Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Ovoj ekipi bi legao Rakocevic ko budali samar 😂

Salu na stranu Rakoč je i dalje top sa telom, garantujem da bi izdrzao sezonu bolje od Nedovica i Jovica. Kad je moglo njegovo visocanstvo posle pauze da uzme 3 prstena moze i Rakoc 

2 hours ago, medobrundo said:

Ima logike. Martin, Kuzma i Radulja su kompatabilna trojka, sa različitim skillsetovima. Petrušev i Luka mogu na 4 gde smo tanki. Bentil generalno može i na 3 zbog dobrog šuta i spremnosti da potegne. Duga je sezona.

 

Možda pravimo i ekipu za 3x3.

 

 

 

Ja glasam da Hasan nabaci sut i da on predje na trojku

2 hours ago, berti said:

Daj neka izmesaju fk i kk pogon, da cirkus bude kompletan

Srnic da umesto Stimbeta rasporedjuje kosarkase u odbrani, dobro mlatara rukama. 

 

E da, cudi me  da jos nije izmogiljio Stimbe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama su proslu sezonu na petici izneli Kuz i Luka. Obojica su i dalje tu. KKP se prakticno na toj poziciju uopste nije pojacao. I sada mi pored njih i dvojice novajlija hocemo da dovedemo igraca koji je u proteklih desetak godina igrao samo za drzavni tim povremeno.

Ovo, kao i ganjanje Jovica, su panicni potezi. Ili su postojeci centri skroz propali, a to je malo verovatno, ili je Jovanovic , čitaj Čović, totalno pogubljen pa ne zna kud udara. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@berti, bilo je toliko dimnih bombi i laznih dojava od starta prelaznog roka, da se ja ne bih uzbudjivao na temu, pre nego sto se nesto defacto i desi.

 

raduljica nema smisla jer nam pored skracenog hasana, napadacki orijentisanog petruseva i centra luke u telu cetvorke, logicno pase kuzmic: defanzivno orijentisan centar, koji igra onoliko koliko matchup sa protivnickom linijom zahteva.

 

 

edit

s' druge strane, ja eventualnu akviziciju jovica ne dozivljavam kao ovu chupri sa raduljicom, naprotiv, mislim da ima rezona.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Raduljica je dimna bomba i logičnije bi bilo da ide prekoputa nego kod nas. 

Jović bi takođe logičniji bio u kkp, ali znamo da se to neće desiti.

Nije tragično ako dođe , ali isto mislim da je nepotrebno osim ako u planu imamo neko šilbovanje što bi bio skandal uzevši u obzir da sezona nije ni počela i da ova ekipa tek treba da se vidi u takmičarskim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

 

Nije tragično ako dođe , ali isto mislim da je nepotrebno osim ako u planu imamo neko šilbovanje što bi bio skandal uzevši u obzir da sezona nije ni počela i da ova ekipa tek treba da se vidi u takmičarskim utakmicama.

Mislim da je Hasan vec sad zreo za jedno silb/mekelovanje

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Nije tragično ako dođe , ali isto mislim da je nepotrebno osim ako u planu imamo neko šilbovanje

 

nije da planiram sad nešto da te ubeđujem da promeniš mišljenje, međutim, daleko je od nepotrebnog dovođenje npr jovića, zato što

- trenutno nemamo dobru kreaciju sa pleja izvan pefija (svi se nadamo da će se to brzo promeniti ali i kada - ako adams proigra, ništa neće smetati da imamo tri korisna razigravača, pošto džoni taj deo neće pokriti

- nemamo nikakvu defanzivu na bekovskim pozicijama

- fali nam jedno celo telo na SG poziciji, pa bi jovićevo prisustvo pomoglo da se džoni ili adams nađu nešto minuta napadački tamo a da jović ili pefi pokriju nešto minuta dafanzivno istu poziciju.

 

---

sve u svemu, daleko mi je to od nepotrebnog, čak mi se čini da ima i previše razloga da se dovede, tj i da ih je manje od ovog navedenog, ja bih se obradovao 🙃

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Mislim da je Hasan vec sad zreo za jedno silb/mekelovanje

Na osnovu čega?

Ako smo ga doveli da bude sila u def.skoku, da štiti obruč onda je neko ozbiljno zajebao.

On je i na pripremama pokazao nešto od onoga što dobro radi . Solidni blokovi, dobar rol, dobra odbrana od pika i iskakanjem i kada sve preuzimamo.

