Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Treba nam svakako 15 igraca, a ja mislim da nam je izbor Jovic ili niko više. Ako bude spreman, dobili bi svakako veliko pojačanje. A ako nije, imamo alternativa na tim pozicijama. 
 

1: Adams, Jovic, Markovic

2: Nedovic, Ivanovic, Lazic

3: Dobric, Holand, Lazarevic

4: Bentil, Ilic, Mitrovic

5: Martin, Petrusev, Kuzmic

 

1: Adams, Jovic, Markovic

1/2: Nedović, Ivanovic

2/3: Dobric, Holand, Lazić 

3/4: Lazarevic, Ilic

4: Bentil

4/5: Mitrovic

5: Martin, Petrusev, Kuzmic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Način sastavljanja ekipe od strane random 8-godišnjaka na random basketball manager igrici > način sastavljanja ekipe KKCZ u sezoni 2022/23

 

Fale nam još samo gutač vatre i bradata žena.

Sad je pravi trenutak da neko u fotosopu sredi Nebojsu i Vesnu, nazalost ja nemam vremena pa ako je neko voljan bio bi mu zahvalan😁

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali ove racionalizacije poteza tipa dovedemo igrača X na poziciju koja je već pokrivena (kako tako, ta ista uprava je dovodila igrače) pa prebacimo postojećeg igrača Y na poziciju koja nije njegova, dok će igrač Z da preuzme poziciju Q... What could possibly go wrong?

duh mitra mrkele ušau u nebojšu čovića

Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam početak sezone, a vreme će pokazati i zašto, ali jednostavno da dobijemo odgovore na sva vaša pitanja, prozivanja, "stručna mišljenja", ogovaranja, hejtovanja....

Neko će se dičiti i busati u grudi "jesam li vam rekao"  a možda se i sakriti u "hejterske rupe", ne bi

bilo ni prvi ni poslednji put.  

Kritika je potrebna i poželjna ali ne i destruktivna, idemo jaka podrška pa ćemo videti.

Znali smo biti i šampioni pripremnog perioda kod DR pa na početku sezone potop, nadam se (i dalje) obrnutoj situaciji ove.

Kad Šarac otvara temu, danas? Ili će prvo sačekati zvanični potpis #24? 😀 

Edited by Zvezda je emocija
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Bio sam ironican, ali bas zato sam ih I spomenuo. Nije bilo sanse da pariramo jednom od najvecih klubova Europe I NBA lige...😁

Bilo je sanse u julu kada ga taj isti najveci klub Evrope nije razmatrao, ali ko ce se cimati sa kompozicijom ekipe, daj random igrace na gomilu, pa cemo kukati kako KKP gura drzava.

 

Ipak se mora priznati da je tesko dostici nivo imbecilnosti poteza Terze i Mrkele u FK, mora i Danga i gutac vatre i Savovic na pleja, pa da pricamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Bilo je sanse u julu kada ga taj isti najveci klub Evrope nije razmatrao

Zasto mislis da je bilo sanse? Znajuci kvalitete Ponitke, njegove igre na EP ne cude. Verovatno je I on isao na tu kartu,  da ce posle EP biti bolje placen nego pre EP iako je drzao cenu koju neke ekipe nisu mogle ili htele u tom trenutku da plate. Nisam ispratio da li je placebo obestecenje njegovom bivsem tj prolaznom klubu ali mislim da jeste...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Zasto mislis da je bilo sanse? Znajuci kvalitete Ponitke, njegove igre na EP ne cude. Verovatno je I on isao na tu kartu,  da ce posle EP biti bolje placen nego pre EP iako je drzao cenu koju neke ekipe nisu mogle ili htele u tom trenutku da plate. Nisam ispratio da li je placebo obestecenje njegovom bivsem tj prolaznom klubu ali mislim da jeste...

Kom bivsem klubu kad je bio slobodan igrac u julu? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Jeste, ali ja pricam o periodu kada je bio slobodan, pre potpisa sa italijanski klub. Tada ga ocigledno PAO nije razmatrao. Zasto nismo mi?

Pa mozda jesmo, ali nismo mogli da ispunimo finansijske mogucnosti pa smo odustali. Ili nas je prosto odbio iako smo mu ponudili konkretnu ponudu, ocekivajuci ponudu ekipe koja se bori za top8. Ko zna sa koliko se igraca pregovaralo, ali se nije pisalo u javnosti. Jer, ne verujem da bi nas klub pored svog ludiila propustio takvom igraca(a mogli su licno da dobiju sve informacije o njemo od Lojda I Berona). Nelogicno mi je da dovedemo Hollanda pre njega. Nazalost necemo saznati odgovor, sem ako neko ne potvrdi od upucenih.

Link to comment
Share on other sites

Eto sad da imamo Ponitku bili bismo favoriti za Abu i top 8,i pocijepali bismo Olija u pripremnoj.Polako ,tek pocinje sezona,ne djeluje ekipa dobro ali igrali smo bez projektovano najboljeg igraca i najveceg potencijala(Nedovic i Petrusev),podrska ekipi,puno zdravlja,a ako pocnu porazi doce neki Kvinsi Miler igrac da preokrene sve,barem se nadam .

Moji utisci za sad su da Bentil ne djeluje lose,pa i Holand,brine me Adams ponajvise a i Hasan Martin,mada tu ima Mitar,Petrusev i Kuz pa se moze nekako tu,ali bez nekog pleja koji moze probiti odbranu,pogoditi tricu ako ima trunku prostora tesko. Nedovic bi trebao dosta imati loptu pa u petorci sa Markovicem ili Jovicem ako dodje moglo bi funkcionisati,ali kad on izadje ili se standardno,zlo ne culo,povrijedi organizacija skripi.Imaju Dobric,Bentil,Lazic,Ivanovic,Holand,Petrusev mogu pogoditi tricu ali mora im neko iskreirat,probiti odbranu bacit povratni pas.Valjda ce Adams to moci,u Ivanovica ne vjerujem niti sam kada vjerovao da moze biti neka prednost u Evroligi.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Jovic 2 godine ne igra ozbiljnu takmicarsku kosarku. Verovatno je u gorem fizickom stanju neko Pefi kada je stigao. 

Jovanovic izgleda ne veruje da moze Adamsa da ishendluje pa gazda spremio sigiricu u vidu rekonvalescenta koji poslednjih nekoliko meseci nije digao nista teze od stapa za pecanje. Covic se bas zaigrao a coach samo klima glavom i odobrava. 

Edited by DijametralnoSuprotan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...