dalje daleko od stalnih čarter letova.

 

Edit:

Izjava Ilića:

Potpisao sam na duže staze, ulazim u prvu godinu i stručni štab može da očekuju maksimum od mene u svakom momentu. Ne očekujem preteranu ulogu u Evroligi, ali je na meni da se kroz trening izborim za veći broj minuta. U ABA ligi imam dovoljno iskustva iz prethodnih sezona i smatram da ću imati daleko više prostora. Na meni je da radim ono što najbolje znam i ono što sam dosad radio"

Edited by StiviKivi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Tokom priprema i na početku ABA izgledalo je da ne ume da hoda.

Svaki igrač je imao karijeru i pre Zvezde, treba to malo ispratiti ... kod nas svi kreću od nule, što nije OK kad su komentari u pitanju.

Trčanje pred rudu nam je omiljena disciplina ... aj da namažem, šta ima veze.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

taman ti je vreme da zamenis fascinaciju lazicevim dlakavim rukama rakoch-top-body avatarom

 

http://ocdn.eu/images/pulscms/ZGE7MDA_/a4a5c261093a1f22222a6ed48def19af.jpg

Nikadaa, ruke Brane Lazica prodaju domace kupine a torzo Igora Rakocevica je opsednut bendom koji ima samo 3 dobra albuma i zbog toga mi je antipatican

.Killers

The X Factor 

Virtual XI 

 

Da ne pominjem da je kao bebina guza, nigde dlake nema, mačo men  body je kao kod Vukašina Golubovića 

Edited by Redstar0356
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo sto svaku glupost koju neko napise uzimate zdravo za gotovo, a opet kada se napise nesto

sto ne odgovara cime ste hteli da poentirate, onda su to tabloidi i ne znaju sta pisu. Ono sto sam shvatio je

da ovdasnji novinari jesu uglavnom klinci koji citaju forume i onda posto su pritisnuti da moraju da napisu nesto ispaljuju

gluposti.

Malko ste protivrecni ovde. Ja sam shvatio da taj doktor uglavnom sprecava igrace da igraju, jer je nestrucan, pa ne zna da ih oporavi,

a sada Bentlija tera da igra iako je povredjen? 

Meni se cini da tu nesto nije u redu i da je on necim nezadovoljan. Mozda cemo na trziste za jos jednu peticu ili pleja 😂

Jovic-Markovic-Adams-Ivanovic-Topic-Plej

Nedovic

Lazic-Holand-Lazarevic-Dobric

Ilic

Martin-Kuzmic-Petrusev-Mitrovic-Raduljica-Centar

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Ne nego ne ume da ih oporavi.

To i ja napisah, ali do sada im je branio da igraju, a sada ih tera. Malo mi to nije jasno. Ja jos nisam video da je Dejo to izjavio za doktora. Ne tvrdim da nije tacno, samo mi je zanimljivo kako ovde neko nesto napise i onda to ostali preuzimaju kao cinjenicu. Dejo je rekao da odlazi zbog doktora, Nedovic kosta milion i po po sezoni, Topic je sam odlucio da igra za Slodes.... Sve nesto sto svi znaju, ali nigde zvanicne potvrde. E, da Covic sam sastavlja tim svim trenerima osim Radonjicu, jer su svi drugi beskicmenjaci. Dajte malo cinjenica, a ne rekla kazala. 

Da li je cudno za 4 pleja i 5 centara? Naravno, ali niko ne zna sta se desava u timu. Mozda su sada videli ko sta moze, a ko sta ne moze, pa pokusavaju da isprave ono sto je goruce.

Link to comment
Share on other sites

A evo i novog prebega americkih kosarkasa iz ruskih klubova, pa mozda tu ima sta da se probere.

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Imas trenutno 3 pleja plus Topic i 4 centra i sad se ispravlja goruce dovodjenjem petog pleja i petog centra??  To je dolivanje ulja na vatru

Ako se videlo da Adams trenutno ne moze na pleju, onda se dovodi plej, a Adams pomera na dva ili silbuje.

Ako je protiv Olimpijakosa mogao da igra samo Mitrovic, dok su Martin i Kuzmic izgledali strasno, eto potrebe za jos jednim centrom.

Mozda su oni zadovoljni sa ostatkom rostera. Ja odgledah juce analizu na jednom stranom podkastu gde su oni jako zadovoljni nasim rosterom.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...