Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

38 minutes ago, Miki28 said:

Najjace su mi ove upadice. Ljudi fino diskutuju, razmenjuju misljenja i obrazlazu svoje tvrdnje, bas milina za procitat ali mora onda ovakav jedan upis.

 

Ne mora svaka strana i post da bude kukanje i zapomaganje iako je Zvezdina tema.

Dobro.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice plejmejkera, trazimo ga jos mi, Baskonija i vrlo verovatno i Zagiris(ukoliko Kinan Evansa budu korisli na dvojci). Za Zalgiris je bila info da se interesuju za Thompsona a za Baskoniju nisam video nikakve informacije ali za ocekivati je da dovedu pleja jer imaju jednog ipo da se tako izrazim. Sve ostale ekipe imaju po 3 ili neke i 4 plejmejkera ili u 2 slucaja bar 2 i jos 2 kombo igraca. Postoji mogucnost da Milano potrazi plejmejkera ukoliko iskrsne Pengos, mada Mesina je rekao da ne bi trebalo da bude problema i da ga ocekuju.

 

Postoji mogucnost i da Cska/Zenit/Unics dodju do nekog od navedenih ispod jer mogu da preplate ali postoji taj faktor Evrolige koji je na nasoj strani bar ove sezone, a i dostra stranaca ne zeli tamo trenutno.

 

Situacija na trzistu uopste nije toliko losa, s obzirom koji je datum danas, kao na primer u SO sezoni kada u ovom periodu nije postojalo nista bolje od Rocestija i kasnije Koloma. Tako da po meni ne bi imalo smisla da dovedemo Ajzeu Tejlora ili Kobsa jer to je onda tim koji bi kostao isto koliko i prosli, a siguran sam da nece biti tako, u najgorem slucaju jedan takav plej ali i jos jedan dobar bek, ipak siguran sam da doci neko bolji.

 

 

Evroliga:

 

- Pierria Henry (ex Fenerbahce)

- Shabazz Napier (ex Zenit)

- Thomas Heurtel (ex Real) (spominjalo se da je Zenit zainteresovan ali nema jos informacija da je potpisao)

-  Jerian Grant (ex Armani)

- Peyton Siva (ex Pao)

- Leo Westermann (ex Monaco)

 

-Postoji mogucnost da Real ne iskoristi team option sa Goss-em, kao i neke spekulacije da ce Virtus da raskine Nico Mannion-a.

 

 

Evrokup:

 

-Will Cummings (Metropolitan)

-Darius Thompson (Lokomotiva)

-Codi Miller-McIntyre (Andora)

-Axel Julien (Burg)

-Justin Cobbs (Buducnost)

 

-Kamings i Axel su valjda i dalje pod ugovorima, ali u Ek se uglavnom sklapaju ugovori sa izlaskom iz ugovora ka El ili se radi o manjim obestecenjima tipa 100k.

 

 

Nba: (FA(minimum 10 utakmica u Nba) koji su imali manje plate za Nba uslove u prethodnoj sezoni)

 

-Luca Vildoza

-R.J. Nembhard

-Avary Bradley

-Facundo Campazzo

-Frank Jacskon

-Ryan Arcidiacono

-Rajon Rondo

-Elfrid Payton

-Duane Washington Jr.

-Carsen Edwards

-Isaiah Thomas

-Brandon Goodwin

-Jared Harper

-Cassius Winston

-Chris Chiozza

-Sharife Cooper

 

*Slobodni agenti ili u nekoliko slucajeva +1 sezona ugovor sa jos uvek nedefinisanim statusom.

*Bar trecina verovatno nedostupni nama, ali nije iskljuceno da ih niko ne uzme u Nba ove sezone a s obzirom da PG popunjene gotovo svuda u El, ne bi se iznenadio da dovedemo nekog sa ovog spiska.

 

Sto se tice G league nisam siguran da cemo ove sezone dovesti prvog pleja odande kao ni iz ostalih evropskih liga tako da necu ni da kacim odatle ioako ima tu jos jedno 7-8 dobrih opcija, po meni.

 

 

Edited by 1945
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, StiviKivi said:

Očekujem realno ovih dana samo Mozzart u nekom trenutku da javi da smo blizu potpisa i isto veče zvanično i spuštamo zavese... 😊

kad nam padne mrak na oči 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...