Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

@Tamburinjo

 

Imaš pravo da misliš šta hoćeš ali čisto radi istine potpuno si promašio sve.

 

Ja sam glasao za Prinstona jer mislim da "zna košarke" više nego većina ovde, a lično uopšte nemam želju da otvaram temu, štaviše mislim da je potpuno nevažno ko to uradi.

 

Tako da, ono, nemaš potrebe da me smiruješ, sve je ok, ja zaista samo jedva čekam da otvorimo temu za novu sezonu i da krenu utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Mi 4 pleja i jedan bek. Komsije 1 plej i 4 beka. Mozda da se menjamo. Vidi se slicno razmisljanje 😂

Vise necu pisati o slobodnim igracima, jer nisam bas mislio da ce stvarno pozvati Jovica. Izgleda da neko cita ovaj forum i shvata ga ozbiljno.

Kako nisu procitali deo o Sabazu i Bejkonu i o tome da poginemo sa praskom 😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mi 4 pleja i jedan bek. Komsije 1 plej i 4 beka. Mozda da se menjamo. Vidi se slicno razmisljanje 😂

Vise necu pisati o slobodnim igracima, jer nisam bas mislio da ce stvarno pozvati Jovica. Izgleda da neko cita ovaj forum i shvata ga ozbiljno.

Kako nisu procitali deo o Sabazu i Bejkonu i o tome da poginemo sa praskom 😂

 

Da ali oni imaju i dva tri sekundarna kreatora.

Njima bi još plej bio šlag na torti odlično skrojenog tima a mi izgledamo kao klub sa 500 igrača i opet fali 501.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mi 4 pleja i jedan bek. Komsije 1 plej i 4 beka. Mozda da se menjamo. Vidi se slicno razmisljanje 😂

Vise necu pisati o slobodnim igracima, jer nisam bas mislio da ce stvarno pozvati Jovica. Izgleda da neko cita ovaj forum i shvata ga ozbiljno.

Kako nisu procitali deo o Sabazu i Bejkonu i o tome da poginemo sa praskom 😂

Ko ih je terao da dovode Exuma kao pleja, i to ne za male pare

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sam B said:

 

Da ali oni imaju i dva tri sekundarna kreatora.

Njima bi još plej bio šlag na torti odlično skrojenog tima a mi izgledamo kao klub sa 500 igrača i opet fali 501.

Super i to im je donelo sta? Obradovic kuka kao ne moze sa jednim plejom. Ok nije igrao Exum, ali ni sa njim nisu

izgledali bolje. Razlika izmedju njih i nas je u tome sto se kod nas losa igra vidi iz aviona, a njihovu vidi ko gleda, jer 

na prvi pogled sve je kao lepo poslozeno, ali ne radi. 

Sad, sta je lakse ispraviti, ono ocigledno ili ono sto nije? 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Super i to im je donelo sta? Obradovic kuka kao ne moze sa jednim plejom. Ok nije igrao Exum, ali ni sa njim nisu

izgledali bolje. Razlika izmedju njih i nas je u tome sto se kod nas losa igra vidi iz aviona, a njihovu vidi ko gleda, jer 

na prvi pogled sve je kao lepo poslozeno, ali ne radi. 

Sad, sta je lakse ispraviti, ono ocigledno ili ono sto nije? 

Lakše će ispraviti onaj ko ima još 2-3 miliona da lupi u tim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Znace on to da ispravi, a kod nas treba 5-6 stvari da se ispravi, sto nije lako s obzirom da smo vec popunili roster.

Ima on veci problem na pozicijama 4 i 5. Cini mi se da im je centar prioritet koji jure.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

Zasto imam osecaj da ce se ova slika ponavljati tokom sezone na topiku? :lol_2:

7 minutes ago, Predragdjape said:

Nama je Pionir glavna dvorana, ali igracemo neke utakmice i u areni... Isto kao sto ce komsije neke utakmice u Pioniru igrati... 

Mislim da ce oni igrati sve u Areni..tako su objavili..a mi..? Recimo da ce nam i Pionir biti prevelik..

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...