Problem je što on treba da igra sa nekom četvorkom koja dobra skače( Ilić) i istovremeno ima dobar šut Ben. Mi nemamo nikog ko radi obe stvari.

Mnogo je posla ispred Vlada

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

nije da planiram sad nešto da te ubeđujem da promeniš mišljenje, međutim, daleko je od nepotrebnog dovođenje npr jovića, zato što

- trenutno nemamo dobru kreaciju sa pleja izvan pefija (svi se nadamo da će se to brzo promeniti ali i kada - ako adams proigra, ništa neće smetati da imamo tri korisna razigravača, pošto džoni taj deo neće pokriti

- nemamo nikakvu defanzivu na bekovskim pozicijama

- fali nam jedno celo telo na SG poziciji, pa bi jovićevo prisustvo pomoglo da se džoni ili adams nađu nešto minuta napadački tamo a da jović ili pefi pokriju nešto minuta dafanzivno istu poziciju.

 

---

sve u svemu, daleko mi je to od nepotrebnog, čak mi se čini da ima i previše razloga da se dovede, tj i da ih je manje od ovog navedenog, ja bih se obradovao 🙃

Sve je to tačno, ali onda nam je roster baš preglomazan i Džoni je definitivno višak . Ne mislim da će njegovom samopouzdanju prijati da bude van 12. Dakle vreme je da ga Miško udomi negde u Španiji 

Jović, Pefi , Adams, Džoni (Topić)

Nedović

Dobrić, Lazarević ,Holand , Lazić

Ben, Ilić

Hasan, Luka, Kuz, Petrušev 

Bold van 12 

5 minutes ago, bodo said:

meni se čini da je Adams najbliži tome no nije ni Hasan daleko

Ovo bi bilo katastrofa i ekstremno neozbiljno

P.S. Ako šilbujemo Hasana onda da dovedemo Kamagatea a ne Raduljicu

Link to comment
Share on other sites

@Milos 3.14, ne bi džoni u ovoj mojoj privatnoj teoriji bio van 12, zaboravljamo da bi jović u idealnom scenariju u kojem je zdrav veći deo sezone, morao da bira tekme: većinu euroleague (kada nije nesto zgusnut raspored) i recimo pola aba tekmi. mislim da on ne može da izgura sve što se igra, niti bi cepao više od 15mins

 

pisao sam juče da bi meni u toj verziji džoni bio par centimetara niži anđušić - nešto ballhandlinga ali fokus na catch n shoot tricama i upadu pod koš za faul ili koš - dakle, ono što najbolje radi a ne organizacionen koji ne može da iznese u EL

 

time ne moraš da spuštaš dobrića i hollanda  na SG i eto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

Ovo bi bilo katastrofa i ekstremno neozbiljno

P.S. Ako šilbujemo Hasana onda da dovedemo Kamagatea a ne Raduljicu

štošta toga kod nas je na mahove neozbiljno. apropo Adamsa dobro netko reče na topiku šta ima da se prilagođava evropskoj košarci u prenosu lopte preko pola. čovek je momentalno hodajući turnover. obranu igra OK ali mene ničim nije impresionirao dosad. svakako da je ovo malo preuranjena kritika ali nekako ne slutim da će to izaći na dobro. naravno da bih voleo da grešim pa da se ispostavi da je momak zver.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

štošta toga kod nas je na mahove neozbiljno. apropo Adamsa dobro netko reče na topiku šta ima da se prilagođava evropskoj košarci u prenosu lopte preko pola. čovek je momentalno hodajući turnover. obranu igra OK ali mene ničim nije impresionirao dosad. svakako da je ovo malo preuranjena kritika ali nekako ne slutim da će to izaći na dobro. naravno da bih voleo da grešim pa da se ispostavi da je momak zver.

Nema on problem sa prenosom lopte, više je ležeran na pasu. Bar ove dve tekme što sam ja gledao. 

Baš meka ruka , hoće da doda i hoće da se cima na oba kraja terena.

Nije navikao na intenzitet i generalno evropsku košarku, treba tu vremena i poverenja 

Edited by Milos 3.14
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

@uini Ima smisla, ali ko je onda van 12?

 

pa kazem, imas i jovica i nedovica koji tesko da mogu svaku tekmu da odigraju a u zavisnosti od ucinka bekovske linije, moze neku da preskoci i pefi u idealnom scenariju. kao sto i kod visokih ne ocekujem da bas svaku odigraju kuzmic, luka ili dalibor ilic. uostalom, tako je bilo i prosle sezone.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...