Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, zemljoradnik said:

Na osnovu čega? I šta misliš na koju poziciju će doći novi igrač?

Još treba da se vidi ko neće biti dio ekipe za sledeću sezonu. Nakon toga će se raditi i na pojačanjima. Tržište se prati u oba smera, tako da bih sačekao. 

 

Zavisi gdje Jovanović vidi Holanda. Ja ga vidim kao dvojku (zamjenu za Nedovića u nekim varijantama), nikako kao 3. Mislim da će se tu tražiti još jedan igrač.

 

Po meni, greške su ostanci Markovića i White-a(nadam se da je Kuz bivši).  Da je tu došao igrač uz Adamsa, sa trojkom bi riješili sve muke. I dalje se iskreno nadam da će se za White-a i Kuzmića naći neko rešenje pa da se do početka sezone pojure dva kvalitetna pojačanja, primarno na 3 i na 3/4

 

Kad već nije moglo bolje, onda ovako:

 

1. Adams, Ivanović, Marković (greška) 

 

2. Nedović, Holand, Lazić

 

3. Pojačanje, Dobrić

 

3/4 Pojačanje, Lazarević

 

4. Bentil, Ilić

 

5. Martin, Petrušev, Mitrović

 

 

Najranjivija mi je pozicija 1 zbog Markovića za kog zaista mislim da ne može pružiti dovoljno ove sezone.  Džoni takođe nije igrač na kog možeš da se osloniš pretjerano u EL. To je neki prosjek, ali ajde, ne možeš promijeniti kompletan tim. Ako kojim čudom Marković pređe u FMP (da bude mentor klincima) a dođu pojačanja na 1 (ili 1/2 kombo) i 3, onda mislim da smo sposobni da napadnemo i top 8. Ovako, ostaje veliko pitanje.

Edited by PavNO1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da će Dobrić ili Lazić igrati na SG. Realnije mi je da Holland bude rezerva Nedoviću a da SF pokrivaju Dobrić, Lazić i Lazarević. 

 

Meni se ni malo ne sviđa selekcija na toj poziciji, Dobrić nije kvalitet za startera a druga dvojica nemaju veze sa EL. 

 

Imamo evidentan višak igrača, za čije plate u zbiru bismo mogli lagano da dovedemo vrhunsko krilo i da nam ostane kusura. 

Link to comment
Share on other sites

Po meni bi Kuz bio ekstra na ovu ekipu, naravno uz manji ugovor. Da donese malo visine, odigra 5-10 min, zna on dobro da odradi odbranu.

 

A da....to bi ok bilo sa je Radonjic tu...ok nista onda....precrtavaj...nek ide covjek dalje da zaradi jos koju kintu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U rubrici drugi o nama.

On je kompletan plejmejker, čak imam slobodu da dodam – najkompletniji plejmejker kojeg sam gledao u Australiji, a tamo sam uz kraće pauze već dve decenije. Verovatno najveći njegov kvalitet je sposobnost da ubacuje poene kada je to najpotrebnije, ali ima i dobar pregled igre što pozitivno utiče na saigrače, jer ih razigrava i donosi neretko lake poene. Atletski potkovan, brzog driblinga, sposoban da menja pravac u trenutku, opisao je novog organizatora igre crveno-belih iskusni strateg.

Neki Ozi trener o Adamsu.😉

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, PERICA!!! said:

Po meni bi Kuz bio ekstra na ovu ekipu, naravno uz manji ugovor. Da donese malo visine, odigra 5-10 min, zna on dobro da odradi odbranu.

 

A da....to bi ok bilo sa je Radonjic tu...ok nista onda....precrtavaj...nek ide covjek dalje da zaradi jos koju kintu...

Kuzmic ima 3cm vise od Petruseva.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

JA SAM SA TEOM DOGOVORIO SVE OKO DOLASKA U ZVEZDU! Nebojša Čović otkrio kako su NAVIJAČI sprečili Milošev transfer!

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1674634/Nebojsa-Covic-dogovorio-Teodosica-u-Zvezdi.html

 

Quote

"Jedino se nismo dogovorili sa Virtusom koji nije hteo da pristane ni na ne znam kakvo obeštećenje. Pričao sam sa predsednikom Virtusa i on je rekao: 'Pustio bih ga sad odmah, ali ja to ne mogu da uradim ne znam šta da mi date, jer mi to ugrožava klub, jer su navijači vezani za Teodosića'", naveo je Čović

 

Will-Ferrell-LOL.gif.5e6c46f73d671bf916f3a4145c6a6b56.gif

 

Idi bre Covicu, kad se sad nisam zadavio bananom!

  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

O, majko mila, ajde sto lupeta i spinuje nego sto i Milosu pravi problem. Sad treba navijaci Virtusa da citaju kako je on hteo da ode i dogovarao se sa drugim klubovima... Narocito sto je coveku sada verovatno jedan od gorih perioda u zivotu posle svega oko reprezentacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...