Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

A odakle sad da dolazi kad je juce ovo izjavio?

„Iskreno, drago mi je da me pominju u kontekstu trenera Crvene zvezde, još kada bi se tako nešto ostvarilo. Ljudi pričaju, ali verujte, da nije bilo nikakavih kontakata, niti me je bilo ko zvao. Mislim da je suvišno pričati šta znači za karijeru bilo kog kolege, a ne moju malenkost, kada bi usledio poziv trofejnog kluba“, bila je prva reakcija Jovanovića za Sport Klub.

Link to comment
Share on other sites

Probati sa perspektivnim, mladim igračima. Slažem se sa @Markoss obavezno Ilić i Petrušev jer to jedino od domaćih mladih igrača vredi, a da nisu u kkp. Valjda se nadju neki stranci koji nisu još u fokusu aždaja iz el na višegodišnje ugovore. Bar da imamo nešto od ovog reseta i da ne ćoškarimo u mestu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo molim boga da bude ikakva fleksibilnost pri dovodjenju igracu i da dovedemo - jednog pleja, dva beka, jednu trojku, jednu cetvorku i dve petice. 

 

Makar bilo i rizika i promasaja kao sa Energy Kingom, Rajanom Tompsonom i slicno, ali samo da probamo da izadjemo iz kalupa nekog, jer drugacije sanse nema da cemo moci da pariramo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LightWeight said:

A odakle sad da dolazi kad je juce ovo izjavio?

„Iskreno, drago mi je da me pominju u kontekstu trenera Crvene zvezde, još kada bi se tako nešto ostvarilo. Ljudi pričaju, ali verujte, da nije bilo nikakavih kontakata, niti me je bilo ko zvao. Mislim da je suvišno pričati šta znači za karijeru bilo kog kolege, a ne moju malenkost, kada bi usledio poziv trofejnog kluba“, bila je prva reakcija Jovanovića za Sport Klub.

Ceniš da bi Čoviću trebalo više vremena da ga nagovara, pa je od juče do danas malo? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako mislite da će Jovanović sam birati igrače, od toga nema ništa, postoji jedan čovek u klubu koji ima malo više iskustva od njega. Mlad je Jovanović, vreme radi za njega, taman da se oproba i u EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako je sada 2022, a Vlada izgubi 2023 ABA titulu od Željka - koliko godina nakon svega toga nam se Radonja vraća? Kako u međuvremenu popuniti prostor ako Šakota onemoća, a Filip ne prihvati Tomićev nagovor da se vrati košarci?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Radonjić pisao Zvezdašima: "Uslovi mog ugovora nisu bili prelomni faktor, neću o detaljima šta je prevagnulo"

 

I, sta je onda prevagnulo? Mozda onaj picvajz sa navijacima u finalu ABA?

Mozda to sto Covic ne da garancije za pojacanja?

Nesto trece?

Link to comment
Share on other sites

update sa malog kalemengdana 2:

- guzva ispred nebojsine kancelarija polako jenjava

- ostali su jos itudis veceras u 20h, i nakon njega jurij zdovc

- e da, ima i sutra neki prijateljski termin za vladu jovanovica, ali to je cisto da ga ispostuje, posto je radio dobar posao u fmp, a trenutno je bez posla

- ocekuje se da konacni izbor bude negde izmedju sferopulosa, paskvala i pesica

- nakon objave trenera spremite slemove

 

stay tuned!

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

Inace ne znam cemu ovakav stav prema Jovanovicu. Koliko se secam radio je sasvim dobar posao u FMP, nista slabije nego Alimpijevic. Naravno da sam za to da dodje neki kvalitetniji trener, ali ako bude Jovanovic ne treba ga unapred otpisivati, nema razloga za to. 

 

Kada je Pešić otišao nakon sezone 2011-12, na klupi ga je zamenio Milivoje Lazić - 34 godine u tom trenutku, 12 godina proveo u FMP-ovom sistemu, prvi put kao head coach

 

Njega je posle par utakmica na klupi zamenio Vlada Vukoičić - 39 godina, u FMP-ovom sistemu proveo čak 14 godina

 

Kada je Radonjić prvi put otišao iz Zvezde, na klupi ga je zamenio Dušan Alimpijević - 31 godina, pravac iz FMP-a (koji je doduše vodio samo u zavrčnici naše lige, ne čak ni u ABA ligi)

 

Drugi Radonjićev odlazak i njega na klupi menja Vlada Jovanović - 38 godina, 7 godina proveo u FMP-ovom sistemu

 

 

Evroligaški klub, koji se bukvalno sprda sa institucijom trenera, koji u predgrađe gleda kao da je tamo kolevka košarke, kome su otprilike 2 od 3 trenera ex FMP ili početnici... I onda čemu ovakav stav prema Jovanoviću? Mislim želim mu puno sreće i neka postane najbolji trener koji nas je vodio, al' ovo što se radi je krajnje neozbiljno, a Boga mi i degutantno. 

 

I da, postoji i nešto između Sfeiropulosa (koji je naravno čist spin) i trenera koji nije makao dalje od FMP-a/ABA lige i čije ekipe nikada nisu igrale nijedno evropsko takmičenje.

 

 

  • Like 25
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Jedini ozbiljan potez uprave je bio dovodjenje Obradovica a videli smo kako je i to proslo kad nas je Pengos ispalio i prvi plej nam bio Hall, Noku otkriven zdravstveni problem i prvi centar nam bio Kuz, uz kasniju nadogradnju sa Energy kingom i Kolomom. 

 

Ostali treneri - pocetnici u svom poslu. Toliko nam je sposoban klub da dok nema Radonje mi napravimo 10 koraka unazad, i onda kada Radonja hoce da napravimo 15 unapred desi se sve ovo sto se desi. Lepo kaze Devil, seoski smo klub

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...